https://telegram.me/empireoflies
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در سخنانی، خطر فساد مالی در فلسطین اشغالی را بزرگتر از تهدید ایران برای این رژیم توصیف کرد.

یعلون: فساد مالی در اسرائیل از تهدید ایران خطرناک‌تر است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه نقل از روزنامه جروزالم پست، موشه یعلون، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در اظهاراتی در جمع صهیونیست‌های معترض اعلام کرد خطر فساد مالی در فلسطین اشغالی بزرگتر از تهدید ایران و حماس است. 

هزاران نفر شنبه شب با تجمع در تل‌آویو و قدس اشغالی برای چهارمین هفته پیاپی به فساد مالی مقامات منتخب اعتراض کردند. در قدس، حدود ۶۰۰ نفر در تجمع در میدان «صهیون» شرکت کردند تا از نهاد‌های کشور حمایت کنند. این در حالی است که تظاهراتی که برای سومین هفته پیایی در تل‌آویو برگزار شد، برای مبارزه با فساد مالی بود.

سخنران اصلی این تجمع، موشه یعلون، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی، بود که از سران فعلی به عنوان افرادی فاسد و تفرقه‌افکن انتقاد کرد. او گفت: «این رهبری نیست. رهبری باید متحد باشد، نه اینکه اختلاف‌افکنی کند. سیاستمداران مسائلی همچون انسجام را به موضوع «چپ و راست» تبدیل می‌کنند.» 

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی سپس گفت: «در گذشته هر زمان که از او می‌پرسیدند چه موضوعی است که شب‌ها خواب را از چشمانش می‌گیرد، مردم انتظار داشتند که بگویم ایران، اما من پاسخ می‌دادم فساد مالی.»

یعلون گفت: «فساد مالی باعث می‌شود یک شهروند عادی، اعتقاد خود را به سران ما و نهاد‌ها از دست بدهد. این امر در مقایسه با تهدید ایران، حزب‌الله، حماس یا داعش خطر بزرگتری است.»

در همین حال، تظاهرات کوچک‌تری از سوی حامیان چپگرایان در میدان پاریس تل‌آویو نزدیک محل اقامت نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس برگزار شد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در سخنانی، خطر فساد مالی در فلسطین اشغالی را بزرگتر از تهدید ایران برای این رژیم توصیف کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme