https://telegram.me/empireoflies

گزارش فارس از پاسارگاد در روز ۷ آبان+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغگزارش‌های خبرنگاران از سراسر کشور حاکیست با وجود تبلیغات پرحجم رسانه‌های ضد انقلاب در روزهای گذشته، در روز ۷ آبان موسوم به روز کورش پادشاه ایرانی، هیچ‌ تجمعی برگزار نشد و این فراخوان‌ها با بی اعتنایی معنا دار مردم مواجه شد.

در همین رابطه خبرنگار فارس از شهرستان پاسارگاد گزارش داد، هر ساله در روز ۷آبان ماه، در مقبره منتسب به کورش پادشاه هخامنشی، به بهانه یادروز کورش تجمعاتی برگزار می‌شد که امسال خبری از آن نبود.

در این تجمعات به بهانه طرفداری از کوروش و ملی‌گرایی انجام می‌شد، برخی افراد مبادرت به اقداماتی موهن و شرک‌آمیز کرده و عده‌ای نیز شعارهایی علیه نظام سر می‌دادند که کاملاً مشخص بود که از سوی جریانات خارج نشین هدایت و تبلیغ می‌شد.

دانلود

ویدئو خبرنگار فارس از پاسارگاد در روز ۷ آبان

اما امسال هیچ خبری از این تجمعات نبود و طبق ویدیویی که خبرنگار خبرگزاری فارس عصر امروز از شهرستان پاسارگاد ارسال کرده، تبلیغات سنگین رسانه های ضد انقلاب نیز موجب تجمع مردم در اطراف مقبره منتسب به کورش نشد.

به گزارش فارس، رسانه‌های ضد انقلاب در چند سال اخیر با سوء استفاده از احساسات ملی‌گرایانه و بعضاً اطلاعات تاریخی اندک مردم در خصوص کورش پادشاه هخامنشی، سعی کرده‌اند با ساختن یک مناسبت جعلی در ۷ آبان به نام روز کوروش که هیچ سند تاریخی متقنی ندارد، تجمعی غیر قانونی را در مقبره منتسب به وی شکل دهند و به همین بهانه، آن را تبدیل به تجمعی ضد مذهبی کنند.

تلاش برای رویارویی ملیت و مذهب از مهمترین اهداف جریانات ضد انقلاب در چند سال اخیر است که با هوشیاری مردم این دسیسه نیز با شکست مواجه می‌شود.

انتهای پیام/

با وجود تبلیغات رسانه‌های ضد انقلاب در فضای مجازی، روز ۷ آبان منتسب به روز کوروش پادشاه ایرانی، بدون هیچ تجمعی با بی اعتنایی معنا دار مردم، سپری شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme