https://telegram.me/empireoflies

یک بام و دو هوای صدای آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از رسانه‌ای شدن ابلاغ جدید دولت در خصوص “ممنوعیت واردات کالاهای مصرفی از ایالات متحده”، تلویزیون ماهواره‌ای صدای امریکا در برنامه تعاملی خود تلاش کرده تا از زوایای مختلف این تصمیم را مورد انتقاد قرار دهد. اما کاربران فارسی زبانی در تماس‌های‌شان ضمن مخالفت با این رویه، شبکه صدای امریکا را نیز مورد انتقاد قرار می‌دهند.

یکی از کاربران به مسعود سفیری، مجری روی خط گفته: “این مساله‌ای که از سمت کارشناسان شما مطرح شده، موضوع به جایی نیست… در این سیاست امریکا، رویه یک بام و دو هوا بود. همچنین که ایران اجازه و آزاد بود که کالای مصرفی امریکا وارد کشور شود، بازاری هم پیدا نمی‌کرد!” البته خیلی زود صدای این تماس گیرنده قطع می‌شود.

فردی به نام محمد از ایران نیز تصریح کرده: “شما در امریکا نشستید و فکر می‌کنید چه اینجا شرایطی‌ست…” وی در ادامه با اشاره تعطیلی شعبه غیر مجاز KFC در تهران گفته: “ما گفتگو نکردیم با امریکا که سیب‌زمینی سرخ کرده وارد کشور بشود!”

جمشید هم اظهار داشته: “به نظر من این کالاهای مصرفی که امریکا می‌خواهد وارد کشور کند، سعی دارد تا ایران را به یک کشور دُبی‌گونه‌ی امریکایی تبدیل کند!”

قابل تامل است که در اثنای این برنامه، دست‌اندرکاران صدای امریکا بارها صحبت‌های مخالف خود را سانسور کرده اما باز هم انتقادات از سوی کاربران داخلی و خارجی ادامه دارد. در قسمت‌های پایانی برنامه، کاربری به نام مجید از لس‌آنجلس خطاب به مجری گفته: “چه‌قدر خوب است که شما یک بار هم نظر مردم را درباره تلویزیون VOA بپرسید…”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme