https://telegram.me/empireoflies

گزافه‌گویی نتانیاهو در آرژانتین: ایران همچنان منبع تروریسم در جهان است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«بنیامین نتانیاهو» بامداد یکشنبه به عنوان اولین نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به آرژانتین سفر می کند، وارد بوئنوس آیرس شد. وی در محل سفارت این رژیم -که سال ۱۹۹۲ بر اثر یک حمله- تخریب شده بود (این مکان هرگز بازسازی نشد) و مرکز یهودیان آمیا -که در سال ۱۹۹۴ هدف یک حمله دیگر- قرار گرفت، حاضر شد و به تکرار اتهامات واهی خود علیه ایران پرداخت.

گزافه گویی نتانیاهو در آرژانتین: ایران همچنان منبع تروریسم در جهان است

نتانیاهو در سخنانی سخیف مدعی شد: «باید با تروریسم مقابله کرد، ایران، که مسئول دو «حمله تروریستی» علیه یهودیان در آرژانتین است، همچنان منبع اصلی حمایت از تروریسم در جهان محسوب می شود.»

او در ادامه، یاد قربانیان حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ آمریکا را نیز گرامی داشت.

نتانیاهو در بخش دیگری از سخنانش مدعی شد: «ایران از طریق نمایندگان نظامی خود مانند حزب‌الله، حملات وحشتناکی را برنامه ریزی و آغاز کرده است. زمان آن رسیده تا ایران را مسئول کامل این اقدامات دانسته و عدالت را درمورد قربانیان اجرا کنیم. وقت آن رسیده تا متهم را محکوم کنیم.»

او در سخنرانی که در محل تخریب شده سفارت رژیم صهیونیستی ایراد کرد، مدعی شد: «اسرائیل مصمم است با تروریسم از ناحیه ایران مبارزه کند و قصد داریم مانع از استقرار ایران در مرزهای اسرائیل شویم.»

نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی در ادامه گزافه‌گویی‌های خود بار دیگر گفت ایران از تروریسم حمایت می کند.

گزافه گویی نتانیاهو در آرژانتین: ایران همچنان منبع تروریسم در جهان است

نتانیاهو که به دلیل کشتار، بازداشت های غیرقانونی و محاصره نظامی فلسطینی ها در معرض شدیدترین انتقادات قرار دارد، مدعی شد: «بر تمام کشورهای مدنی واجب است با تروریسم در معنای عام آن مبارزه کنند و به ویژه مانع از قدرت گرفتن تروریسم ایران شوند، همان ایرانی که این دو جنایت را مرتکب شده است (اشاره به دو بمب‌گذاری علیه یهودیان در بوئنوس آیرس).»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه لفاظی‎هایش افزود: «بوئنوس آیرس، نیویورک، بیت المقدس، پاریس، بارسلون، بروکسل، هیچ کشوری از خطر اسلام رادیکال در امان نیست و زمانیکه تهدیدی در میان همه ما مشترک است، راه حل آن نیز باید به اشتراک گذاشته شود. ما باید بدون داشتن هیچ ترس و تردیدی در کنار یکدیگر باشیم. من باور دارم اگر در این مسیر قدم بگذاریم، پیروزی جامعه متمدن در برابر نمایندگان بربریت قطعی است. تروریسم ایران حتی از خشونت بربریت در قرون وسطی نیز خطرناک تر است.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی که در مرکز آمیا ایراد کرد، تصمیم «مائوریسیو ماکری»، رئیس جمهور آرژانتین، در گشایش مجدد پرونده تحقیقات درباره دخالت ادعایی ایران در دو حمله بوئنوس آیرس را تمجید کرد.

در حالیکه ایران و دولت پیشین آرژانتین بر سر انجام یک تحقیقات مشترک درباره حملات تروریستی بوئنوس آیرس به توافق رسیده بودند، «ماکری» پس از رسیدن به ریاست جمهوری این توافق را بر هم زد. مقامات رژیم صهیونیستی که از مشارکت ایران در تحقیقات این پرونده بسیار خشمگین بودند، از لغو آن به دست «ماکری» بسیار خشنود شدند.

این اظهارات بی‌اساس نتانیاهو در حالی مطرح می شود که گروهی از شهروندان آرژانتینی به سبب سفر وی به کشورشان تظاهرات و از حضور قاتل غیرنظامیان فلسطینی در آرژانتین اعلام انزجار کردند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سفر به آرژانتین، بار دیگر اتهامات واهی خود را علیه ایران تکرار کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme