https://telegram.me/empireoflies

گزافه‌گویی سرکرده گروهک منافقین: اوضاع ایران پس از توافق هسته‌ای وخیم است!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین، در اظهاراتی مضحک اوضاع ایران پسابرجام را وخیم توصیف کرد.

مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین در تازه ترین گزافه گویی خود مدعی شد اوضاع ایران پس از توافق هسته ای میان این کشور و قدرتهای جهانی رو به وخامت گذاشته است.
وی روز گذشته در نامه ای به اعضای سنا و نمایندگان ایتالیا با تشکر از آنچه صدوربیانیه حمایتی آنها از مخالفان برای رسیدن به آزادی و دموکراسی نامید، مدعی شد: این اقدام نمونه ای از سیاست مسئولانه و حکیمانه محسوب می شود. چرا که تنها مسأله آزادی ملت ایران نیست؛ بلکه منافع اصلی اروپا نیز در برابر قلب خطرناکترین بحران جهانی که در خاورمیانه نمود پیدا کرده، وجود دارد.
رجوی در ادامه ادعاهای خود با توهین به انتخاب مردم ایران افزود: پس از توافق هسته ای در ژوئیه ۲۰۱۵ ( تیر۹۴) برخی در اروپا و آمریکا انتظار داشتند گشایشی در ایران ایجاد شود و برخی معتقد بودند میانه روها پیروز می شوند و در انتخابات مضحکی که در ماه مارس (اسفندماه) برگزار شد، زمام امور را در دست می گیرند.
سرکرده گروهک تروریستی منافقین در ادامه ادعاهای بی اساس خود نوشت: اولا در حاکمیت دینی ایران هیچ نیروی معتدل و میانه رویی وجود ندارد و ثانیا حکومت ایران آنچنان ضعیف شده است که قادر نیست در قبال شهروندان از خود انعطاف نشان دهد. از این رو نیازمند سرکوب بیشتر جامعه و صدور تروریسم و جنگ است.
سرکرده گروهک منافقین در ادامه ادعاهای خود با توهین بی شرمانه به نیروهای سپاه پاسداران و سردار سلیمانی افزود: پس از توافق هسته ای اوضاع در تمامی زمینه ها بدتر شده است. اعدام ها و بازداشت ها بیشتر شده و اقتصادی که با رکود بالا دست و پنجه نرم می کند. این ها در کنار اقداماتی است که نیروهای سپاه برای جنگ افروزی در سوریه و کشتار بیشتر عراقی ها به دست سپاه قدس به فرماندهی سرلشکر قاسم سلیمانی انجام می دهند.
مریم رجوی همچنین مدعی شد: در روزهای اخیر، پارلمان ایران از ورشکستگی نظام بانکی کشور خبر داد و در همین زمان، وزیر کشور در گزارشی رسمی از بازداشت سالانه ۶۰۰ هزار نفر در ایران سخن گفت.  طبعا تعداد واقعی بیش از این ارقام است. 
سرکرده گروهک تروریستی منافقین در ادامه گزافه گویی های خود مدعی شد: بی ثباتی حکومت در تمام زمینه ها آشکار است. دیکتاتوری، اقدامات سرکوبگرانه و جنگ افروزی هرچه قدر هم شدیدتر شود، دوامی نخواهد داشت. این وضع پیام مهمی به آنهایی است که تلاش دارند قراردادهای اقتصادی با ایران ببندند و آن این است که به مسیری اشتباه تکیه زده اند.
ادعاهای بی اساس سرکرده گروهک منافقین در خصوص حقوق بشر و تروریسم درحالی مطرح می شود که دست داشتن این گروهک در جنایات و کشتار مردم و مقامات ایران در اوایل انقلاب هنوز از خاطر مردم کشورمان پاک نشده است.
این گروهک تروریستی در زمانی که مردم ایران برای حفظ کیان کشورمان با نظام بعث عراق در حال جنگ بودند، با صدام حسین، دیکتاتور وقت این کشور متحد شد و نیروهایش را به عراق منتقل کرد.
همچنین نام این گروهک سالها در فهرست گروه های تروریستی قرار داشت. در سال ۲۰۰۹ نیز وزارت امور خارجه آمریکا گروهک منافقین را یک گروه تروریستی معرفی کرد. البته این گروهک پس از لابی گری های فراوان توانست نام خود را از فهرست گروه های تروریستی خارج کند.
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین، در اظهاراتی مضحک اوضاع ایران پسابرجام را وخیم توصیف کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme