https://telegram.me/empireoflies

گزارش BBC و عریان شدن مردم لندن به افتخار ملکه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بی بی سی فارسی چند روز پیش طبق روال همیشگی خود و با دستور از مدیران ارشد خود که به صورت مستقیم از طرف ملکه انگلیس اداره می شوند مراسمات سه روزه تولد ملکه را به صورت ویژه منعکس کرد و حتی جزئیات این جشن را در برنامه های خبری خود پوشش داد.

بی بی سی با وجود آنکه خود را یک نهاد عمومی، مستقل، بی طرف و صادق معرفی می کند، نه تنها مسائل و مشکلات خاندان سلطنتی و اعتراضات مردم انگلیس به این خاندان را پوشش نمی دهد بلکه به تبلیغ برای خاندان سلطنتی می پردازد. پوشش رسانه ای بی بی سی از رویدادهایی مثل بازدید پرنس چارلز، ولیعهد و پسر ملکه از یک فروشگاه و کارگاه کفش سازی، سوار شدن ولیعهد و همسرش به مترو، احساس پیری ولیعهد، سفر نوه های ملکه به هند ،استفاده پرنس اندرو (برادر ولیعهد) از “آی پد” و اخبار مربوط به حاملگی عروس ملکه نمونه های این برخورد بی بی سی در چند سال اخیر بوده است. این رسانه از یادآوری رویداد ها خاندان سلطنتی تا پوشش کامل مراسم این خاندان را در دستور کار خود دارد.

خبرنگار این شبکه در مرکز شهر لندن از برنامه های این جشن برای مخاطبان گزارش می داد. وی می گوید که هر کس برای شرکت در این جشن باید ۱۵۰ پوند پول پرداخت کند تا با یک و نیم میلیون پولی که از این راه دریافت می شود این مراسم اداره شود و همچنین هزینه های تدابیر امنیتی این مراسم نزدیک به ۱٫۵ میلیون پوند میرسد.

۱۶۰۶۱۲۱۶۰۳۰۵_queen_brithday_624x351_getty_nocredit

این شبکه مدت زیادی از گزارش خود را فقط به دست تکان دادن ملکه و همسرش برای شرکت کنندگان در این جشن اختصاص داد. گزارش گر این شبکه نهاد سلطنت را عامل وحدت در بین مردم انگلیس ذکر کرد و این جشن ها را در رفراندوم چند هفته بعد در انگلستان در خصوص جدایی از اتحادیه اروپا موثر دانست.

لازم به یاد آوریست که بی‌بی‌سی فارسی در تولد پسر نوه ملکه انگلیس نیز همین شیوه گزارش دهی را تکرار کرده بود، تا جایی که رسانه های دیگر به طنز از بی‌بی سی انتقاد کردند و گفتند که منتظر خبر آروغ فرزند جدید خاندان سلطنتی در سرخط خبرهای بی‌بی‌سی هستند.

البته برای رسانه ای که تمام اعتبار و بودجه وسیاست گذاری خود را از خاندان سلطنتی می گیرد باید هم این اخبار سخیف و دم دستی را نیز منتشر کند چرا که تمام حیات و ممات این شبکه و نبض مالی و اقتصادی کارکنانش در دست ملکه و عوامل سرسپرده وی در درون ساختار بی‌بی‌سی است.

سعیدی

اتفاق شنیع دیگری که در حاشیه این جشن خودنمایی می کرد عریان شدن عده زیادی از زنان و مردان انگلیسی در مرکز شهر لندن به افتخار ملکه انگلستان بود .این اتفاق که هر ساله در این کشور رخ می دهد امسال با جشن تولد ملکه مصادف شده بود و زنان و مردان به صورت عریان سوار بردوچرخه در خیابان ها خود را در معرض دید عموم قرار می دادند.

ستار سعیدی از مجریان بی بی سی فارسی که علاقه وافری به این گونه اخبار جنسی دارد بخشی از تصاویر این جشن را در فیس بوک خود منتشر کرد و این مراسمات را در لندن بسیار مرسوم دانست!!!

سعیدی

البته تا کنون هیچ کس علت رفتار مردمان این شهر را کشف نکرده است ولی در سال جاری هم زمانی این اتفاق با تولد ملکه را می توان به حمایت دستگاه حاکمه انگلستان از برهنگی ربط داد که نمود این اعتقادات و روش زندگی بریتانیایی را در شبکه هایی مثل بی‌بی‌سی و دیگر شبکه‌های غربی که سرشار از تصاویر و فیلم های پورنوگرافی است می توان دید.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme