https://telegram.me/empireoflies

یاس در اردوگاه سلطنت‌طلبان و دست‌درازی همایون به سمت خواننده‌های لس‌آنجلسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشهرام همایون مدیر و مجری شبکه ضد انقلاب و لس‌آنجلسی «کانال یک» در یکی از جدیدترین پست‌های صفحه شخصی خود با ارائه ویدئویی اظهارنظرهای متوهمانه‌ای را انجام داد.

وی با اشاره به برگزاری یک مراسم با حضور خوانندگان لس‌آنجلسی از جمله گوگوش، شماعی‌زاده و… و عده‌ای از ایرانیان که تصویر محمدرضا پهلوی و پدر دیکتاتورش را به نمایش گذاشتند، گفت: “اگر گوگوش، شماعی‌زاده و بقیه با هم متحد شوند و عزم خود را جزم کنند می‌توانند ایران را نجات دهند.!!”

این سخنان پوچ و توخالی در حالی مطرح می‌شود که در ماه‌های اخیر بسیاری از سلطنت‌طلبان با ابراز دلسردی خود از وضعیت این روزهای سلطنت‌طلب‌ها، از «ربع پهلوی» خواسته‌اند تا تکلیفش را یک سره کرده و یا در صحنه مبارزه باقی بماند و یا برای همیشه از فعالیت سیاسی کنار بکشد.

شاید همین موضوع سبب شده تا افرادی مانند شهرام همایون که خود سابقه چندین و چندباره اظهار ناتوانی در اداره شبکه و با ریختن اشک تمساح از مردم پول دریافت و به نوعی باج‌خواهی می‌کند، دیگر امیدی به عناصر اپوزیسیون نداشته باشند و دست به سوی خواننده‌های مطرب لس‌آنجلسی دراز نماید.

شاهد این مساله ادعای خود «شهرام همایون» است چرا که وی چند ماه گذشته در یکی از برنامه‌هایش در این باره گفت: “… ما باید یک تلنگر بزنید به جامعه ایران خارج از کشور (اپوزیسیون). آنها خواب هستند و کرخت شدند و بی‌حس شده و فکر می‌کنه که مردم در داخل کشور قبول کردند …”

گفتنی است، همایون که در سالهای دهه ۷۰ شمسی، پس از کلاه‌برداری و فرار به آمریکا فراری کرد و با پول‌های بادآورده‌اش تلویزیونی سلطنت‌طلب به نام «کانال یک» تاسیس نمود، در این سالها خود را یکی از مهمترین مخالفان حکومت ایران نامیده است، اما جزء برگزاری چند تجمع و راهپیمایی در خیابان‌های آمریکا و برگزاری ده‌ها تور گردشگری به شهرهای مختلف این کشور، کار خاصی در عرصه مبارزه سیاسی انجام نداده است، البته این فعالیت‌ها چندان به ضرر او هم نبوده و پولی خوبی از بی‌اطلاعاتی و نادانی برخی سلطنت‌طلبان لس‌آنجلسی به جیب زده است.

انتهای متن/

شهرام همایون مدیر و مجری شبکه ضد انقلاب و لس‌آنجلسی «کانال یک» در یکی از جدیدترین پست‌های صفحه شخصی خود با ارائه ویدئویی اظهارنظرهای متوهمانه‌ای را انجام داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme