https://telegram.me/empireoflies

یک فاحشه، صاحب محبوبترین نام دختر در اسرائیل شد!!

اختصاصی: به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش وزارت کشور رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی که مغایر با تمام گزارش‌ها، آمارها و نظرسنجی‌های بین‌المللی و حتی رسانه‌های صهیونیستی درباره مهاجرت معکوس گسترده از اسرائیل بود، مدعی شد که در یک سال گذشته، جمعیت ساکن سرزمین‌های اشغالی از ۸٫۷ میلیون نفر به ۸٫۹ میلیون نفر افزایش یافته است.

وزارت کشور رژیم صهیونیستی در ادامه گزارش خود، رایج‌ترین نامی که صهیونیستی برای کودکان پسر خود انتخاب می‌کنند را «یوسف» و رایج‌ترین نام دختران را «تامار» معرفی کرد.

با بررسی درباره هویت فردی که نام او محبوبترین اسم دختر در بین صهیونیست‌ها است به نکات جالبی می‌رسیم. بر اساس منابع دینی یهودی و مسیحی، «تامار» (به معنی درخت خرما) بیوه یهودا از پسرش عیر بود که پس از مرگ شوهرش با اونان ازدواج کرد. یهودا که پدر شوهر تامار بود، با تامار همبستر شد که این عمل وی بعدها در شریعت موسی (لاویان ۱۸:۱۵) ممنوع شد. تامار از یهودا حامله گشت و دو پسر به نام‌های فارص و زارح زایید. یهودا هنگامی که از ولادت این دو فرزند آگاه شد، دستور داد تامار را زندان کرده و سپس در آتش بسوزانند، اما تامار که مهر و عصای یهودا را نگه داشته بود، در خلوت به او یادآوری کرد که او از خود وی حامله گردیده است(پیدایش ۶:۳۸).

در کتاب پیدایش آمده است به دو نفر از اولاد یهودا یعنی «عیرو» بعد از فوت او به «اونان » تزویج شد و چون اونان سرای فانی را بدرود گفت ، پدرش وعده داد که هرگاه پسرم «شیله » (پسر سوم) به حد بلوغ رسد، ترا بدو تزویج نمایم اما چون شیله بالغ گردید و یهودا بوعده ٔ خود وفا ننمود، تامار حیله‌ای انگیخته حالتی صورت داد که خسوره‌اش به وی درآمد و به هیچ وجه وی را نشناخت. در باب ۳۸ کتاب پیدایش آیات ۱ تا ۲۶، این موضوع به طور کامل شرح داده شده است:

… و واقع شد در آن زمان که یهودا از نزد برادران خود رفته، نزد شخصی عدلاّمی، که حیره نام داشت، مهمان شد. و در آنجا یهودا، دختر مرد کنعانی را که مسمی به شوعه بود، دید و او را گرفته، بدو درآمد. پس آبستن شده، پسری زایید و او را عیر نام نهاد. و بار دیگر آبستن شده، پسر زاییده و او را اونان نامید. و باز هم پسری زاییده، او را شیله نام گذارد. و چون او را زایید، یهودا در کزیب بود. و یهودا، زنی مسمی به تامار، برای نخست زاده خود عیرگرفت. و نخست زاده یهودا، عیر، درنظر خداوند شریر بود، و خداوند او را بمیراند. پس یهودا به اونان گفت: »به زن برادرت درآی، و حق برادر شوهری را بجا آورده، نسلی برای برادر خود پیدا کن. لکن چونکه اونان دانست که آن نسل از آن او نخواهد بود، هنگامی که به زن برادر خود در آمد، بر زمین انزال کرد، تا نسلی برای برادر خود ندهد. و این کار او درنظر خداوند ناپسند آمد، پس او رانی بمیراند. و یهودا به عروس خود، تامار گفت: در خانه پدرت بیوه بنشین تا پسرم شیله بزرگ شود. زیرا گفت: مبادا او نیز مثل برادرانش بمیرد. «پس تامار رفته،در خانه پدر خود ماند. و چون روزها سپری شد، دختر شوعه زن یهودا مرد. و یهودا بعد از تعزیت او با دوست خود حیره عدلامی، نزد پشم چینان گله خود، به تمنه آمد. و به تامار خبرداده، گفتند: »اینک پدر شوهرت برای چیدن پشم گله خویش، به تمنه می آید. پس رخت بیوگی را از خویشتن بیرون کرده، برقعی به رو کشیده، خود را در چادری پوشیده، و به دروازه عینایم که در راه تمنه است، بنشست. زیراکه دید شیله بزرگ شده است، و او را به وی به زنی ندادند.  چون یهودا او را بدید، وی را فاحشه پنداشت، زیراکه روی خود را پوشیده بود.  پس از راه به سوی او میل کرده، گفت: بیا تا به تو درآیم. زیرا ندانست که عروس اوست. گفت: مرا چه می دهی تا به من درآیی.  گفت: بزغاله ای از گله می فرستم. گفت: آیا گرو می دهی تا بفرستی؟ گفت: مهر و ُ زّنار خود را و عصایی که در دست داری. پس به وی داد، و بدو درآمد، و او از وی آبستن شد. و برخاسته، برفت. و برقع را از خود برداشته، رخت بیوگی پوشید. و یهودا بزغاله را به دست دوست عدلامی خود فرستاد، تا گرو را از دست آن زن بگیرد، اما او را نیافت. و از مردمان آن مکان پرسیده، گفت: آن فاحشه ای که سر راه عینایم نشسته بود، کجاست؟ گفتند: فاحشه ای در اینجا نبود. پس نزد یهودا برگشته، گفت: او را نیافتم، و مردمان آن مکان نیز می گویند که فاحشه ای در اینجا نبود. یهودا گفت: »بگذار برای خود نگاه دارد، مبادا رسوا شویم. اینک بزغاله را فرستادم و تو او را نیافتی. و بعد از سه ماه یهودا را خبر داده، گفتند: عروس تو تامار زنا کرده است و اینک از زنا نیز آبستن شده. پس یهودا گفت: وی را بیرون آرید تا سوخته شود! چون او را بیرون می آوردند نزد پدرشوهر خود فرستاده، گفت: از مالک این چیزها آبستن شده ام، و گفت: تشخیص کن که این مهر و ُ زّنار و عصا از آن کیست. و یهودا آنها را شناخت، و گفت: او از من بی گناه تر است، زیراکه او را به پسر خود شیله ندادم. و بعد او را دیگر نشناخت …

در حالی که محبوبترین نام دختر در بین مردم مسلمان ایران نام مبارک «فاطمه» به عنوان الگوی عفاف، حیا و حجاب است، محبوبترین نام دختر در بین اسرائیلی‌ها مربوط به زنی است که در دوران خود به فساد اخلافی و فاحشگی معروف بوده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme