https://telegram.me/empireoflies

گزارش علی علیزاده از مرز مشترک لبنان و اسرائیل: مرز انقلاب! +فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حزب الله لبنان روز یکشنیه در پاسخ به تجاوزات مکرر ارتش رژیم صهیونیستی به لبنان، یک خودروی نظامی را در اراضی اشغالی هدف قرار داد که بنابر اخبار منتشر شده توسط تلویزیون المنار، چندین نظامی اسرائیلی کشته و زخمی شدند. این در حالی است که پس از پیام سید حسن نصرالله مبنی بر انتقام گیری از رژیم صهیونیستی و حمله تلافی جویانه حزب الله، رژیم صهیونیستی از ترس پاسخ های کوبنده جبهه مقاومت، تنها چند مزرعه زراعی در مرزهای مشترک را هدف قرار دادند!

علی علیزاده، با سفر به مرز لبنان و اسرائیل، از وضعیت این مناطق گزارشی تهیه کرده که عدم حضور سربازان اسرائیلی و تجهیزات آنان از ترس پاسخ های کوبنده حزب الله لبنان، نکته جالب و قابل تأمل این منطقه است!

وی در کانال تلگرامی خود با انتشار فیلمی از این مناطق  نوشت: «هفته پیش اسراییل با پهپاد به ساختمانی در بیروت حمله‌ کرد. رسانه‌های غربی با بزرگنمایی این حمله گفتند شاید اسراییل، این تنها قدرت اتمی خاورمیانه، میخواهد جنگ دیگری آغاز کند، و وای به حال ایران اگر چنین کند. گفتند و گفتند تا ترس در دل مردم لبنان و ایران بیاندازند.

رهبر مقاومت لبنان اما گفت به اسراییل درس سختی میدهد. و دیروز به قولش عمل کرد. ساعت چهار بعدازظهر به نفربر اسراییل در خاکش شلیک وچند نظامی از جمله فرمانده لشکر منطقه شمالی اسراییل کشته شدند. تحقیری فاحش.

همه منتظر پاسخ اسراییل بودند. اسراییلی که هفتاد سال گذشته یک فشنگ اعراب را با ده بمب جواب داده و سیزده سال پیش برای کمتر از این موشک، نصف بیروت را ویران کرد.

اما پاسخ دیروز اسراییل چه بود؟ ویدیوی اول را ببینید تا خودتان باور کنید: شلیک به زمینهای زراعتی در مجاورت مرز. شلیک به گندمها. شلیک به هیچ.

آتش بازی کودکان یک کوچه در چهارشنبه سوری دود بیشتری دارد و این یعنی در این منطقه یک معجزه رخ داده. حالا بگذار مجریان ایرانفروش بی‌بی‌سی صدها ساعت دیگر از قدرت تکنولوژیک ارتش اسراییل بگویند تا مثلا ایران را بترسانند. اما اسراییل در عمل اعتراف میکند دیگر حتی توان نمایش ظاهری انتقام از مقاومت را هم ندارد.

و محلی که برای شلیک به نفربر اسراییل انتخاب شده بود هم معنای نمادینی داشت: روستای مارون الراس که در آن دولت ایران پارکی ساخته به نام باغ ایران.
ویدیوی اول دیروز بعدازظهر از برجک نگهبانی این پارک گرفته شده و سه دقیقه بعدی را من گرفته‌ام. از همین برجک. در سفر پنج هفته پیشم.

کاش میتوانستم تک تک شما را به مارون الراس ببرم. تا ببینید انقلابی که همه منتظر بودند به یکسالگی نرسیده نابود شود در چهل سالگی تا کجا گسترده شده. تا ببینید انقلابی که پایتختش تهران و زبان رسمیش فارسی است چگونه از مرزهای جاهلانه‌ی زبان و قومیت  فراتر رفته و ایران و لبنان را پاره‌ تن یکدیگر کرده تا با دو چشم خود ببینید مقاومت شعار و زیاده‌خواهی و تندروی و ایجاد تنش نیست و باور کنید مقاومت عملگرایانه‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه ملتها و مردم مظلوم است تا نه فقط کرامتشان از بین نرود و منابعشان نابود نشود، بلکه خود و فرزندانشان سر بریده نشوند و با بمب نسوزند.

کاش میتوانستم شما را به خط مرزی انقلاب ایران ببرم تا ببینید چگونه وحشی‌ترین و غیرانسانی‌ترین دولت استعماری‌ این منطقه، که زمانی اسمش وحشت در دل صدها میلیون عرب مینداخت، چنان حقیر شده که کودکان هم دستش میندازند.»

 

انتهای متن/ جام نیوز

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حزب الله لبنان روز یکشنیه در پاسخ به تجاوزات مکرر ارتش رژیم صهیونیستی به لبنان، یک خودروی نظامی را در اراضی اشغالی هدف قرار داد که بنابر اخبار منتشر شده توسط تلویزیون المنار، چندین نظامی اسرائیلی کشته و زخمی شدند. این در حالی است که پس از پیام …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme