https://telegram.me/empireoflies
زنی که در جلسه تایید صلاحیت دادستان کل آمریکا خندیده بود، احتمالا به یک سال زندان محکوم می‌شود.

یک سال زندان برای خندیدن به دادستان کل آمریکا!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ“دیزایر فایروز”، زنی که در جلسه تایید صلاحیت “جف سِشِنز” به عنوان دادستان کل آمریکا خندیده و به گفته مقامات قضائی در نظم جلسه اختلال بوجود آورده بود، احتمالا با محکومیت یک سال زندان مواجه خواهد شد.

در جلسه تایید صلاحیت “سِشِنز”، سناتور “ریچارد شلبی”، از ایالت آلاباما، اظهار داشت دادستان کل آتی آمریکا با تمام مردم طبق قانون و با عدالت رفتار خواهد کرد. ” فایروز” همراه با دو معترض دیگر با شنیدن این جمله شروع به خندیدن کردند. ممکن است برای دو معترضی که در کنار “فایروز” حضور داشتند نیز حکم مشابهی صادر شود.
وکیل مدافع این زن در تلاش است تا پیش از صدور حکم نهایی، تغییری در آن بوجود آورد. “فایروز” نیز در واکنش به احتمال صدور حکم زندان گفت از شنیدن آن بسیار ناامید شده است.
هر سه این معترضان عضو یک سازمان حمایت از حقوق زنان با نام “کد صورتی” هستند. “فایروز” در توضیح خنده خود هنگام تایید صلاحیت “سِشِنز” گفت: وظیفه خود می‌دانستم که به عنوان یک شهروند با تایید صلاحیت وی مخالفت کنم. سِشِنز مردی است که سابقه ضد مهاجرتی دارد و تاکنون به بسیاری از اقدامات حقوق مدنی رای منفی داده است. 
دادستان پرونده “فایروز” مدعی است خندیدن وی در جلسه تایید صلاحیت دادستان کل، تلاشی در جهت ایجاد اختلال، مزاحمت و بر هم زدن نظم جلسه بوده است.
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

زنی که در جلسه تایید صلاحیت دادستان کل آمریکا خندیده بود، احتمالا به یک سال زندان محکوم می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme