https://telegram.me/empireoflies
چند نفر بر اثر تیراندازی در شهر «ویرجینیا بیچ» واقع در ایالات متحده کشته و مجروح شدند.

۱۱ کشته و ۶ مجروح درپی تیراندازی در ویرجینیا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمنابع محلی آمریکایی بامداد شنبه از وقوع تیراندازی مقابل یک دادگاه در مرکز شهر «ویرجینیا بیچ» واقع در ایالت ویرجینیا خبر دادند.

رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که ارزیابی‌هایی اولیه از مجروح شدن چندین نفر در این تیراندازی حکایت دارد. پلیس محلی و نیروهای امنیتی به مکان حادثه اعزام شدند.

البته در گزارش‌ها حول محل حادثه تناقض وجود دارد. برخی رسانه‌ها می‌گویند تیراندازی مقابل یک دادگاه رخ داده و برخی دیگر می‌گویند مقابل ساختمان شماره دو شهرداری ویرجینا بیچ انجام شده است.

با اینکه پلیس از نزدیک شدن اصحاب رسانه به محل تیراندازی جلوگیری می‌کند اما خبرنگاران حاضر در صحنه می‌گویند حداقل ۴ نفر را دیده‌اند که به شدت مجروح شدند. با این حال گمانه‌زنی‌ها از وجود تعداد بیشتری مجروح و حتی کشته حکایت دارد.

پلیس شهر ویرجینیا بیچ طی بیانیه‌ای که در رسانه‌ها منتشر کرد، فقط به بیان اینکه چند نفر زخمی شدند اکتفا کرد. پلیس این شهر همچنین از بازداشت مظنون به تیراندازی خبر داد.

با اینکه طبق اعلام پلیس، فرد مظنون به تیراندازی بازداشت شده اما منطقه حالت امنیتی به خود گرفته و تعداد زیادی از خودروهای زرهی و امدادی در محل حادثه حضور دارند و از نزدیک شدن شهروندان به آنجا ممانعت می‌کنند.

شبکه خبری «راشاتودی» به نقل از یک رسانه محلی گزارش داد که تا کنون دو نفر بر اثر این تیراندازی جان خود را از دست داده‌اند اما این آمار هنوز از سوی مراجع رسمی تایید نشده است.

انگیزه یا هویت ضارب هنوز مشخص نشده است.

پلیس ویرجینیا ساعتی پس از آرام شدن اوضاع در نشستی خبری اعلام کرد که تلفات این حادثه به حداقل ۱۱ کشته و ۶ زخمی افزایش یافته است.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme