https://telegram.me/empireoflies
پایگاه نشنال در مطلبی نوشت ایران در حالی اقدام به رونمایی از موشک‌ها و پهپاد‌های جدید کرد که آمریکا همچنان برای تمدید تحریم تسلیحاتی این کشور تلاش می‌کند.

گزارش نشنال از قابلیت موشک «حاج قاسم»؛ ایران و دستاورد‌های تکنولوژیک، فضایی و هسته‌ای

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرونمایی از دو موشک جدید بالستیک و کروز و پهپاد‌های تولید داخل در روز ملی صنایع دفاعی ایران در میانه تلاش‌های آمریکا برای بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه تهران البته پس از شکست قطعنامه پیشنهادی اش برای تمدید نامحدود تحریم تسلیحاتی ایران، از آمادگی دفاعی ایران حکایت دارد.

به گزارش «نشنال»، ایران در حالی از موشک بالستیک «حاج قاسم» و کروز «ابومهدی» رونمایی کرد که تنش‌ها در مورد تحریم بین المللی تسلیحاتی تشدید شده است.
 
براساس گزارش‎ها، موشک بالستیک سطح به سطح «شهید حاج قاسم»، ۱۴۰۰ کیلومتر برد دارد؛ ضمن اینکه برد موشک کروز دریایی «شهید ابومهدی»، ۱۰۰۰ کیلومتر است.
«نشنال» در بخش دیگری نوشت «ایران به طور مرتب از دستاورد‌های تکنولوژیک، برنامه فضایی و تلاش‌های هسته‌ای خود رونمایی می‌کند.»
 
آمریکا در پی شکست قطعنامه پیشنهادی اش مبنی بر تمدید نامحدود تحریم تسلیحاتی ایران، اکنون قصد دارد «مکانیسم ماشه» موجود در توافق هسته‌ای را فعال کند.
 
این اقدام با مخالفت جامعه جهانی مواجه شده و علت مخالفت خروج آمریکا از این توافق در سال ۲۰۱۸ اعلام شده است.
 
انتهای پیام/میزان
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme