https://telegram.me/empireoflies

یواشکی های آبدار مسیح علینژاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسیح علی‌نژاد» خبرنگار به ظاهر مستقل مقیم آمریکا و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی یواشکی زنان در ایران» در شبکه اجتماعی فیسبوک،که در فروردین سال ۹۳ این کمپین را تاسیس کرده،هم اکنون مطالبات خود را از مردم ایران به سطح وقیحانه ای رسانده است.

«آزادی یواشکی زنان در ایران» در یک سال گذشته با حمایت‌های گسترده کشورهای غربی مواجه شد. بسیاری از رسانه‌های مجازی و مکتوب اروپایی و آمریکایی به حمایت از این کمپین پرداختند و حتی فیسبوک نیز به‌طور اختصاصی کمپین مذکور را حمایت کردتا جایی که “شرل سندبرگ “مدیر اجرایی فیس بوک از این صفحه و علی نژاد نام برد و اعلام کرد وی را تحت حمایت ویژه قرار خواهد داد .

میزان حمایت‌ها از کمپین تحت‌مدیریت «مسیح علی‌نژاد» در حدی بود که برخی از سیاست‌مدران غربی نیز وارد میدان شده و به‌طور علنی از این کمپین ضدفرهنگی و ضداسلامی حمایت کردند. بسیاری از عناصر اپوزسیون از جمله «ربع پهلوی» با وجود اختلافات سیاسی با «مسیح علی‌نژاد»، به‌سبب هدف مشترک ضداسلامی و ضدانقلابی، به حمایت از کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» و حتی حمایت‌های دلاری خود را نیز برای علی‌نژاد ارسال کردند.

با رصد مداوم فعالیت های علی نژاد در این صفحه می توان سیری برنامه ریزی شده از اقدامات این عنصر ضد فرهنگی را فهم کرد که با تست واکنش هایی که از مخاطبان ومردم ایران می گیرد متناسب با آن قدم بعدی را در زمینه حیازدایی و سست کردن اعتقادات مردم ایران بر می دارد .وی در ابتدا با انتشار عکسی از خود که بدون حجاب در حال رانندگی بود از زنان ایرانی خواست که آنها نیز بدون حجاب در معابر و مکان های عمومی از خود عکس گرفته و به این صفحه ارسال کنند پس از مدتی که عده ای به این درخواست علی نژاد پاسخ مثبت دادند ، او در قدم بعدی از زنان ایرانی خواست که صدای خود را آزاد کنند و برای شکستن تابوی تک خوانی زنان در ایران آوازی را بخوانند و در این صفحه منتشر کنند.

زمانی که وی به آمریکا مهاجرت کرد و برای دومین بار ازدواج نمود از زنان ایرانی خواست مثل غربی ها در مجامع عمومی با جنس مخالف معاشقه کرده و عکس ها و فیلم های این حرکات شنیع را برای این صفحه ارسال کنند البته دو درخواست اخیر به دلیل قبح بالای آن در جامعه ایرانی هیچ گاه از طرف مخاطبان این صفحه مورد توجه قرار نگرفت.

علی نژاد حتی در مواردی دامنه مخاطبان خود را افزایش داد و از مردان ایرانی خواست حجاب را از سر زنان خود بردارند و این گونه آنان را برای رسیدن به آزادی واقعی به زعم خود یاری رسانند.

در ماه های اخیر وی به دلیل مقابله گروه های مردمی در داخل و نتیجه نگرفتن از پروژه هایی که در دست داشت به شدت دچار افسردگی شده و حتی در مصاحبه ای با سایت ایران وایر گفته بود : “صفحه “آزادی‌های یواشکی” خسته ام کرده، از اتهاماتی که بابت این صفحه به من وارد شده خیلی خسته شدم.” وی برای فرار از این افسردگی و ناامیدی مفرط سعی کرده حیطه کاری خود را گسترش دهد .

بارایزنی هایی که وی با دوستان سابق خود در صدای آمریکا داشته هم اکنون برنامه ای تحت عنوان” تبلت ” را تولید می کند که در آن به مسائل مختلفی من جمله مسائل زنان می پردازد البته علینژاد تمام امید خود را بر این گذاشته بود که مخاطبان زیادی از میان زنان فیلم هایی را از خود تهیه نموده و برای پخش از این برنامه برای وی ارسال می کنند تا او بتواند برنامه خود را پرمخاطب جلوه دهد ولی به دلایل مختلف به جز چند نفر کسی حاضر نشد با این عنصر معلوم الحال آن هم در رسانه آماتوری مثل صدای آمریکا که در حال نزول در بین مخاطبان ایرانیست ،همکاری کند و اکنون وی در این برنامه با کمبود موضوع مواجه شده .همچنین وی مستندی نیز در خصوص صفحه آزادی های یواشکی با همکاری یک خبرنگار جاسوس فراری تهیه نمود که بار دیگر مورد بی توجهی ایرانیان واقع شود.

همه این تلاش ها به جای اینکه مسیح علی نژاد را امید وار تر و مصمم تر در اهدافش کند همچون تفی سر بالا میان چشمانش فرود آمد تا علی نژاد روز به روز به مسلخی که خود آن را از پیش ساخته نزدیک تر شود .

در تازه ترین اقدام علی نژاد در صفحه آزادی یواشکی وی به بهانه اینکه چرا در ایران مردان و زنان به دلیل روبوسی و دست دادن باید مورد شماتت قرار گیرند ،از زنان و مردان ایرانی خواسته که عکس های روبوسی و دست دادن خود را در ملا عام برای این صفحه ارسال کنند تا اینکه قبح این عمل در جامعه شکسته شود .

البته از پیش کاملا مشخص است که قاطبه مردم ایران بنا بر فرهنگ ایرانی اسلامی خود هیچگاه در مجالس و محافل خصوصی دست به چنین اقدامی نمی زنند و عده قلیلی که چنینی اعمالی را انجام میدهند اساسا وقعی به علی نژاد و درخواست های عاجزانه او نمی نهند بنابراین وی باید یک شکست دیگر را در به انحراف کشیدن ملت ایران تجربه کند .

حکایت علی نژاد و همپیالگی های وی همچون کسی است که طنابی را بر گردن خود بسته و سر دیگر طناب را بر شاخه درختی کوچک ،و همزمان درخت را آبیاری می کند تا روزی آن درخت رشد کند و او را بالا بکشد!

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme