https://telegram.me/empireoflies

گنبد آهنین اسرائیل مدتها پیش امتحان خود را پس داد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سردار یدالله جوانی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به صحبتهای روز گذشته سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه که گفته بود ” ۱۰۰ هزار موشک از لبنان آماده پرتاب به سمت رژیم‌صهیونیستی است” با بیان اینکه گنبد آهنین اسرائیل مدتها پیش امتحان خود را پس داد، اظهار کرد: بحث ادعای گنبد آهنین و سرمایه گذاری های کلانی که صهیونیست ها در این زمینه با کمکهای اهدایی آمریکاییها به راه انداخته بودند، در جنگهای بیست و دو روزه، هشت روزه و پنجاه و یک روزه امتحان خود را پس داد.

وی با بیان اینکه بعد از جنگ پنجاه و یک روزه، رژیم صهیونیستی تا کنون جرات تجاوز دیگری را نداشته است افزود: شاهد بودیم که در جنگ پنجاه و یک روزه اعتبار گنبد آهنین رژیم صهیونیستی فرو ریخت و نشان داده شد که منافذ این رژیم غاصب تا چه اندازه آسیب پذیر است و آنها نمی توانند از موجودیت خودشان در برابر مقاومت دفاع کنند.

سردار جوانی با بیان اینکه بحث اقدام جمهوری اسلامی در صورت لزوم برای دفاع در برابر رژیم صهیونیستی قطعا متفاوت تر از جنگهای بیست و دو روزه و پنجاه و یک روزه خواهد بود عنوان کرد: با وجود تهدیدات فراوانی که رژیم صهیونیستی علیه ایران انجام داده و مقامات آنها ما را به اقدام نظامی هشدار داده اند، اما آنچه که در صحنه عمل دیده ایم این است که آنها هرگز نتوانستند حتی یک گلوله به سمت ایران شلیک کنند.

معاون سیاسی سابق سپاه تاکید کرد: صهیونیست ها می دانند که به هیچ وجه قادر نیستند از موجودیت خودشان در برابر پاسخ قاطع و کوبنده جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

انتهای پیام/

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: صهیونیست ها می دانند که به هیچ وجه قادر نیستند از موجودیت خودشان در برابر پاسخ قاطع و کوبنده جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme