https://telegram.me/empireoflies

گلشیفته فراهانی: برهنه شدنم یک عمل سیاسی بود!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گلشیفته فراهانی که سال گذشته برای رسانه‌ای‌تر شدن، تصویری کاملاً عریان از خود منتشر کرده بود  و اینگونه وارد صنعت هرزه‌نگاری غرب شده بود اخیرا در مصاحبه ای با نشریه لاپاریزین گفته برای من به عنوان یک زن ایرانی برهنه شدن در برابر دوربین یک عکاس عملی سیاسی بود. اگر من یک بازیگر بین‌المللی هستم، این به معنای آن است که آزادم. من می‌خواستم براین امر مهر تأییدی بزنم. من نمی‌توانم در مقابل جهل، قانون یا جنون کسانی در ایران سر خم کنم.

golshifteh-091116

این در حالی است که وی چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود زمانی که این کار را کردم، می‌خواستم بگویم که به این صورت نگاه کنید و به این بدن نگاه کنید: آیا من خطرناکم؟ آیا احساس خطر می‌کنید؟ آیا من شما را تهدید می‌کنم؟ اگر چنین است، به این نگاه کنید، خیلی خوب به این نگاه کنید، برای شما خوب است. آن زمان خیلی عصبانی بودم، اما دیگر چنان کارهایی نمی‌کنم.

البته ناگفته نماند انی عمل زشت گلشیفته با اعتراض برخی از ضد انقلاب هم قرار گرفت و بسیاری از ایرانیان خارج از وطن این عمل قبیح وی را مصداق حیوانیت دانستند و آن را محکوم کردند.

مه-لقا-فخرآور-گلشیفته

با این توصیف گلشیفته اعلام کرده بود که از عمل خود پشیمان است ولی اکنون اعلام می کند که یان کار او رنگ و بوی سیاسی داشته و خواسته اعتراض سیاسی خود را نشان دهد.

پر واضح است که فراهانی بعد از خروج از ایران دقیقا خط سیاسی کسانی را جلو می برد که او را مدام جلو می اندازند تا اهداف خود را محقق کنند.

از آنجایی که وی گفته برهنه شدن وی می تواند یک رفتار سیاسی باشد این عمل را می توان با رفتار زنانی مقایسه نمود که در اعتراض به رفتار های سیاسی برخی اسلام گرایان در خاورمیانه و دیگر نقاط عالم برهنه می شوند.

فمن

این گروه که فمن نام دارد زنان بسیاری را در اوکراین و دیگر نقاط دنیا به ویژه اروپا مجاب نموده تا در گردهمایی های سیاسی خود را برهنه کنند و شعار های را که بر روی بدن خود نوشته اند را در معرض دید دیگران قرار دهند.

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme