https://telegram.me/empireoflies
کارگری ساده و دارای سواد اندک از یک خانواده معمولی، برخلاف تصویر ضدانقلاب درباره ستار بهشتی او یکی از بلاگرهای فعال بود که روزانه مطالبی را علیه نظام و انقلاب منتشر می کرد.

گوهر عشقی که سواد نوشتن نامه به ترامپ را نداشت!؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغکارگری ساده و دارای سواد اندک از یک خانواده معمولی، برخلاف تصویر ضدانقلاب درباره ستار بهشتی او یکی از بلاگرهای فعال بود که روزانه مطالبی را علیه نظام و انقلاب منتشر می کرد. سرانجام پس از چندسال فعالیت در تاریخ نهم آبان ماه سال ۱۳۹۱ توسط ماموران نیروی انتظامی بازداشت می شود و چند روز بعد خبر مرگ او به تیتر یک رسانه ها می شود.

محمد نوری زاد، نسرین ستوده، نرگس محمدی، مهدی خزعلی، گروه مادران پارک لاله و برخی دیگر از حامیان فتنه پس از انتشار خبر فوت ستار بهشتی به سراغ خانواده او رفتند؛ فوت ستار بهشتی فرصت بسیار مناسبی را برای عقده گشایی علیه نظام ج.ا.ا فراهم می کرد، علاوه بر آن گوهر عشقی [مادر ستار بهشتی] به دلیل شرایط روحی و روانی براحتی می توانست مورد سوء استفاده قرار گیرد که البته چنین نیز شد!

محمد نوری زاد از جمله آن افرادی است که با دستاویز قرار دادن فوت ستار بهشتی زمینه را برای هجمه رسانه ای علیه نظام ج.ا.ا فراهم می کند؛ مادر ستار بهشتی با آنکه سواد کافی خواندن و نوشتن ندارد اما هنگامی که مقابل دوربین محمد نوری زاد قرار می گیرد از ادبیاتی به مانند او استفاده می کند!

همچنان که گفته شد محمد نوری زاد از هیچ فرصتی برای هجمه علیه نظام ج.ا.ا صرف نظر نمی کند، او در هنگام خاکسپاریستار بهشتی و بعدها در سالگردش، این مراسم را دستاویزی برای حمله به نظام قرار دارد، حتی هنگامی که مادر ستار بهشتی قصد کمک به سیل زده ها را داشت بازهم به سراغ شان رفت و به شیوه ای مشمئز کننده علیه نظام سخن پراکنی کرد. [۱]

این روزها خبر می رسد که گوهر عشقی نامه ای به دونالد ترامپ نوشته و از درخواست کرده تا روز تولد ستار بهشتی، یعنی اول شهریور را به نام «روز دوستی میان مردم ایران با مردم آمریکا» انتخاب شود! او این نامه را به «انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر» ارسال کرده تا به دست دونالد ترامپ برسد.

هنگامی که متن نامه را مطالعه می کنیم ناخودآگاه با خود می گوییم که مگر مسخره تر از این هم می شود!؟ ارسال نامه دوستی به رئیس جمهور کشوری که خود و کشورش کارنامه ای مملو از دشمنی با ملت ایران دارند! شلیک به هواپیمای مسافربری، کمک های مالی و نظامی به رژیم بعث صدام در طول هشت سال دفاع مقدس، مشاوره و کمک به رژیم صهیونیستی و گروه های تروریست برای انجام عملیات خرابکارنه در ایران، اعمال تحریم های دارویی و … با این وجود آیا یک ایرانی بازهم می تواند حتی جواب سلام ترامپ را هم بدهد!!؟

گوهر عشقی اما تحت تاثیر محمد نوری زاد و امثالی چون او برای ترامپ دیوانه نامه می نویسد، ادبیات این نامه بی شباهت به گفتار و نوشته های نوری زاد نیست! در بخشی از این نامه گوهر عشقی خطاب به رئیس جمهور امریکا می نویسد: «سلام می گویم به شما آقای دونالد ترامپ، تا سلام گفته باشم به مردم آمریکا، تا گفته باشم: ما ایرانیان، دوستدار مردم آمریکا و همه مردم جهانیم. من از جانب خودم، از تک تک مردم آمریکا معذرت میخواهم بخاطر «مرگ بر آمریکا» گفتن های مردم ایران. ما غلط کردیم اگر با شعارهای جمهوری اسلامی همراه شدیم و مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسراییل گفتیم».

دامنه وطن فروشی و سر سپردگی امثالی چون محمد نوری زاد و دیگر مزدوران حد و مرزی ندارد لذا این جماعت همواره آرزوی مرگ برای جمهوری اسلامی ایران دارند، در نامه گوهر عشقی این مورد نیز به چشم می خورد. او در بخشی از نامه خود خطاب به دونالد ترامپ می نویسد: «… این مادر که هفت سال است لباس سیاه عزای پسرش را بر تن دارد، دست دوستی بسمت شما دراز می کند تا شما سلامش را به مردم آمریکا برسانید و به آنان بگویید: گوهر عشقی، همه مردم جهان را دوست خود می داند و مرگ را تنها و تنها برای جمهوری اسلامی ایران می خواهد!».

پر واضح است که گوهر عشقی مورد سوء استفاده عناصر معلوم الحال قرار گرفته است، مطالعه سیر پرونده به صراحت نشان می دهد که گوهر عشقی با راهنمایی برخی افراد خاص جریان پرونده را از مسیر قضائی خارج و قصد بهره برداری سیاسی علیه نظام دارد. [۲]

 


[۱] محمد نوری زاد در جریان سیل اخیر به شهرهای سیل زده در شمال و جنوب کشور رفت، با وجود تلاش شبانه روزی نیروهای مردمی از تمام اقشار جامعه اعم از طلاب، دانشجویان، بسیجی ها و حتی نیروهای عراقی اما او آنها را مورد تمسخر قرار می داد و به شیوه ناجوانمردانه درباره فعالیت های آنها شبهه پردازی و سیاه نمایی می کرد.

[۲] بر اساس این گزارش، مادر ستار بهشتی چندی قبل با مراجعه به دادسرای جنایی لایحه‌ای در ۴ صفحه حاوی برخی مطالب ارائه کرد که در بخش پایانی این لایحه، بحث «انصراف از شکایت» یا «اعلام رضایت» به هیچ‌وجه مطرح نشده بلکه در این لایحه آمده است «… از شکایت قتل شبه عمدی اجتناب می‌ورزیم.»

از نظر حقوقی، «اجتناب از شکایت» به هیچ عنوان به معنای «اعلام رضایت» یا «انصراف قطعی» نیست بلکه معنی آن این است که پرونده به همین شکل، مسکوت و راکد باقی بماند.

از سوی دیگر، پای لایحه ارائه‌شده، جای دو اثر انگشت مشاهده می‌شود که ظاهرا متعلق به پدر و مادر مرحوم بهشتی است؛ حال آنکه بر اساس آنچه گفته شد، پدر ستار بهشتی اساسا قادر به پاسخگویی درباره قتل فرزندش هم نیست که حال بخواهد اعلام رضایت یا انصراف از شکایت کند. از سوی دیگر، مادر مرحوم بهشتی، حاضر به امضای صورتجلسه و گواهی مربوط به انصراف از شکایت هم نشده و در برگه صورتجلسه که به امضای دادیار جانشین سرپرست دادسرای امور جنایی تهران رسیده، در پاسخ به این سوال که «چرا امضا نمی‌کنید؟» قید کرده است «وکیل به ما اجازه نداده». همچنین وقتی از او پرسیده شده اثر انگشت پدر مرحوم بهشتی را چگونه گرفتید، پاسخ داده که وی در خانه سالمندان است و با مراجعه به آنجا موفق به اخذ اثر انگشت شده است! علاوه بر این مادر ستار بهشتی تاکید کرده که نشانی خانه سالمندان را نخواهد داد و در پاسخ به علت این امر، مجددا قید کرده که «وکیل به ما اجازه نداده».

انتهای پیام/ما هستیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme