https://telegram.me/empireoflies

۴۰۰ هزار آمریکایی در دام «برده‌داری مدرن»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشبکه خبری «سی‌بی‌اس» گزارش داد که حدود ۴۰ میلیون نفر در سراسر جهان در دام برده‌داری مدرن مانند ازدواج و کار اجباری قرار دارند که بر اساس برآوردهای انجام شده ۴۰۰ هزار نفر از این تعداد آمریکایی هستند.

گزارش اخیر گروه حقوق بشری «بنیاد واک فری» همچنین نشان می‌دهد که از هر ۸۰۰ آمریکایی یک نفر امروز در شرایطی کار می‌کند که به کار اجباری می‌انجامد.

«داوینا دورگانا» از موسسه ئک فری به سی‌بی‌اس گفته است: بر اساس استانداردهای سازمان ملل، برده‌داری مدرن به شرایطی گفته می‌شود که فرد توان ترک و خروج از آن را ندارد که این امر همه چیز از کارگر جنسی و ازدواج اجباری تا کار در پروژه‌های ساخت‌وساز که فرد در آن از اصلی‌ترین حقوق خود محروم است را در بر می‌گیرد.

۴۰۰ هزار آمریکایی در دام برده‌داری مدرن

این گروه حقوق بشری در گزارش خود می‌گوید: یک عامل مهم برده داری مدرن در سراسر جهان، مصرف گرایی است؛ آمریکا بزرگ‌ترین خریدار اجناس خارجی است که خطر کار اجباری در تولید آن‌ها وجود دارد و چین بزرگ‌ترین منبع محصولاتی است که تحت شرایط اجبار و کار اجباری تولید می‌شوند.

واک فری توصیه می‌کند: مصرف کنندگانی که نگران چنین سوء استفاده‌هایی هستند باید این نکته را در نظر بگیرند که منبع محصولاتی که قصد خرید آن را دارند به کجا بازمی‌گردد به ویژه هنگامی که قصد خرید کاکائو، ماهی، پوشاک و لوازم الکترونیکی را دارند.

منبع: میزان
انتهای پیام/

شبکه خبری «سی‌بی‌اس» گزارش داد که حدود ۴۰ میلیون نفر در سراسر جهان در دام برده‌داری مدرن مانند ازدواج و کار اجباری قرار دارند که بر اساس برآوردهای انجام شده ۴۰۰ هزار نفر از این تعداد آمریکایی هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme