https://telegram.me/empireoflies
سیراب شدن اسرای داعش از سوی نیروهای مقاومت لبنان گوشه‌ای از دستورات اسلامی واقعی را به عناصر داعش نشان داد.

۱۰ روز پس از حماسه پاسدار شهید محسن حججی/ ویدئویی متفاوت از اسرای داعش

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامروز چند تصویر از تروریست‌های داعش که به اسارت مجاهدان حزب الله درآمده بودند در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، نکته مهم در این تصاویر شرایط اسرای داعش پس از اسارت‌شان در دستان نیروهای عملیات مقاومت لبنان بود.

اسرای داعش پس از اسارت با هیچ خشونتی مواجه نشدند و حتی در تصاویر بطری‌های آب نیز در دستان آنها دیده شد، این عکس‌ها بلافاصله با واکنش کاربران در فضای مجازی مواجه شد و آنها گفتند که این است منش و دستور اسلام در برخورد با اسرا، حتی اگر آنان سرسخت ترین دشمنان شما باشند.

نکته مهم دیگری که بسیاری از کاربران پس از انتشار این عکس به آن اشاره داشتند مقایسه شرایط اسارت شهید بی‎سر مدافع حرم، محسن حججی با شرایط اسارت داعشی‌ها بود، بسیاری علی رغم ابراز تنفر از وجود داعش و قدرتهای پیشتیبان آن ابه برخورد مناسب بر اساس تاکیدات دین مبین اسلام اشاره کردند.

گفتنی است در عملیات مقاومت لبنان و ارتش سوریه علیه تروریست‌های داعش در منطقه قلمون غربی ده‌ها تن از عناصر داعش کشته و مجروح شده و تعدادی نیز خود را تسلیم کردند.

در ادامه تصویری از یک تروریست داعشی و ویدئویی از اسرای داعشی که توسط مجاهدین حزب الله در منطقه قلمون به اسارت افتاد را ببنید، رزمندگان حتی تروریست‌های داعشی را هم سیراب کردند.

تصویر سمت راست یک اسیر داعشی است

 10 روز از شهادت محسن حججی می‌گذرد/تفاوت رفتار با اسرا را ببینید+ فیلم و عکس

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

سیراب شدن اسرای داعش از سوی نیروهای مقاومت لبنان گوشه‌ای از دستورات اسلامی واقعی را به عناصر داعش نشان داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme