https://telegram.me/empireoflies

۲۲ بهمن مردم چه شعاری سر می‌دهند؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: صدای مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل بار دیگر در کشور طنین انداز خواهد شد تا سران کشورهای غربی و استکبار جهانی بداند ملت آزادی خواه و متدین ایران اسلامی هیچگاه از اصول و آرمانهای انقلاب اش دست نمی کشد و همچنان مصمم و پر نشاط مسیری را که شهدا برای انها ترسیم کردند را ادامه می دهد.

اما ۲۲ بهمن امسال یک پیام دیگر هم خواهد داشت، در روزهایی که عده ای از توافق دو مرحله ای با غربی ها در مورد پرونده هسته ای سخن می گویند، مردم بیدار و آگاه ایران اسلامی بار دیگر بر حق مسلم خود در استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای را اعلام خواهند کرد.

آنچه در اطراف میدان آزادی و محل برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن یک روز مانده به این یوم اله مشهود است شعارهایی است که در این روز طنین انداز خواهد شد.

شعارهایی که در بنر ها و حتی شبکه های اجتماعی از سوی مردم اعلام شده به شرح زیر است:

لغو همه تحریم‌ها ـ شرط توافقات است
این شرط ملت ما ـ در این مذاکرات است

انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست
مذاکره با قدرت نشان عزت ماست

نه تحریم، نه ذلت ـ مذاکره با عزت ـ با حفظ شأن ملت
نصرمن‌الله و فتح قریب ـ مرگ بر امریکای مردم‌فریب

دستگاه دیپلماسی، در عرصه هسته‌ای، تا وقتی ایستاده‌ای، حمایتت می‎کنیم

این شعارها نشان می دهد مردم متدین ایران اسلامی هیچگاه زیر بار زور نخواهند رفت و پای حقوق خود ایستاده اند و هیچ مقام مسئولی حف ندارد منافع این ملت را نادیده بگیرد. راهپیمایی ۲۲ بهمن روزی خواهد بود که سران کشور های غربی به ویژه آمریکایی ها خواهند فهمید در محاسبات خود در مقابل ایران اشتباه می کنند و باید حق ایران را در مساله هسته ای بپذیرند

انتهای پیام/افکار نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme