https://telegram.me/empireoflies

گستاخی رادیوی بیگانه در ایجاد شبهات مذهبی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرادیو فردا در ادامه روند تابوشکنی در احکام و منویات مذهبی، بار دیگر با استفاده از عوامل خود مانند هدایتی (شیعه انگلیسی) اقدام به القای عدم صدق معجزات الهی پیامبران برای نشان دادن واقعیت رسالت خود از سوی خداوند را در دستور کار قرار داده‌ است.

لازم به ذکر است عامل سرویس‌های جاسوسی، محمدرضا هدایتی با اشاره به موضوعات بی‌ربط و مثال‌هایی برای ایجاد شبهات مختلف سعی در اجرایی کردن اهداف خود در موضوعات مربوط به مذهب، بخصوص اسلام را دارد.

هدایتی در قسمتی از برنامه تخریبی رادیو فردا می‌گوید:

ببینید یک انسان برای باور دین احتیاج به معجزه ندارد یا به‌عبارتی‌دیگر معجزه جزو اصول دین ما نیست. معجزه فقط نشانه‌ای است برای اینکه شناخت صادق از کاذب صورت بگیرد. حالا من از شما سؤال می‌کنم چگونه یک دین‌باور تشخیص بدهد پیامبر صادق را از مدعی کاذب و دروغ‌گو؟

در ادامه فرد معلوم‌الحالی که به‌عنوان تحلیلگر و جامعه‌شناس معرفی می‌شود سعی دارد در اقدامی مضحک، شاهنامه و اشعار شاعران مشهور را هم در ردیف معجزات پیامبران القا نماید. وی در این زمینه چنین می‌گوید:

“درست است قرآن کتاب منحصربه‌فردی است و این را کاملاً می‌شود فهمید اما همه کتاب‌هایی که در عالم تولیدشده‌اند همه منحصربه‌فرد هستند. امروز کسی نمی‌تواند مثل شاهنامه فردوسی را تنظیم کند. امروز کسی نمی‌تواند مثل حافظ یا سعدی شعر بگوید. امروز کسی نمی‌تواند مثل آثار نمایشی شکسپیر را خلق کند.این‌ها دلیل بر معجزه بودن نیست. این استدلال اساسش بر منحصربه‌فرد بودن هست و از منحصربه‌فرد بودن شما نمی‌توانید که به معجزه بودن بپرید.”

آنچه مسلم است عوامل شیعه انگلیسی مانند هدایتی که از افراط‌گرایان و مبلغان آن در زمینه‌های مختلف بوده، نه‌تنها در ترویج مسائل به‌ظاهر دینی بلکه در جهت اهداف اربابان معاند با اسلام خود گام برمی‌دارند و در موارد مختلفی به‌عنوان سندی برای صدق گفتار القاشده در برنامه‌های این شبکه‌ها بکار برده می‌شوند.

 

14dd

 

رادیو فردا با زیر سؤال بردن معجزات الهی و مقایسه آن با دیگر موارد نسبتاً مشابه سعی بر تبلیغات سوء علیه آن نموده و منکر شدن اصل معجزه را در دستور کار خود قرار داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme