https://telegram.me/empireoflies

گزارش رابط امپراتوری دروغ از اختلافات شورای ملی ایران

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، این روزها نشانه‌هایی از توهمی‌ جدی در بین عناصر پراکنده جریان سلطنت‌طلب (اروپا و آمریکا) وجود دارد.

مناسبت‌سازی‌های اپوزیسیون با موضوعات عجیب یکی از نمودهای این امر است که به جر‌أت می‌توان گفت هیچ مبنای عقلی پشت آن وجود ندارد.

شورای ملی ایران اخیرا در یکی از پست‌های صفحه رسمی این گروه در فیسبوک خبر برگزاری دومین مجمع عمومی‌ شورای ملی ایران با موضوع انتخابات را در روزهای نهم و دهم خرداد در تورنتوی کانادا منتشر کردند.

شورای ملی ایران

بعد از گذشت دو هفته از تاریخ مذکور هیچ خبری مبنی بر برگزاری این مجمع بر روی خروجی رسانه‌ها قرار نگرفت.

منابع امپراتوری دروغ در کانادا با بررسی این موضوع علت آن را حجم عظیم اختلافات و مناقشات میان گروه‌ها و افراد حاضر در این مجمع گزارش نمودند.

گویا هنوز جریان‌های اپوزیسیون جمهوری اسلامی سال‌ها با تفاهم و اتحاد فاصله دارند. اختلافات این گروه‌ها مسئله‌ای جدید نبوده و قدمتی سی و چندساله دارد، هر از چندگاهی گروه یا فردی از جریان‌های مخالف شروع به افشای پشت پرده‌ها و فسادهای موجود در جریان‌های دیگر می‌کنند و از این رهگذر سعی در کسب اعتبار برای خود و یا جریان مطبوعش دارد.

همچنین، اپوزیسیون خارج نشین که برای برگزاری مراسم‌های خود با الگو‌برداری از سازمان منافقین، درخواست ارسال کمک مالی دارند با هر بار برگزاری این گونه مراسم‌ها مبالغ هنگفتی را از مردم فریب‌خورده اخاذی و این مبالغ را صرف عیاشی‌ها و مهمانی‌های شبانه خود و نزدیکشان می‌کنند.

حجم اختلافات بین شورای ملی ایران تا جایی است که امیرعباس فخر آور، در یکی از پست‌های صفحه خود در واکنش به رسانه‌های ضد انقلاب، می‌گوید:

من با شاهزاده رضا پهلوی هیچ مشکلی ندارم و ایشان را دوست دارم با وجود اینکه مقادیری بی انصافی در حق اینجانب مرتکب شده اند.

فخرآور

ذکر یک نکته دیگر از اختلافات خالی از لطف نیست، چطور می‌شود که شهرام همایون مجری کلاهبردار شبکه ضد انقلاب کانال یک و از طرفداران ربع پهلوی با امیرعباس فخرآور و خواهرش مه‌لقا فخرآور که هر دو به ظاهر دوستان ربع پهلوی هستند دشمن خونی است و در اغلب برنامه‌های خود این خواهر و برادر را  مورد فحاشی قرار می‌دهد.

لازم به ذکر است، امیرعباس فخرآور یکی از چهره‌های نزدیک به سلطنت طلب‌هاست که بیشتر ارتباطات وی با لابی‌‌های یهودی در کنگره آمریکا است؛ و او خود را با افتخار یکی از اصلی‌ترین طراحان تحریم‌های نفتی علیه ایران می‌داند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اپزیسیون خارج نشین خودشون خسته نکنن چون پشیزی نیستن نمیتونن کاری بکنن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme