https://telegram.me/empireoflies

گزینه وزارت خارجه آمریکا: حمایت از اپوزیسیون ایران در دستور کار قرار گیرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «جان بولتون»، سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل و گزینه احتمالی ترامپ برای تصدی وزارت خارجه، خواستار تلاش ایالات متحده برای تغییر نظام جمهوری اسلامی در ایران شد.

وی در مصاحبه با بریت بارت (Breitbart) گفته همچنان بر این باور است که تنها راه حل واقعی برای ایران، “تغییر حکومت” می باشد.

این پایگاه آمریکایی در ابتدای گزارش خود به نقل از بولتون می نویسد: تنها راه حل بلندمدت ما در قبال ایران، تغییر حکومت در تهران است.

بولتون با تکرار ادعاهای مقامات غربی علیه کشورمان گفته، جمهوری اسلامی تهدیدی اساسی برای صلح بین المللی و امنیت در خاورمیانه است.

گزینه احتمالی وزارت خارجه آمریکا می افزاید: این مطلب قطعی است که سقوط حکومت ایران، شیرینی و روشنایی را برای منطقه به ارمغان نخواهد آورد اما یک تهدید اساسی را از بین خواهد برد.

وی خواستار حمایت آمریکا از مخالفان جمهوری اسلامی شده و گفته راه های مختلفی برای حمایت از آنان وجود دارد که شامل مداخله نظامی نیز نخواهد شد.

پولیتکو (Politico) نیز در گزارشی زیر  عنوان “بولتون، تنها راه حل بلندمدت برای ایران را تغییر حکومت خواند” به انعکاس اظهارات این سیاستمدار تندروی آمریکایی پرداخته است.

براساس این گزارش، بولتون فتنه ۸۸ را نمونه ای از فرصت های پیش آمده برای تغییر حکومت ایران عنوان کرده که در اعتراض به ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد شکل گرفت.

وی گفته، احساس می کند اوباما به این فرصت، واکنش بسیار آرام و ناکافی نشان داد و استفاده از این فرصت بسیار بهتر از دستیابی به توافق بحث برانگیز هسته ای بوده است.

انتهای پیام/ جام

«بولتون فتنه ۸۸ را نمونه ای از فرصت های پیش آمده برای تغییر حکومت ایران عنوان کرده که در اعتراض به ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد شکل گرفت …»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme