https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی‌نژاد، دبیرکل نشر و ترویج فاضلاب‌های فرهنگ غربی – صهیونیستی در ایران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از این که معصومه علی‌نژاد، بخاطر مشکلات سیاسی و انجماد فکری خود به خیل معاندین دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران پیوست، به دلیل فعالیت های ایذایی، خشم آلود و کینه ورزانه ای که برای برون ریزی هیجانات مخرب و عقده گشایی خود علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و وفاداران این نظام از خود نشان داده است، به سرعت مورد توجه شیاطین غربی– صهیونیستی قرار گرفته، فلذا او را برای اهداف شیطانی خود، طعمه ی قرار داده و به کار گرفته اند. به نظر می رسد ایشان نیز به دلیل برخی تشابهات فکری و اهداف مشترک با شیاطین صهیونیستی، چندان هم بی میل نبود که تحت حمایت آن ها، علیه اعتقادات و فرهنگ مردم کشور خودش فعالیت نماید لذا به خیل کفار و مشرکین پیوست.

در این صورت، هم دشمن دغل کار پشت سر او و امثالش قرار گرفته و چهره خبیث و سیاه خود را از چشم ظاهربین مردم پنهان نموده و تلاش می کند تفکرات چرکین یا فاضلاب های فرهنگی خود را به زبانی عوام پسندانه و ساده تر به شهروندان ایرانی صادر نماید. دشمن با بکارگیری امثال خانم بیچاره می خواهد به دیگران القاء نماید که تفکرات فتنه گرانه ی آنان علیه ارزش های اسلامی و نظام جمهوری ایران، امری درونزاد و برگرفته از متن جامعه ایران است و با این کار قصد دارد مردم و نظام اسلامی را در تقابل با یکدیگر قرار داده و یک جنگ تبلیغاتی و سیاسی دو سر برد را به نفع خود هدایت نماید.

با این وجود، دگردیسی و راضی نمودن کسی که در یک جامعه ی ارزشی و اسلامی رشد یافته و نوعی تعلق خاطر به کشورش دارد، چندان سان نیست. آسان نیست. زیرا برای فرد ایرانی بسیار پرهزینه بوده و او را قربانی آمال و آرزوهای کفار و مشرکین می نماید. چرا که ممکن است او ناچار به ترک دائمی وطنش گردد و به راهی بی بازگشت گام نهد. بی شک اگر این فرد ذره ای عقل داشته باشد، می فهمد که در صورت قرار گرفتن در جبهه ی معاندین ارزش های اسلامی، تمامی پل های پشت سرش را خراب نموده و تا پایان عمر در حسرت بازگشت به وطنش باقی بماند. بنابراین، هیچ انسان عاقلی آشکارا خود را در خدمت اهداف دشمن قرار نمی دهد. مگر این که او دچار غفلت و فریب خوردگی شده باشد.

پر واضح است، هر کسی که ذره ای عقل تو سرش باشد، برای دنیای دیگران، آخرت خودش را خراب نمی کند و هرگز حاضر نیست در مقابل اعتقادات و باورهای مذهبی و ارزشی مردم کشورش قرار گرفته و برای خوشنودی دشمن، به کثیف ترین فعالیت تبلیغی، یعنی کشف حجاب و برهنگی، انتشار فسق و فجور و خیانت های زناشویی و خانوادگی بپردازد و عمرش را در این راه تلف کند.  هم چنین، کسی که فطرت انسانی اش، از ذره ای پاکی و انصاف بهره مند باشد، هرگز مردم کشورش و نظام جمهوری اسلامی ایران را با همه ی نقص و کاستی هایش قربانی هوس های خود و تحقق آمال دشمنان فرومایه ی ایران نخواهد کرد. علی ای حال، می توان به جای فکر کردن به این که آیا این فرد عقل و فطرت سالمی دارد یا نه، می توان به شرایطی که در آن سوی مرزها به او تحمیل شده و او را وادار به پذیرش این فعالیت های ننگ آور نموده است، فکر کرد.

به هر ترتیب، رفتار و عملکرد ایشان به گونه ای است که می توان وی را به عنوان «دبیرکل نشر و ترویج فاضلاب های فرهنگ غربی- صهیونیستی» نامید که مأموریت ویژه وی مبارزه با نمادهای اسلامی در حوزه زنان است که در چند سال اخیر، پروژه ی قدیمی و ناتمام دشمن برای کشف حجاب زنان مسلمان ایران را بازنمایی و فعال نموده است. البته باید اذعان نمود که تلاش های ایشان و حملات زنجیره ای سایر شبکه های همسو در خارج و داخل کشور، در چند سال اخیر، در جری کردن برخی مردان و زنان بی حجب و حیایی که دارای قلب های مریض یا فطرت ناسالمی اند یا بخاطر مصرف لقمه حرام و خوردن و آشامیدن غذای ناپاک، به پلیدی و فساد علاقه مند بوده اند، تأثیراتی بجا گذاشته و به مدد جهل و ناآگاهیِ برخی از عوام نسبت به آموزه های دینی، هزینه ی زیادی را به کشورمان تحمیل نموده است. ولی تاریخ و تجربه های گذشته و هم چنین الطاف و وعده های الهی نشان می دهند که هرگز توطئه های دشمنان اسلام سرانجام نخواهد داشت. این یک اصل است که در قرآن کریم آمده است:

«خداوند مؤمنان را از هر شر و مکر دشمن نگه می دارد که خدا هرگز خیانتکاران ناسپاس را دوست نمی دارد» (حج: ۳۸).

علاوه بر این، خداوند فرمود: «کافران می خواهند تا نور خدا به گفتار باطل و طعن و مسخره خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند، تمام (و محفوظ) خواهد داشت»(صف: ۸) و خطاب به مؤمنین می فرماید: «ای اهل ایمان، شما ایمان خود را محکم نگاه دارید که اگر همه عالم گمراه شوند و شما به راه هدایت باشید زیانی از کفر آن ها به شما نخواهد رسید» (مائده: ۱۰۵) و می فرماید: «همانا ما آیات و ادله بسیار روشن (برای هدایت امور خلق) فرستادیم و خدا هر که را خواهد به راه راست هدایت می کند» (نور: ۴۶).

بی شک اگر مروجین بی حجابی و مخالفین یا معاندین اسلام، از جمله دبیرکل محترم مذکور، سعادت هدایت را داشته باشند، خود خدا افرادی را در سر راهش قرار می دهد یا به واسطه حوادث روزگار، آنان را هدایت خواهد فرمود. عزت و ذلت همه مخلوقاتِ عالم، به دست خداست و اوست که تدبیرکننده همه امور است. همان گونه که فرموده است: «هر که طالب عزت است بداند که تحکم تمام عزت، خاص خدا (و خدا پرستان) است. (فقط) کلمه نیکوی توحید به سوی خدا بالا می رود و عمل نیک خالص آن را بالا می برد و بر آن کسی که با مکر و تزویر اعمال بد انجام می دهد، عذابی سخت خواهد بود و مکرشان نیز به کلی نابود خواهد شد» (فاطر: ۱۰) و می فرماید: «هیچ رنج و مصیبتی (و فقر و درد و غمی به شما) نرسد مگر به فرمان خدا و هر که به خدا ایمان آورد، خدا دلش را هدایت کند و خدا بر همه امور عالم آگاه است» (تغابن: ۱۱)

     چندی پیش (مورخه ۹/۴/۹۶) خانم مسیح علی نژاد در صفحه ی فیس بوک خود در واکنش به سخنان جناب آقای دکتر ظریف مبنی بر شرم آور بودن تصمیم ترامپ در محدود کردن دیدارهای خانوادگی اتباع ایرانی، نوشته است:     «… حاضرم فقط یک روز بروم ایران یا بگذارند مادرم بیاید تا بغلش کنم و یا حداقل بگویند شرم آور است که جمهوری اسلامی این همه آدم را ممنوع الورود یا ممنوع الخروج کرده، یا حداقل در مورد آغوش های ممنوع، هیچ نگویید آنوقت این زخم کهنه سر باز نمی کند و من هم شاید برای همیشه گریه کردن هایم را تمام کنم. من بیمار یک آغوش ساده ام …، آنوقت شاید هر از چند گاهی ما را به افسردگی و غم مهمان نکنید با حرف هایتان!».

راستش اولش قدری دلم براش سوخت ولی وقتی که فکر کردم، دیدم که او تاوان بی عقلی های خودش را می دهد. زیرا خداوند فرموده است: « … آن چه از رنج و مصائب به شما می رسد از دست اعمال زشت خود شماست، در صورتی که خدا بسیاری از اعمال بد را عفو می کند» (شوری:۳۰). چطور می شود هم دشمن خدا باشی و هم آرزوی رفتن به بهشت را داشته باشی؟  می خواهم برادرانه به این خانم یادآوری کنم که انسان از هفت عالمی که از روز ازل تا روز قیامت طی می کند، فقط در دنیا دارای اختیار و فرصت توبه و جبران مافات دارد، لذا هرگاه دلت گرفته و اشکت جاری شد آن لحظه، لحظه ی وصال است. از آن فرصت استفاده کن و از اعماق وجودت و خالصانه از خدا بخواه تا هدایتت کند. جای خدا در قلب های شکسته است و خداوند دل های شکسته و غمگین را دوست دارد. از خدا خیر دنیا و آخرت را طلب کن تا درهای رحمتش را به سویت بگشاید. گرچه به نظر می رسد که امثال شماها از غم گریزانید و مدام به فکر خوشی و خوشگذرانی در دنیا بوده و کوته نظرانه زندگی آخرت را پاک فراموش کردید. همانگونه که خداوند فرمود: «… بعضی مردم کوته نظر، از خدا فقط متاع دنیوی تمنا کنند و آنان را از نعمت آخرت نصیبی نیست» (بقره: ۲۰۰)  

باز خداوند چه زیبا فرمود که: «ای مردم از خدا بترسید و بیندیشید از آن روزی که نه هیچ پدری را به جای فرزند و نه هیچ فرزندی را به جای پدر پاداش و کیفر می کنند، البته وعده خدا حق و حتمی است. پس زنهار شما را زندگانی دنیا فریب ندهد و از عقاب خدا شیطان به عفو و کرمش سخت مغرورتان نگرداند» (لقمان: ۳۳) و به مؤمنین می فرماید: «هر کس از مسلمانان عملی ناشایست مرتکب شوند چه زن چه مرد آنان را به سرزنش و توبیخ آزار دهید، چنان چه توبه کردند، دیگر معترض آن ها نشوید که خدا توبه خلق را می پذیرد و نسبت به آن ها مهربانست» (نساء: ۱۶). «محققا خدا توبه آن هایی را می پذیرد که عمل ناشایسته را از روی نادانی مرتکب شوند، پس از آن که زشتی آن عمل را دانستند به زودی توبه کنند، پس خدا آن ها را می بخشد و خدا دانا و به مصالح خلق آگاهست» (همان: ۱۷).

البته توبه کردن نیز سعادت می خواهد که امیدوارم خداوند به همه ی گناهگاران توفیق توبه را عنایت فرماید. هرکس هرچه به خدا نزدیک تر باشد، توفیق بیش تری برای توبه و برگشت به اصل خود دارند، ولی کفار و مشرکین از فطرتشان بسیار دورند. خداوند در قرآن کریم فرموده است: «کافران یعنی آنان که زندگانی دنیا را بر آخرت مقدم و محبوب تر دارند و خلق را از راه خدا بر می گردانند و آن راه راست را با شک و شبهات کج می کنند، آنان در گمراهی بسیار عمیقی هستند» (ابراهیم: ۳) و می فرماید: «خدا با آن القائات شیطان کسانی را که دل هایشان مبتلا به مرض نفاق و شک یا کفر و قساوت است، بیازماید و همانا کافران و ستمکاران عالم سخت در شقاوت و دور از نجات می باشند» (لقمان: ۵۳). امیدوارم هیچ ایرانی نجیب زاده ای این گونه نباشد.

کفار و مشرکین به واسطه ی دوری از فطرت الهی خود، هرگز توفیق نجات و رهایی از جهل و عناد با ارزش های دینی را نیافته و مدام به دنبال فتنه انگیزی و گمراهی مردم هستند. همانگونه که خداوند اشاره فرموده است: «برخی از مردمان فاسد فتنه انگیز کسی است که گفتار و سخنان لغو و باطل را به هر وسیله تهیه می کنند تا خلق را به جهالت از راه خدا گمراه سازد و قرآن را به تمسخر و استهزاء می گیرد. این مردمان فاسد کافر به عذاب و به خواری و ذلت گرفتار شوند» (لقمان: ۶) «و هرگاه براین مردم قرآن تلاوت شود چنان با غرور تکبر پشت گرداند که گویی هیچ آن آیات قرآن الهی را نشنید، پنداری از هر دو گوش کر است، (ای رسول) این کس را به عذاب دردناک بشارت ده» (همان: ۷).

بسیاری از کفار و مشرکین، فقط پس از مرگ متوجه حقایق می شوند. خداوند در این مورد فرمود: «(کافران در غفلتند) تا آن که وقت مرگ هر یک فرا رسد، در آن حال آگاه و نادم شده و گویند: بارالها ما را به دنیا بازگردان» (مؤمنون: ۹۹) تا شاید به تدارک گذشته عمل صالح بجای آورم، و به او خطاب شود که هرگز نخواهد شد و این کلمه (ارجعونی) را از حسرت همی گوید (ولی فایده ای ندارد) و در پشت سرشان برزخ است تا روزی که برانگیخته شوند» (مؤمنون: ۱۰۰). با این حال، خانم علی نژاد!!! قبل از مرگ به فریاد خود برس!.

هم چنین، خداوند حال کفار را در آن زمان این گونه بیان می فرماید: «کافران ای بسا آرزو کنند که کاش مسلم و خدا پرست بودند» (حجر: ۲). «و چون حکم به پایان رسید در آن حال شیطان گوید خدا به شما به حق و راستی وعده داد و من به خلاف حقیقت و بر شما هیچ حجت و دلیل قاطعی نیاوردم، پس امروز شما ابلهان که سخن بی دلیل مرا پذیرفتید مرا ملامت نکنید بلکه نفس پر طمع خود را ملامت کنید که امروز نه شما فریاد رس من توانید بود و نه من فریادرس شما. من به شرکی که شما به اغوای من در آورید معتقد نیستم. آری در این روز ستمکاران عالم را عذاب خواهد بود (ابراهیم: ۲۲).

در دنیای امروز شیطانک های زیادی هستند که برخی در لباس دوست و برخی در لباس دشمن، با ارزش ها و نمادهای دینی در حال ستیز و فتنه گری هستند. این طبیعت دنیاست و تا دنیا وجود دارد این جنگ و ستیز وجود خواهد داشت. اما خداوند فرمود: «هرگز به شما آسیب و زیان سخت نتوانند رسانید مگر آن که از نکوهش و یاوه سرایی شما را اندکی بیازارند و اگر به کارزار شما آیند از جنگ خواهند گریخت …» (آل عمران: ۱۱۱) «و اهل ایمان در راه خدا و کافران در راه شیطان جهاد می کنند. پس شما مؤمنان با دوستان شیطان بجنگید و (از آن ها هیچ بیم و اندیشه مکنید) که مکر و سیاست شیطان بسیار سست و ضعیف است» (نساء: ۷۶).

و کلام آخر:

به عنوان یک مسلمان ایرانی به همه ی ایرانیانی که تحت هر عنوانی آب در آسیاب دشمن می ریزند یا بازوی اجرایی آنان در نشر فاضلاب های فرهنگی غربی-صهیونیستی هستند، توصیه می کنیم قدری به فکر آخرت خود باشید. جنگ و جدال کفار و مشرکین و منافقین با خداپرستان و مؤمنین از بدو خلقت حضرت آدم (ع) تاکنون بوده و باز هم خواهد بود. اما بسیار جای نگرانی و تأسف است که چرا یک ایرانی نجیب زاده ای که مسئولین نظام جمهوری اسلامی را قبول ندارد یا حتی دشمن نظام حاکم بر کشور است، دشمنی خود را به عقاید، نمادها، مقدسات و ارزش های دینی هموطنان خود پیوند زده خود را در تقابل با خیل عظیمی از ملت مسلمان ایران قرار می دهد؟ چرا وطن فروشی؟ چرا دین فروشی؟ و چرا ناموس فروشی را پیشه ی خود می کند؟ در این صورت، باید گفت یا او نجیب زاده و از نژاد آریایی نیست یا عقل و درک درست و حسابی ندارد!

گرچه دشمنی آنان خدشه ای در راده ملت مسلمان ایران و نظام جمهوری اسلامی وارد نمی کند ولی با این وجود، رنج و گمراهی آنان موجب رنج هر ایرانی وطن پرست می شود، اظهارات آقای ظریف نیز ناظر بر همین تفکر است که ایرانی هر که یا هر کجا باشد برای ملت و نظام ما محترم است و باید برای کمک به او تلاش کرد، گرچه دشمنان شماره یک ایران و استکبار جهانی هرگز گوش شنوایی ندارند. همانگونه که خداوند این کفار را این گونه توصیف نموده است: «بدترین جانوران نزد خدا کسانی هستند که از شنیدن و گفتن حرف حق کر و لالند و اصلا تعقل نمی کنند» (انفال: ۲۲) و هم چنین فرمود: «بدترین جانوران نزد خدا آنان هستند که کافرشدند و ایمان هم نخواهند آورد» (همان: ۵۵). چه چیزی موجب می شود که برخی از ایرانی ها، به این ها جانوران خبیث و جنایتکاری که داعش را بـرای کشتـار انسان های بی گنـاه تولیـد و هدایت می کنند و برای منافع خود حاضرند دنیا را به آتش بکشند یا تمام دارایی های یک ملت را برای اهداف صنفی خود به نابودی بکشانند، ! اعتماد نموده و با آنان پیمان اخوت می بندند؟!!.

*یادداشت مهمان/علی حق‌بین

انتهای متن/

به نظر می رسد ایشان نیز به دلیل برخی تشابهات فکری و اهداف مشترک با شیاطین صهیونیستی، چندان هم بی میل نبود که تحت حمایت آن ها، علیه اعتقادات و فرهنگ مردم کشور خودش فعالیت نماید لذا به خیل کفار و مشرکین پیوست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme