https://telegram.me/empireoflies
عملیات روانی خارجی در فضای مجازی عبارت است از مجموعه‌ای از تاکتیک‌ها و ابزارها برای مداخله و اثرگذاری بر افکار و عواطف عمومی کشوری خارجی از طریق اینترنت.

گزارش تحلیلی و آماری پیرامون جولان اکانت‌های عربستانی در توییتر فارسی بر مبنای داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر اواخر مهر ماه ۱۳۹۷ خبر کشته شدن دکتر فرشید هکی برای اولین بار در توئیتر منتشر شد و منجر به شکل‌گیری یک عملیات روانی مجازی علیه ایران شد. این خبر در حالی منتشر شد که تنها دو روز از تایید رسمی دولت عربستان سعودی مبنی بر کشته شدن جمال خاشقچی در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه می‌گذشت. این گزارش به تحلیل تمام توییت‌های منتشر شده با هشتگ فارسی و انگلیسی فرشید هکی در بازه زمانی ده روز بعد از انتشار اولین توییت می‌پردازد. خلاصه یافته‌های این تحقیق به شرح ذیل است:

 • در مجموع تعداد ۷۶٬۰۵۳ توئیت توسط ۱۴٬۰۰۰ کاربر منحصربه‌فرد منتشر شده است.
 • تعداد ۷۱٬۵۴۹ توئیت با هشتگ فارسی #فرشیدهکی توسط ۱۳٬۰۱۸ حساب کاربری منحصربه‌فرد منتشر شد که تعداد ۶۳٬۲۷۱ از آن‌ها بازنشر توئیت‌های دیگر (ریتوئیت) بودند.
 • تعداد ۹٬۸۱۰ توئیت با هشتگ انگلیسی #FarshidHakki توسط ۳٬۲۰۰ حساب کاربری منحصربه‌فرد منتشر شد که تعداد ۸٬۶۶۵ از آن‌ها بازنشر توئیت‌های دیگر (ریتوئیت) بودند.
 • افراد فعال در این کمپین توییتری را به پنج گروه کلی می‌توان تقسیم کرد:
  1. حامیان جمهوری اسلامی ایران که به صورت هماهنگ فعالیت می‌کردند (۳ درصد)
  2. حامیان عبدالرضا داوری (۱ درصد)
  3. گروه‌های مختلف براندازان (۲۸ درصد)
  4. حساب‌های توئیتری حامی عربستان سعودی که به صورت هماهنگ عمل می‌کردند (۱۰ درصد)
  5. سایر کاربران مستقل و پراکنده که له یا علیه ایران فعالیت می‌کردند (۵۷ درصد)
 • عمده حساب‌های کاربری حامی عربستان سعودی به صورت هماهنگ و گروهی فعالیت می‌کردند.
 • بر مبنای محاسبات پیچیده مبتنی بر حدود ۱٬۲۰۰ شاخص، از مجموع ۱٬۴۶۴ کاربر حامی عربستان، تعداد ۲۹۷ حساب کاربری (۲۲٪ از مجموع کاربرانی که داده‌هایشان قابل دسترسی بود) به احتمال زیاد بات (روبات) بوده‌اند. ۹۵ کاربر نیز به دلیل مسدود بودن حساب کاربری‌شان قابل ارزیابی نبودند که به احتمال زیاد جزو ۳۰۰ حساب کاربری‌ای بودند که توسط توئیتر مسدود شده بودند[۱].

۲ـ مقدمه

عملیات روانی خارجی در فضای مجازی عبارت است از مجموعه‌ای از تاکتیک‌ها و ابزارها برای مداخله و اثرگذاری بر افکار و عواطف عمومی کشوری خارجی از طریق اینترنت. مهم‌ترین هدف از اجرای عملیات روانی در فضای مجازی کاهش کیفیت دموکراسی از طریق افزایش شکاف سیاسی و کاهش اعتماد عمومی به حاکمیت و نهادهای دموکراتیک است. ترول‌ها، بات‌ها، و سایت‌های جعلی ابزارهای انجام عملیات روانی در فضای مجازی هستند.

در سال‌های اخیر شاهد اخبار و شواهد بسیاری از اجرای عملیات روانی خارجی در کشورهای مختلف از جمله فرانسه، سوریه، انگلستان، آمریکا، اوکراین، و ایران بوده‌ایم. از سال ۲۰۱۴ تا کنون، در حدود ۷۰ عملیات روانی خارجی در فضای مجازی ۱۸ کشور مختلف شناسایی شده است. تحقیق بر روی این عملیات‌های روانی اطلاعات ارزشمندی را در مورد نحوه اجرا و اهداف عملیاتی و اثرات آن‌ها در اختیار سیاست‌گذاران و محققین قرار می‌دهد. در ماه‌های اخیر، توییتر، فیسبوک، و ردیت اقدام به انتشار داده‌های مربوط به انجام این نوع عملیات‌ها کردند که منجر به تسهیل تحقیقات تجربی علمی در این خصوص شد. بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی این داده‌ها، ۱۴ تاکتیک و روش مختلف برای انجام عملیات نفوذ در فضای مجازی شناسایی شده است که انتشار و تمرکز بر اخبار جعلی یا اخبار بد و تفرقه‌انداز از جمله اصلی‌ترین آن‌ها هستند. نتایج تحلیل داده‌های مربوط به خبر کشته شدن فرشید هکی و سایر تحقیقات تجربی در فضای مجازی ایران نشان می‌دهد که یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های عربستان در فضای مجازی ایران انتشار اخبار بد و جعلی در مورد ایران است.

در این گزارش، ابتدا روش جمع‌آوری توئیت‌ها و توصیف آماری آن‌ها معرفی می‌شود. سپس شبکه ریتوئیت کاربران ایجاد شده و با استفاده از روش‌های علوم شبکه انواع گروه‌های کاربران شناسایی می‌شود. در بخش چهارم نتایج حاصل از تحلیل شبکه ارائه می‌شود. بخش پنجم به جمع‌بندی گزارش و ارائه توصیه‌های سیاست‌گذارانه می‌پردازد.

۳ـ روش تحقیق

۳ـ۱ـ داده‌ها

با استفاده از رابط کاربری توئیتر (Twitter API) تمام توئیت‌هایی که حاوی هشتگ #فرشیدهکی یا #FarahidHakki بودند در بازه زمانی ده روز بعد از انتشار اولین توئیت جمع‌آوری شدند. آمار مربوط به این توئیت‌ها در جدول ۱ نشان داده شده‌اند. در مجموع تعداد ۷۶٬۰۵۳ توئیت توسط ۱۴٬۰۰۰ کاربر منحصربه‌فرد منتشر شده است که تعداد ۶۸٬۹۳۶ از آن‌ها بازنشر توئیت‌های دیگران (ریتوئیت) بوده‌اند. نکته جالب توجه حضور ۳٬۲۰۰ کاربر است که از هشتگ انگلیسی در توییت‌های خود استفاده کرده بودند که به نظر می‌رسد هدف آن‌ها انتشار خبر کشته شدن فرشید هکی در رسانه‌های خارجی بوده است. از بین این کاربران تعداد ۹۸۲ کاربر فقط از هشتگ انگلیسی استفاده کرده بودند.

جدول ۱: آمار مربوط به توئیت‌های منتشر شده در مورد فرشید هکی در بازه زمانی ده روز بعد از انتشار اولین توئیت

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۱ نمودار مربوط به تعداد توئیت‌های منتشر شده درباره فرشید هکی را در بازه زمانی ده روز بعد از انتشار اولین توئیت نشان می‌دهد. در شکل ۱، تعداد توئیت‌های حاوی هشتگ فارسی فرشید هکی با رنگ آبی و تعداد توئیت‌های حاوی هشتگ انگلیسی با رنگ قرمز مشخص شده‌اند. همان  طور که در شکل ۱ مشاهده می‌شود فعالیت کاربرانی که از هشتگ انگلیسی استفاده می‌کردند به فاصله چندین ساعت بعد از انتشار اولین توئیت شروع شده است (اطلاعات بیشتر در بخش ۳ـ۲). نکته قابل توجه دیگر در شکل ۱ آخرین ساعات روز دوم (۳۰ مهرماه مصادف با ۲۲ اکتبر) است که تعداد توئیت‌های منتشر شده ناگهان افزایش چشم‌گیری داشته است که به احتمال زیاد نشان‌دهنده یک عملیات مجازی هماهنگ است.

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۱: نمودار تعداد توئیت‌های منتشر شده حاوی هشتگ فارسی و انگلیسی فرشید هکی

۳ـ۲ـ ایجاد شبکه ریتوئیت و شناسایی گروه‌های مختلف

در حال حاضر موثرترین روش برای شناسایی گروه‌های مختلفی که در تولید و انتشار خبر در یک واقعه خاص فعال بوده‌اند ایجاد و تحلیل شبکه گردش اطلاعات است. به عنوان مثال، در مورد شبکه اجتماعی توئیتر باید شبکه ریتوئیت بین کاربران را ایجاد کرد و با استفاده از روش‌های شناسایی گروه‌ها[۲] به کشف گروه‌های مختلف کاربران پرداخت. این روش‌ها بر اساس شباهت‌های ساختاری بین کاربران آن‌ها را در گروه‌های مختلف دسته‌بندی می‌کنند. سپس بر اساس روش‌های تحلیل متن و کاربرانی که در هر کدام از دسته‌ها قرار گرفته‌اند و نظرات کارشناسی خبرگان می توان گروه‌ها را نام‌گذاری کرد.

۴ـ نتایج

۴ـ۱ـ شناسایی اولین کاربران

اولین کاربری که اقدام که به نشر خبر کشته شدن فرشید هکی کرد توئیتر عبدالرضا داوری بود (شکل ۱پ). ده توئیت اولی که در مورد فرشید هکی منتشر شدند عمدتا بازنشر توئیت عبدالرضا داوری بودند (جدول ۱پ). به فاصله تقریبی ۵ ساعت بعد از انتشار اولین توئیت، کاربری با نام‌کاربری «حشاشین» اقدام به معرفی هشتگ انگلیسی فرشید هکی کرد (شکل ۲پ) و سایر کاربران را دعوت به استفاده از آن کرد که بلافاصله توسط سایر کاربران بازنشر شد (جدول ۲پ). همین کاربر ۱۸ دقیقه بعد توئیتی به زبان انگلیسی منتشر کرد که در آن دولت ایران را متهم به قتل فرشید هکی می‌کرد (جدول ۲پ).

۴ـ۲ـ شناسایی کاربران تاثیرگذار

دو دسته از کاربران را می‌توان به عنوان کاربران تاثیرگذار شناسایی کرد: ۱) کاربرانی که مطالب آن‌ها بیشترین بازنشر را داشته است؛ ۲) کاربرانی که در سطحی گسترده اقدام به بازنشر توئیت‌های دیگران کرده‌اند. البته سنجه‌های دیگری نیز در علوم شبکه برای شناسایی کاربران مهم وجود دارد. در انجام عملیات نفوذ در فضای مجازی معمولا از ترول‌ها برای تولید محتوا و از بات‌ها برای انتشار گسترده محتوا استفاده می‌شود. لذا در اکثر عملیات‌های نفوذ مجازی انتظار می‌رود که درصد قابل توجهی از کاربران با نرخ بالای ریتوئیت‌شدن ترول، و درصد قابل توجهی از کاربران با نرخ بالای ریتوئیت‌کردن بات باشند. البته شناسایی دقیق بات‌ها و ترول‌ها نیازمند ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی پیشرفته و در نظر گرفتن تعداد بسیار زیادی متغیر است که تعداد ریتوئیت فقط یکی از آن‌هاست. با این وجود اما، شناسایی کاربران با نرخ بالای ریتوئیت یکی از اقدامات اولیه برای تعیین طبیعی بودن یا نبودن یک کمپین توئیتری است.

جدول ۲ بیست و پنج کاربری که بیشترین نرخ ریتوئیت‌شدن در ماجرای فرشید هکی داشته‌اند را نشان می‌دهد. در جدول ۲، کاملا مشخص است که اکثر کاربران فاقد نام واقعی هستند و به جز حساب توئیتر عبدالرضا داوری، تقریبا هیچ یک از کاربران از افراد یا گروه‌های شناخته‌شده سیاسی نیستند. این امر یکی از نشانه‌های عملیات نفوذ مجازی بودن این رخداد توئیتری است. از سوی دیگر، جدول ۳ بیست و پنج کاربری که بیشترین نرخ ریتوئیت کردن داشته‌اند را نشان می‌دهد. مجددا ملاحظه می‌شود که اکثر کاربران فاقد نام‌کاربری واقعی هستند و از افراد یا گروه‌های شناخته شده نیستند.

۴ـ۳ـ شناسایی گروه‌های مختلف کاربران

شکل ۲ شبکه ریتوئیت کاربران فعال در جریان فرشید هکی و گروه‌های مختلف شناسایی‌شده را نشان می‌دهد. در این شبکه، هر یک از گره‌ها نمایان‌گر یک حساب کاربری توئیتر است که حداقل یک توئیت حاوی هشتگ فارسی یا انگلیسی فرشید هکی را در بازه زمانی ده روز بعد از انتشار اولین توئیت منشتر کرده و حداقل ۵ بار توسط کاربران دیگر بازنشر شده است. همچنین، هر یال بین دو گره نمایان‌گر آن است که یکی از آن‌ها دیگری را ریتوئیت کرده است. در شکل ۲ هر چه کاربران به هم نزدیک‌تر باشند نشان‌دهنده شباهت بالای آن‌هاست و هر چه از هم دورتر باشند نشان‌دهنده تفاوت بیشتر آن‌هاست. در شبکه ریتوئیت، شباهت به معنی آن است که کاربران قرار گرفته در یک گروه یکدیگر را بسیار ریتوئیت کرده‌اند، ولی کاربران دسته‌های دیگر را کمتر یا به ندرت ریتوئیت کرده‌اند.

در شکل ۲ هر رنگ نشان‌دهنده یک گروه از کاربران است که توسط الگوریتم‌های «شناسایی گروه‌ها» کشف شده است. این الگوریتم‌ها بر اساس شباهت‌های ساختاری بین کاربران اقدام به شناسایی گروه‌ها می‌کنند. اما در مورد محتوای هر یک از این گروه‌ها اطلاعاتی تولید نمی‌کنند. برای اطلاع از محتوا و نام‌گذاری هر یک از گروه‌ها باید از روش‌های تحلیل متن استفاده کرد و هشتگ‌ها، کلمات، و عبارات پرکاربرد هر یک از گروه‌ها را استخراج کرد و با توجه به کاربران تاثیرگذار موجود در هر گروه و نظر خبره در مورد ماهیت هر یک از گروه‌ها تصمیم‌گیری کرد.

جدول ۴ تعداد کاربران موجود در هر گروه، کاربران تاثیرگذار، و ماهیت هر گروه را نشان می‌دهد. همان‌طور که در جدول ۴ ملاحظه می‌شود، کاربران حامی عربستان سعودی فعالیت قابل توجهی در ماجرای فرشید هکی داشتند و در حدود ۱۰ درصد از مجموع کاربران را تشکیل می‌دهند. اثرگذارترین کاربر موجود بین گروه حامیان عربستان «قاسم المذحجی الاحواز» است (شکل ۳پ) که از فعالان سرشناس گروه تروریستی الاحوازی و ساکن کشور هلند است. سایر کاربران اثرگذار گروه حامیان عربستان در جدول ۳پ و هشتگ‌های پرکاربرد گروه حامیان عربستان در جدول ۴پ نشان داده شده‌اند. لیست نام‌کاربری کاربران موجود در گروه حامیان عربستان در جدول ۵پ ارائه شده است.

جدول ۲: بیشترین ریتوئیت‌شوندگان

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

جدول ۳: بیشترین ریتوئیت‌کنندگان

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۲: شبکه ریتوئیت کاربران فعال در ماجرای فرشید هکی و گروه‌های مختلف آن‌ها (هر رنگ نشان‌دهنده یک گروه از کاربران است)

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

 

 

 

جدول ۴: آمار کاربران موجود در هر یک از گروه‌های شناسایی شده

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

۵ـ بررسی وجود روبات (بات) بین کاربران

روبات‌ها آن دسته از کاربران فضای مجازی هستند که به صورت برنامه‌ریزی شده و خودمختار عمل می‌کنند. روبات‌ها می‌توانند بر اساس دستورالعملی که از قبل توسط یک برنامه رایانه‌ای به آن‌ها داده شده است به لایک کردن، ریتوئیت کردن، پاسخ دادن، و ارسال پیام خصوصی بپردازند. در صورتی که از روبات‌ها برای انجام عملیات نفوذ مجازی استفاده شود، از شبکه‌ای از تعداد زیادی از آن‌ها جهت انتشار اخبار، بازنشر اخباری که توسط دیگران منتشر شده است، یا کامنت‌گذاری استفاده می‌شود. تشخیص بات بودن یک حساب کاربری توئیتر در اغلب موارد کار ساده‌ای نیست و نیازمند استفاده از مدل‌های بسیار پیچیده است. متاسفانه بعضا دیده می‌شود که افرادی صرفا با تکیه بر مواردی چون نام‌کاربری غیرواقعی، تعداد فالوئر کم و تعداد توئیت‌های زیاد، یا نرخ بالای توئیت کردن اقدام به اظهارنظر در مورد بات بودن یا نبودن یک حساب کاربری می‌کنند. این گونه اظهارنظرها نه تنها واکنش متقابل طرف مقابل را در پی خواهد داشت، بلکه منجر به کاهش اعتبار سایر یافته‌ها و گفته‌های آن‌ها نیز می‌شود.

یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین مدل‌هایی که برای تشخیص بات بودن حساب‌های توئیتر ارائه شده است، مدلی است که توسط محققین «مرکز مطالعات شبکه‌ها و سیستم‌های پیچیده» دانشگاه ایندیانا معرفی شده است[۳]. جدیدترین نسخه این مدل، که مبتنی بر روش‌های «یادگیری ماشین» کار می‌کند، بر اساس حدود ۱٬۲۰۰ شاخص مختلف به محاسبه «نمره‌ی بات بودن» برای هر حساب توئیتری می‌پردازد. این نمره یک عدد حقیقی بین صفر و یک است، که صفر نشان‌دهنده انسان بودن کامل و یک نشان‌دهنده بات بودن کامل است. بر اساس آخرین تنظیمات صورت گرفته در مدل، نمرات بالاتر از ۰.۵ به احتمال بسیار زیادی بات هستند. توجه شود که دقت هیچ مدل یادگیری ماشینی صدرصد نیست و همواره درصدی از خطای تشخیص وجود دارد. با استفاده از این مدل، نمره بات بودن تمام کاربران حامی عربستان که داده‌های آن‌ها قابل دسترسی بود محاسبه و در جدول ۵پ ارائه شده است. با در نظر گرفتن حدنصاب ۰.۵ برای بات بودن، تعداد ۲۹۷ حساب کاربری (۲۲ درصد) به احتمال زیاد بات بوده‌اند. نمره بات بودن ۹۵ کاربر نیز به دلیل مسدود بودن حساب کاربری‌شان قابل محاسبه نبود که به احتمال فراوان جزو ۳۰۰ حساب کاربری‌ای بودند که قبل‌تر توسط توئیتر مسدود شده بودند[۴].

۵ـ جمع‌بندی

در این گزارش به مطالعه داده‌های توئیتری مربوط به ماجرای کشته شدن فرشید هکی پرداخته شد. مهم‌ترین یافته این تحقیق کشف ۱٬۴۶۴ حساب کاربری مرتبط با عربستان سعودی است که به صورت گروهی و هماهنگ به رهبری «قاسم المذحجی الاحواز» علیه ایران فعالیت می‌کردند. تصویر برخی از این کاربران در پیوست این گزارش نشان داده شده است (شکل ۴پ ـ ۷پ). همچنین، بر مبنای محاسبات پیچیده مبتنی بر حدود ۱٬۲۰۰ متغیر مختلف مشخص شد که در حدود ۲۲٪ از کاربران حامی عربستان به احتمال زیاد بات بوده‌اند. با توجه به یافته‌های این تحقیق، در ذیل توصیه‌هایی برای سیاست‌گذاری جهت مقابله با این گونه عملیات‌های مجازی ارائه می‌شود:

 • ایجاد تشکیلات لازم در سازمان‌های مرتبط برای شناسایی دقیق کاربرانی که به صورت هماهنگ علیه ایران در فضای مجازی فعالیت می‌کنند.
 • تقویت دیپلماسی سایبری جهت گزارش‌کردن کاربرانی که به صورت هماهنگ علیه کشور فعالیت می‌کنند. و ارائه درخواست رسمی برای بستن حساب‌های کاربری آن‌ها.
 • ایجاد و حمایت از شرکت‌های صحت‌سنجی اخبار[۵] به منظور مقابله با اخبار جعلی.
 • ایجاد یک سامانه ملی برای شناسایی بات‌هایی که به صورت هماهنگ علیه کشور فعالیت می‌کنند.
 • ارائه شواهد و مستندات وجود عملیات نفوذ مجازی در رسانه‌های عمومی جهت افزایش سطح آگاهی مردم

۶ـ پیوست

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۱پ: اولین توئیت در مورد کشته شدن فرشید هکی

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

جدول ۱پ: ده توئیت اول در مورد فرشید هکی به همراه نام کاربری و زمان انتشار توئیت

 

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۲پ: اولین کاربری که اقدام به معرفی هشتگ انگلیسی فرشید هکی کرد

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

جدول ۲پ: ده توئیت اول حاوی هشتگ انگیسی در مورد فرشید هکی به همراه نام کاربری و زمان انتشار توئیت

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۳پ: اثرگذارترین کاربر گروه حامیان عربستان

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

جدول ۳پ: کاربران اثرگذار بین گروه حامیان عربستان براساس تعداد دفعاتی که ریتوئیت شده‌اند

 

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

جدول ۴پ: هشتگ‌های پرکاربرد بین کاربران گروه حامی عربستان

جدل ۵پ: لیست نام کاربری ۱٬۳۶۹ کاربر حامی عربستان که در ماجرای کمپین توئیتری فرشید هکی فعال بودند و نمره بات بودن آن‌ها قابل محاسبه بود (صفحات ۹۵ کاربر قابل دسترسی نبود)

ردیف نام کاربری نمره ردیف نام کاربری نمره
۱ khalidsalsager ۰٫۹۷ ۳۴۴ ۳lialbedaiwi ۰٫۴۴
۲ fayaabaas ۰٫۹۲ ۳۴۵ ۷jLnefkQo90Eq3c ۰٫۴۴
۳ Ahmad_balkhair ۰٫۹۲ ۳۴۶ Accountnewnew ۰٫۴۴
۴ ffaadd1399 ۰٫۹۲ ۳۴۷ Albalwi61477821 ۰٫۴۴
۵ panzf ۰٫۹۱ ۳۴۸ abdulllkareeem ۰٫۴۴
۶ J555110 ۰٫۹ ۳۴۹ DrBaselAM ۰٫۴۴
۷ mkg20061 ۰٫۹ ۳۵۰ FQ4u ۰٫۴۴
۸ eegy675 ۰٫۹ ۳۵۱ oGFiLicwrOzcMk1 ۰٫۴۴
۹ abomubarakq8q ۰٫۸۹ ۳۵۲ saagr2000 ۰٫۴۴
۱۰ abosultan1434 ۰٫۸۹ ۳۵۳ K4L1_Linux ۰٫۴۴
۱۱ omiibrahim0 ۰٫۸۹ ۳۵۴ aqaq211 ۰٫۴۴
۱۲ atifalarabi ۰٫۸۸ ۳۵۵ hhmmdd2016gmail ۰٫۴۲
۱۳ shosh4462 ۰٫۸۷ ۳۵۶ saqar3426 ۰٫۴۲
۱۴ Selooo03426688 ۰٫۸۷ ۳۵۷ ۰Mkrg4CScYHcdsX ۰٫۴۲
۱۵ abuabdullah2080 ۰٫۸۷ ۳۵۸ Abooodom1 ۰٫۴۲
۱۶ zied1957 ۰٫۸۷ ۳۵۹ TGdokitB0CBfOsd ۰٫۴۲
۱۷ nasser1almarri ۰٫۸۷ ۳۶۰ ToooB_S ۰٫۴۲
۱۸ hMRlrrJFxYrIh3I ۰٫۸۶ ۳۶۱ Wtn012 ۰٫۴۲
۱۹ khaledbnfahhad ۰٫۸۶ ۳۶۲ aNTBKcISyTwcL51 ۰٫۴۲
۲۰ msm66999 ۰٫۸۶ ۳۶۳ alhmejan1 ۰٫۴۲
۲۱ boheemoo ۰٫۸۶ ۳۶۴ hatemt340 ۰٫۴
۲۲ ۳aaberSabeel ۰٫۸۶ ۳۶۵ khalifa709 ۰٫۴
۲۳ saast11 ۰٫۸۶ ۳۶۶ shaimaM33896039 ۰٫۴
۲۴ al79n ۰٫۸۶ ۳۶۷ tlala52687046 ۰٫۴
۲۵ alnrgsyh ۰٫۸۶ ۳۶۸ mansour4499 ۰٫۴
۲۶ SA_EXD ۰٫۸۵ ۳۶۹ mashall1384 ۰٫۴
۲۷ AdelMuqaibil ۰٫۸۵ ۳۷۰ Mishalll9_ ۰٫۴
۲۸ Www3X2 ۰٫۸۵ ۳۷۱ Mohmad2027 ۰٫۴
۲۹ Jazi20121 ۰٫۸۵ ۳۷۲ bh3125 ۰٫۴
۳۰ fais8558 ۰٫۸۴ ۳۷۳ AboAws80 ۰٫۴
۳۱ azzoozz1400 ۰٫۸۴ ۳۷۴ aboahmad0A ۰٫۴
۳۲ ۵۵۱۱ ۰٫۸۴ ۳۷۵ adel20139 ۰٫۴
۳۳ ۷ala88Al ۰٫۸۴ ۳۷۶ truth33111 ۰٫۴
۳۴ ALIALFARHAN4 ۰٫۸۴ ۳۷۷ w6JdKzsLHvwWrII ۰٫۴
۳۵ AlnasirMohammed ۰٫۸۴ ۳۷۸ w_mwm_ ۰٫۴
۳۶ Sau0d_ ۰٫۸۴ ۳۷۹ nzoGTGD7CIQKJuH ۰٫۴
۳۷ jamalAbassNaser ۰٫۸۳ ۳۸۰ alshaikhik10 ۰٫۴
۳۸ mah123mah1 ۰٫۸۳ ۳۸۱ hussainaljahdli ۰٫۳۸
۳۹ malaleyah505 ۰٫۸۳ ۳۸۲ ibrahim053462 ۰٫۳۸
۴۰ mhmdsdyq485 ۰٫۸۳ ۳۸۳ tariq1711 ۰٫۳۸
۴۱ Mnbozi7 ۰٫۸۳ ۳۸۴ mamq123666 ۰٫۳۸
۴۲ eakfymuslim ۰٫۸۳ ۳۸۵ SMQ2030 ۰٫۳۸
۴۳ F_O_Altyyar ۰٫۸۳ ۳۸۶ ۰۰asbm0 ۰٫۳۸
۴۴ wajeeh003 ۰٫۸۳ ۳۸۷ ADILSSB ۰٫۳۸
۴۵ zk38iTMrc6Q7pHG ۰٫۸۳ ۳۸۸ Aa81405949 ۰٫۳۸
۴۶ majed10100 ۰٫۸۱ ۳۸۹ abaalshamsi ۰٫۳۸
۴۷ abokadeeee ۰٫۸۱ ۳۹۰ abdullah1ja ۰٫۳۸
۴۸ MGVKUEI5xRTjSxI ۰٫۸۱ ۳۹۱ abdullahysq ۰٫۳۸
۴۹ fahm_a ۰٫۸ ۳۹۲ abu_smsn99 ۰٫۳۸
۵۰ j7f1Rw6Dk2uMCCa ۰٫۸ ۳۹۳ Awwadhm1 ۰٫۳۸
۵۱ QztQCwGhPovUOzI ۰٫۸ ۳۹۴ DHKSA2030 ۰٫۳۸
۵۲ ebrahim27362751 ۰٫۸ ۳۹۵ r4weVXChp6UIuvI ۰٫۳۸
۵۳ ۱۵bluewhite ۰٫۸ ۳۹۶ althagafi51 ۰٫۳۸
۵۴ AlsumaitiKhawla ۰٫۸ ۳۹۷ frhan201120111 ۰٫۳۶
۵۵ p5m1IuwPA4V84qf ۰٫۸ ۳۹۸ iashaalan ۰٫۳۶
۵۶ hasoon20221 ۰٫۷۹ ۳۹۹ innocent_nj ۰٫۳۶
۵۷ mh6161219 ۰٫۷۹ ۴۰۰ jaw369 ۰٫۳۶
۵۸ ۳bdulelah3li ۰٫۷۹ ۴۰۱ khalil6653 ۰٫۳۶
۵۹ AlMohajer2008 ۰٫۷۹ ۴۰۲ kkkhhh25 ۰٫۳۶
۶۰ Alhrbi171390 ۰٫۷۹ ۴۰۳ taerfealajah ۰٫۳۶
۶۱ aayyalsooor ۰٫۷۹ ۴۰۴ Nasir26032224 ۰٫۳۶
۶۲ ahmad48213 ۰٫۷۹ ۴۰۵ b4Fpt28aI7asBVr ۰٫۳۶
۶۳ xvfaisal1 ۰٫۷۹ ۴۰۶ buhamoodf ۰٫۳۶
۶۴ yasirjasir ۰٫۷۹ ۴۰۷ AALMDR3M ۰٫۳۶
۶۵ zabin10249500 ۰٫۷۹ ۴۰۸ AbdullahAlhajed ۰٫۳۶
۶۶ omar8297 ۰٫۷۹ ۴۰۹ Abosaud1265 ۰٫۳۶
۶۷ farajalargani ۰٫۷۷ ۴۱۰ AlmofiHassa ۰٫۳۶
۶۸ fhd16ffff ۰٫۷۷ ۴۱۱ Alooooooled ۰٫۳۶
۶۹ fhood33 ۰٫۷۷ ۴۱۲ Saud_AMA ۰٫۳۶
۷۰ Na11Nwaf ۰٫۷۷ ۴۱۳ THEDESERT_37 ۰٫۳۶
۷۱ QaharMajoodi403 ۰٫۷۷ ۴۱۴ Turki828 ۰٫۳۶
۷۲ f_a_i_s_l ۰٫۷۷ ۴۱۵ wqq501 ۰٫۳۶
۷۳ AbdulmalikAlhum ۰٫۷۷ ۴۱۶ albishri_Safar ۰٫۳۶
۷۴ Yazeed74885060 ۰٫۷۷ ۴۱۷ fiselhkm ۰٫۳۴
۷۵ abu2anoodh ۰٫۷۷ ۴۱۸ hOF6mkQ5LPv8R7S ۰٫۳۴
۷۶ Awatif_J ۰٫۷۷ ۴۱۹ halghamdi765 ۰٫۳۴
۷۷ Ff09877890 ۰٫۷۷ ۴۲۰ iAliArabic ۰٫۳۴
۷۸ q17AhMAGZcIvVEG ۰٫۷۷ ۴۲۱ kafazmntauh ۰٫۳۴
۷۹ hamadrz1977 ۰٫۷۶ ۴۲۲ klSEp7zgdqPYZw4 ۰٫۳۴
۸۰ kalaf2008 ۰٫۷۶ ۴۲۳ m2m3doh ۰٫۳۴
۸۱ mom5344 ۰٫۷۶ ۴۲۴ sara55481493 ۰٫۳۴
۸۲ mousa_Albahlal ۰٫۷۶ ۴۲۵ saudi99saudi99 ۰٫۳۴
۸۳ OMAR96092102 ۰٫۷۶ ۴۲۶ shamek1864 ۰٫۳۴
۸۴ ag2_jed ۰٫۷۶ ۴۲۷ sultan_alrakan ۰٫۳۴
۸۵ yYTx2LPgA8wr1Lb ۰٫۷۶ ۴۲۸ sultanthobity ۰٫۳۴
۸۶ naifahmads ۰٫۷۶ ۴۲۹ talalsalem2013 ۰٫۳۴
۸۷ KHALID_71717 ۰٫۷۶ ۴۳۰ thamerch ۰٫۳۴
۸۸ khaledkhaledalb ۰٫۷۴ ۴۳۱ theeb56 ۰٫۳۴
۸۹ sosooo42039593 ۰٫۷۴ ۴۳۲ mambs1 ۰٫۳۴
۹۰ ssaaeedd050 ۰٫۷۴ ۴۳۳ moeflowaka ۰٫۳۴
۹۱ mnay_algnh ۰٫۷۴ ۴۳۴ Noora_777n ۰٫۳۴
۹۲ musk1955 ۰٫۷۴ ۴۳۵ OmarAlmhed ۰٫۳۴
۹۳ PeachPea1sh ۰٫۷۴ ۴۳۶ SaeeadAlwlidey ۰٫۳۴
۹۴ btalns0821 ۰٫۷۴ ۴۳۷ arhussien ۰٫۳۴
۹۵ crh26IjyCPmVpSS ۰٫۷۴ ۴۳۸ ۸OY8Ja0NgNqMdRb ۰٫۳۴
۹۶ ۴_olfa ۰٫۷۴ ۴۳۹ Abdulrahman787 ۰٫۳۴
۹۷ ۷d6a455f10b24d9 ۰٫۷۴ ۴۴۰ Ajaj777 ۰٫۳۴
۹۸ ۷sE3CLiZgYr79Q2 ۰٫۷۴ ۴۴۱ AlbazieMohm1393 ۰٫۳۴
۹۹ Almulla4Aneesa ۰٫۷۴ ۴۴۲ Alqahtani_prins ۰٫۳۴
۱۰۰ Sal6an17 ۰٫۷۴ ۴۴۳ SheikHatem ۰٫۳۴
۱۰۱ ahmad1986e ۰٫۷۴ ۴۴۴ UKhalil576 ۰٫۳۴
۱۰۲ Alsamy555 ۰٫۷۴ ۴۴۵ UMali11k ۰٫۳۴
۱۰۳ AlshalawiFahad ۰٫۷۴ ۴۴۶ VIBsaudi ۰٫۳۴
۱۰۴ Jawaher__2014 ۰٫۷۴ ۴۴۷ abuanas780 ۰٫۳۴
۱۰۵ alarje97 ۰٫۷۴ ۴۴۸ ahmadbuhairi ۰٫۳۴
۱۰۶ anafozi ۰٫۷۴ ۴۴۹ B_S_A_G12 ۰٫۳۴
۱۰۷ fa343434 ۰٫۷۲ ۴۵۰ Fahad42279785 ۰٫۳۴
۱۰۸ hdoooooa22 ۰٫۷۲ ۴۵۱ almarrialfares2 ۰٫۳۴
۱۰۹ hoda_you ۰٫۷۲ ۴۵۲ m_mr63333 ۰٫۳۲
۱۱۰ k770aa1 ۰٫۷۲ ۴۵۳ Nourah407 ۰٫۳۲
۱۱۱ m_m_almedlej ۰٫۷۲ ۴۵۴ asease_3 ۰٫۳۲
۱۱۲ mddmEnByDE2Xpn1 ۰٫۷۲ ۴۵۵ ddddaaannnii ۰٫۳۲
۱۱۳ Mohmmad12127 ۰٫۷۲ ۴۵۶ ۱۳۸۲mohammed ۰٫۳۲
۱۱۴ Naif_alsudairy ۰٫۷۲ ۴۵۷ ۲۰۱۱_۴۰۰ ۰٫۳۲
۱۱۵ aabdullah28q2 ۰٫۷۲ ۴۵۸ ۳۴ungLQ1kYuLWwc ۰٫۳۲
۱۱۶ afvs55 ۰٫۷۲ ۴۵۹ Sasaad902 ۰٫۳۲
۱۱۷ turkia47 ۰٫۷۲ ۴۶۰ a_f_albishi ۰٫۳۲
۱۱۸ Hhisham6006 ۰٫۷۲ ۴۶۱ ahmadS2233 ۰٫۳۲
۱۱۹ KAM_50 ۰٫۷۲ ۴۶۲ Bader1398hh ۰٫۳۲
۱۲۰ LhSK7sxCX6fHdIs ۰٫۷۲ ۴۶۳ BadihKarhani ۰٫۳۲
۱۲۱ alishami80 ۰٫۷۲ ۴۶۴ DrAlmoradi ۰٫۳۲
۱۲۲ almujazif64 ۰٫۷۲ ۴۶۵ Mahdi_al_Yami ۰٫۳۲
۱۲۳ fawazalawad_1 ۰٫۷۱ ۴۶۶ ajaber131 ۰٫۳۲
۱۲۴ hajes_m ۰٫۷۱ ۴۶۷ alamal06588533 ۰٫۳۲
۱۲۵ kaleed_1221 ۰٫۷۱ ۴۶۸ khalidalsoraya ۰٫۳
۱۲۶ lipKE1iuQEJZSkG ۰٫۷۱ ۴۶۹ l5H1SpX9hPVVbA1 ۰٫۳
۱۲۷ mmd454moh ۰٫۷۱ ۴۷۰ m7md_al_dawsary ۰٫۳
۱۲۸ mohdokiri2 ۰٫۷۱ ۴۷۱ sarri40 ۰٫۳
۱۲۹ Noura_Zamil ۰٫۷۱ ۴۷۲ saso000saso ۰٫۳
۱۳۰ Om_abdullah500 ۰٫۷۱ ۴۷۳ makhz7111 ۰٫۳
۱۳۱ QbmEh2nqWKMWxws ۰٫۷۱ ۴۷۴ mansour4466 ۰٫۳
۱۳۲ Rakan50697257 ۰٫۷۱ ۴۷۵ mo_ghz ۰٫۳
۱۳۳ ۰۰ash0 ۰٫۷۱ ۴۷۶ moahammedabdo ۰٫۳
۱۳۴ ۸h8Ea ۰٫۷۱ ۴۷۷ na_hm2 ۰٫۳
۱۳۵ A_alhajri_95 ۰٫۷۱ ۴۷۸ Rakan5188 ۰٫۳
۱۳۶ Abdulrahman5424 ۰٫۷۱ ۴۷۹ SaadAlshmmri2 ۰٫۳
۱۳۷ AdelAlg49204076 ۰٫۷۱ ۴۸۰ SaifTit ۰٫۳
۱۳۸ Salem_Alsaadi77 ۰٫۷۱ ۴۸۱ asaquer ۰٫۳
۱۳۹ SultanAlkhaldii ۰٫۷۱ ۴۸۲ ۱۱۳۳Fahad7773f ۰٫۳
۱۴۰ Azxxz02 ۰٫۷۱ ۴۸۳ ۲۰۱۵Sammi ۰٫۳
۱۴۱ Batal_Almqati ۰٫۷۱ ۴۸۴ ۹lomii ۰٫۳
۱۴۲ zahranijamaan ۰٫۷۱ ۴۸۵ Ahmaad56353179 ۰٫۳
۱۴۳ Huda51531782 ۰٫۷۱ ۴۸۶ Saleh85207358 ۰٫۳
۱۴۴ sair639 ۰٫۶۹ ۴۸۷ Sari__1413 ۰٫۳
۱۴۵ sari80070 ۰٫۶۹ ۴۸۸ ZZalanaziZZ ۰٫۳
۱۴۶ moomae27 ۰٫۶۹ ۴۸۹ Arwa190070 ۰٫۳
۱۴۷ boaljazy ۰٫۶۹ ۴۹۰ x4FxShNLsAA3Pjk ۰٫۳
۱۴۸ cptsaad11 ۰٫۶۹ ۴۹۱ rashedksa10 ۰٫۳
۱۴۹ ۱TCXiUtrtcDNJad ۰٫۶۹ ۴۹۲ KQQ6DnY38mLJGnz ۰٫۳
۱۵۰ ۲b14a11645ff46f ۰٫۶۹ ۴۹۳ helale01 ۰٫۲۹
۱۵۱ ۷tdaall ۰٫۶۹ ۴۹۴ ksa244474 ۰٫۲۹
۱۵۲ Abosami09 ۰٫۶۹ ۴۹۵ smww6 ۰٫۲۹
۱۵۳ ___۲۲___۲۲__۲۲ ۰٫۶۹ ۴۹۶ sultaq ۰٫۲۹
۱۵۴ FawziyaSaleh ۰٫۶۹ ۴۹۷ taal22 ۰٫۲۹
۱۵۵ GMoteb1 ۰٫۶۹ ۴۹۸ mamh996 ۰٫۲۹
۱۵۶ alshihri4 ۰٫۶۹ ۴۹۹ mansour2424 ۰٫۲۹
۱۵۷ hzmm2007 ۰٫۶۷ ۵۰۰ mhhv15 ۰٫۲۹
۱۵۸ lphfXctPYkaIXTl ۰٫۶۷ ۵۰۱ naaafaar ۰٫۲۹
۱۵۹ m7mmed3ndal ۰٫۶۷ ۵۰۲ OP3hamad ۰٫۲۹
۱۶۰ soss510 ۰٫۶۷ ۵۰۳ azizalbarak1 ۰٫۲۹
۱۶۱ mjdh_33 ۰٫۶۷ ۵۰۴ ۵۰۲Rara ۰٫۲۹
۱۶۲ asomah9911 ۰٫۶۷ ۵۰۵ Abdulla12683467 ۰٫۲۹
۱۶۳ ۹۹۹Sumaili ۰٫۶۷ ۵۰۶ Abu_Nasser_MNM ۰٫۲۹
۱۶۴ Abu_Nawaf323 ۰٫۶۷ ۵۰۷ ShaddyGlasses ۰٫۲۹
۱۶۵ abo_hassan40 ۰٫۶۷ ۵۰۸ Z58m03BtL8Qpqg4 ۰٫۲۹
۱۶۶ abo_walee20 ۰٫۶۷ ۵۰۹ _suwaidan ۰٫۲۹
۱۶۷ abomohannad69 ۰٫۶۷ ۵۱۰ aeshah717 ۰٫۲۹
۱۶۸ abuazoz14a ۰٫۶۷ ۵۱۱ BeeHudhud32 ۰٫۲۹
۱۶۹ AnwarAlroily ۰٫۶۷ ۵۱۲ Bj0IP0hYyEMjNmZ ۰٫۲۹
۱۷۰ AyiedQ ۰٫۶۷ ۵۱۳ vz8py ۰٫۲۹
۱۷۱ ComYasser1401 ۰٫۶۷ ۵۱۴ yhayaawe ۰٫۲۹
۱۷۲ top_ksa2 ۰٫۶۷ ۵۱۵ naifbinlebdh ۰٫۲۹
۱۷۳ zx4116 ۰٫۶۷ ۵۱۶ omar_rsaf ۰٫۲۹
۱۷۴ om0545454om ۰٫۶۷ ۵۱۷ rWybNCQsTr2IFnq ۰٫۲۹
۱۷۵ JamalAbbasNas ۰٫۶۷ ۵۱۸ saeed23623 ۰٫۲۹
۱۷۶ KhalidSadhan9 ۰٫۶۷ ۵۱۹ Genius_Arabs ۰٫۲۹
۱۷۷ MAlmoshhen ۰٫۶۷ ۵۲۰ Khalid77090085 ۰٫۲۹
۱۷۸ MashaelRida ۰٫۶۷ ۵۲۱ al3nzi666 ۰٫۲۹
۱۷۹ ahwag2012 ۰٫۶۷ ۵۲۲ albwahi181818 ۰٫۲۹
۱۸۰ alwan19908ksa1 ۰٫۶۷ ۵۲۳ alfiesal9999 ۰٫۲۹
۱۸۱ salehssg ۰٫۶۵ ۵۲۴ khd40771 ۰٫۲۷
۱۸۲ salh2121s ۰٫۶۵ ۵۲۵ ksatoetr1 ۰٫۲۷
۱۸۳ sasharbi ۰٫۶۵ ۵۲۶ taehsh ۰٫۲۷
۱۸۴ sralfaleh ۰٫۶۵ ۵۲۷ majedzxxx ۰٫۲۷
۱۸۵ mustafasjas ۰٫۶۵ ۵۲۸ mlml222 ۰٫۲۷
۱۸۶ MwatenW ۰٫۶۵ ۵۲۹ SL_MBS ۰٫۲۷
۱۸۷ Nawaf_alsolmi ۰٫۶۵ ۵۳۰ Sakharalsehli ۰٫۲۷
۱۸۸ ALADHEMM ۰٫۶۵ ۵۳۱ armkh20 ۰٫۲۷
۱۸۹ Soosoo431543081 ۰٫۶۵ ۵۳۲ c4ooYZLnjmTNtXl ۰٫۲۷
۱۹۰ abdulaz48580866 ۰٫۶۵ ۵۳۳ dJWgtJPCcu15064 ۰٫۲۷
۱۹۱ BuallayA ۰٫۶۵ ۵۳۴ eve38iHQXH9Q29Q ۰٫۲۷
۱۹۲ waleed45062 ۰٫۶۵ ۵۳۵ ۱_maaly ۰٫۲۷
۱۹۳ ya7yaZaeri ۰٫۶۵ ۵۳۶ A111111_a1 ۰٫۲۷
۱۹۴ yahyagha ۰٫۶۵ ۵۳۷ AboNawaf_444 ۰٫۲۷
۱۹۵ oIBOvJhUH6ooCrt ۰٫۶۵ ۵۳۸ Abu_Qusai_FHK ۰٫۲۷
۱۹۶ HbOl1gQhkhjtzCW ۰٫۶۵ ۵۳۹ Adel_mesawa1 ۰٫۲۷
۱۹۷ JmEezUSaYlGjySI ۰٫۶۵ ۵۴۰ AlajmiHammad ۰٫۲۷
۱۹۸ aloushn1 ۰٫۶۵ ۵۴۱ UVavlfAAV3XmYao ۰٫۲۷
۱۹۹ fr2000ty1 ۰٫۶۳ ۵۴۲ Watson35845564 ۰٫۲۷
۲۰۰ jamal_mahrous ۰٫۶۳ ۵۴۳ Z0RVcDKxqMCC6xd ۰٫۲۷
۲۰۱ mezy9cafe5 ۰٫۶۳ ۵۴۴ abo_klil33 ۰٫۲۷
۲۰۲ muhdttt ۰٫۶۳ ۵۴۵ aha915915 ۰٫۲۷
۲۰۳ dn903 ۰٫۶۳ ۵۴۶ ahmed13803 ۰٫۲۷
۲۰۴ ۸۸Abood25 ۰٫۶۳ ۵۴۷ Basam14658494 ۰٫۲۷
۲۰۵ ATutki ۰٫۶۳ ۵۴۸ BigMoe1111 ۰٫۲۷
۲۰۶ A_i_81 ۰٫۶۳ ۵۴۹ tooooot99999 ۰٫۲۷
۲۰۷ Ad68098802 ۰٫۶۳ ۵۵۰ r7el_alsnen ۰٫۲۷
۲۰۸ SdpnEaNFmjImWkw ۰٫۶۳ ۵۵۱ romancy55661 ۰٫۲۷
۲۰۹ GMkNa5DnaMXjqYN ۰٫۶۳ ۵۵۲ Jojoabdulla61 ۰٫۲۷
۲۱۰ ffatimaa415 ۰٫۶۱ ۵۵۳ alain63131451 ۰٫۲۷
۲۱۱ freetiger3 ۰٫۶۱ ۵۵۴ alharbissa ۰٫۲۷
۲۱۲ kamen_fahad ۰٫۶۱ ۵۵۵ am_mshari2 ۰٫۲۷
۲۱۳ khalidgtech1 ۰٫۶۱ ۵۵۶ anti1st ۰٫۲۷
۲۱۴ mmm_00966 ۰٫۶۱ ۵۵۷ fahadfmf20 ۰٫۲۵
۲۱۵ aziz_almaghamsi ۰٫۶۱ ۵۵۸ faisalll993 ۰٫۲۵
۲۱۶ buyazed288 ۰٫۶۱ ۵۵۹ ibraaltamimi ۰٫۲۵
۲۱۷ ۲Al3z ۰٫۶۱ ۵۶۰ lam967 ۰٫۲۵
۲۱۸ ۲ncVWD1GPecPtiv ۰٫۶۱ ۵۶۱ mahnshi ۰٫۲۵
۲۱۹ AAMA_10 ۰٫۶۱ ۵۶۲ smq0011 ۰٫۲۵
۲۲۰ ALBADIUAE4 ۰٫۶۱ ۵۶۳ tWM5b2nSHDJ7lWk ۰٫۲۵
۲۲۱ Abojassar888 ۰٫۶۱ ۵۶۴ mmmeettt ۰٫۲۵
۲۲۲ Abu3li_11 ۰٫۶۱ ۵۶۵ mooon20040 ۰٫۲۵
۲۲۳ SalemAlSharif3 ۰٫۶۱ ۵۶۶ msd255 ۰٫۲۵
۲۲۴ SlUae99 ۰٫۶۱ ۵۶۷ nadytttt ۰٫۲۵
۲۲۵ Sultan92122 ۰٫۶۱ ۵۶۸ Mohmed502960921 ۰٫۲۵
۲۲۶ abu_lamy ۰٫۶۱ ۵۶۹ Ramiheart12 ۰٫۲۵
۲۲۷ ahmad_binmatar ۰٫۶۱ ۵۷۰ Saeed51015885 ۰٫۲۵
۲۲۸ Bin_Shalil ۰٫۶۱ ۵۷۱ brrq_20 ۰٫۲۵
۲۲۹ rtoeetksa ۰٫۶۱ ۵۷۲ dnon141621 ۰٫۲۵
۲۳۰ hamad_cfc ۰٫۵۹ ۵۷۳ ۱۹۷۸۷alsaeed ۰٫۲۵
۲۳۱ samikhalid9879 ۰٫۵۹ ۵۷۴ ۴۰Qahtani ۰٫۲۵
۲۳۲ mohammedalsaye4 ۰٫۵۹ ۵۷۵ AffNasr ۰٫۲۵
۲۳۳ mohammedasiri95 ۰٫۵۹ ۵۷۶ AillkaldeAli ۰٫۲۵
۲۳۴ ahmedsalkhaili ۰٫۵۹ ۵۷۷ AlEniziS ۰٫۲۵
۲۳۵ Az1402Www ۰٫۵۹ ۵۷۸ V1l2Q ۰٫۲۵
۲۳۶ BoKwau ۰٫۵۹ ۵۷۹ Wtb0dTJUaSv59SG ۰٫۲۵
۲۳۷ Fahadmb56 ۰٫۵۹ ۵۸۰ aannss540 ۰٫۲۵
۲۳۸ saeed7310 ۰٫۵۹ ۵۸۱ abduljawad422 ۰٫۲۵
۲۳۹ Gustavoo010 ۰٫۵۹ ۵۸۲ aboturkii22 ۰٫۲۵
۲۴۰ KhalidAlghumiz ۰٫۵۹ ۵۸۳ aeydabo2 ۰٫۲۵
۲۴۱ LgaoodA ۰٫۵۹ ۵۸۴ EssaHas85823990 ۰٫۲۵
۲۴۲ Majed78914364 ۰٫۵۹ ۵۸۵ Fatimah_Es20 ۰٫۲۵
۲۴۳ alissaahmed2 ۰٫۵۹ ۵۸۶ turki2323 ۰٫۲۵
۲۴۴ alshaikh9 ۰٫۵۹ ۵۸۷ nasser_alsaleh2 ۰٫۲۵
۲۴۵ fa1122ii ۰٫۵۷ ۵۸۸ osus007 ۰٫۲۵
۲۴۶ fheed_f ۰٫۵۷ ۵۸۹ q2gv0x3ZZCb1KOW ۰٫۲۵
۲۴۷ k06KaYClaeagqnx ۰٫۵۷ ۵۹۰ s24553802 ۰٫۲۵
۲۴۸ maadosary ۰٫۵۷ ۵۹۱ Jtfk ۰٫۲۵
۲۴۹ tamemealGulf ۰٫۵۷ ۵۹۲ MM21517051 ۰٫۲۵
۲۵۰ muhaijeen ۰٫۵۷ ۵۹۳ alaklobiy ۰٫۲۵
۲۵۱ Naawaal_1 ۰٫۵۷ ۵۹۴ aljamalse ۰٫۲۵
۲۵۲ Saeed1746 ۰٫۵۷ ۵۹۵ alsharafi_ali ۰٫۲۵
۲۵۳ b59f70c8c6084f7 ۰٫۵۷ ۵۹۶ f_alhajr505 ۰٫۲۴
۲۵۴ dooolar111 ۰٫۵۷ ۵۹۷ falcon91111 ۰٫۲۴
۲۵۵ drJ5ilKKdA9jOQ8 ۰٫۵۷ ۵۹۸ horan444 ۰٫۲۴
۲۵۶ ۲be1aloneM ۰٫۵۷ ۵۹۹ hs_459 ۰٫۲۴
۲۵۷ AH3o5 ۰٫۵۷ ۶۰۰ iRagha ۰٫۲۴
۲۵۸ Abdalahalnakhel ۰٫۵۷ ۶۰۱ lakedubai ۰٫۲۴
۲۵۹ XXMy0zGm7CXCi2Y ۰٫۵۷ ۶۰۲ sahood9080 ۰٫۲۴
۲۶۰ abudrar ۰٫۵۷ ۶۰۳ soo1113s ۰٫۲۴
۲۶۱ abuyqen26 ۰٫۵۷ ۶۰۴ tajir2030 ۰٫۲۴
۲۶۲ ahmd025 ۰٫۵۷ ۶۰۵ ORTA0sShe7cyRdw ۰٫۲۴
۲۶۳ Ear7R ۰٫۵۷ ۶۰۶ Sal30152762 ۰٫۲۴
۲۶۴ alamamanas2009 ۰٫۵۷ ۶۰۷ ۰۰Reem44 ۰٫۲۴
۲۶۵ alooosh77 ۰٫۵۷ ۶۰۸ AAwax18 ۰٫۲۴
۲۶۶ faisalminecraf2 ۰٫۵۵ ۶۰۹ Abo_Rakan_80 ۰٫۲۴
۲۶۷ js_p0 ۰٫۵۵ ۶۱۰ Aburama11536227 ۰٫۲۴
۲۶۸ Nasser29915192 ۰٫۵۵ ۶۱۱ AlHnati ۰٫۲۴
۲۶۹ bintorbakh1 ۰٫۵۵ ۶۱۲ B_A_78 ۰٫۲۴
۲۷۰ ۱۹۶۲Fahad ۰٫۵۵ ۶۱۳ Bander1234562 ۰٫۲۴
۲۷۱ omnaif1333 ۰٫۵۵ ۶۱۴ zadnD1EcTlhOhOh ۰٫۲۴
۲۷۲ falmansoori2000 ۰٫۵۳ ۶۱۵ pdSTtM5DXaBRmeC ۰٫۲۴
۲۷۳ fmf_alsaud ۰٫۵۳ ۶۱۶ s888s77 ۰٫۲۴
۲۷۴ mahir1403 ۰٫۵۳ ۶۱۷ saeedal87340337 ۰٫۲۴
۲۷۵ shpaapp ۰٫۵۳ ۶۱۸ FreeeeSpeeech ۰٫۲۴
۲۷۶ MohamedUAE10 ۰٫۵۳ ۶۱۹ GTqtGZ8MHP6NdWK ۰٫۲۴
۲۷۷ Ohana1535gmail1 ۰٫۵۳ ۶۲۰ Gw3rLuB9xNJiD3n ۰٫۲۴
۲۷۸ aziz85046035 ۰٫۵۳ ۶۲۱ MaherAl18048594 ۰٫۲۴
۲۷۹ essa808 ۰٫۵۳ ۶۲۲ alasad44 ۰٫۲۴
۲۸۰ ۳b650556d2f04be ۰٫۵۳ ۶۲۳ am_fahodi ۰٫۲۴
۲۸۱ ۶lale ۰٫۵۳ ۶۲۴ gramalashgen ۰٫۲۲
۲۸۲ AlGhamdiSaleem ۰٫۵۳ ۶۲۵ m1385m ۰٫۲۲
۲۸۳ AliSOmari787 ۰٫۵۳ ۶۲۶ m13noor3 ۰٫۲۲
۲۸۴ nfsk_1_8 ۰٫۵۳ ۶۲۷ m_ethimeen ۰٫۲۲
۲۸۵ HVgeaoe8FXlBaaB ۰٫۵۳ ۶۲۸ mazboudi_wissam ۰٫۲۲
۲۸۶ alabdalhafiz ۰٫۵۳ ۶۲۹ mnqz ۰٫۲۲
۲۸۷ haz2039 ۰٫۵۱ ۶۳۰ Sa2014Saad ۰٫۲۲
۲۸۸ ddiiee1974 ۰٫۵۱ ۶۳۱ Saif21Saleh ۰٫۲۲
۲۸۹ ۷oota1 ۰٫۵۱ ۶۳۲ ealsmani ۰٫۲۲
۲۹۰ Abosult64727199 ۰٫۵۱ ۶۳۳ ۱۳۷۷۱a7f6768434 ۰٫۲۲
۲۹۱ Alaida97060729 ۰٫۵۱ ۶۳۴ ۳۵۱۷۰۰w0VY2LK5H ۰٫۲۲
۲۹۲ AliAlgadaar ۰٫۵۱ ۶۳۵ ۸۸۰Wsn ۰٫۲۲
۲۹۳ Somily2002 ۰٫۵۱ ۶۳۶ A_alsolieteen ۰٫۲۲
۲۹۴ a1atheer ۰٫۵۱ ۶۳۷ Abosami2012 ۰٫۲۲
۲۹۵ ab15_15 ۰٫۵۱ ۶۳۸ Salma201213992 ۰٫۲۲
۲۹۶ GaLlh8 ۰٫۵۱ ۶۳۹ Slman999bah ۰٫۲۲
۲۹۷ alban_dari ۰٫۵۱ ۶۴۰ YanassSa ۰٫۲۲
۲۹۸ hassmad1580 ۰٫۴۸ ۶۴۱ Aziz_910 ۰٫۲۲
۲۹۹ mansoour9 ۰٫۴۸ ۶۴۲ Coee7 ۰٫۲۲
۳۰۰ mustang2020 ۰٫۴۸ ۶۴۳ Fh_kh_ ۰٫۲۲
۳۰۱ Mo10Mohammed ۰٫۴۸ ۶۴۴ nmQY7F7wGfahoHy ۰٫۲۲
۳۰۲ abuyazanalharbi ۰٫۴۸ ۶۴۵ nmr262 ۰٫۲۲
۳۰۳ abuzyad7 ۰٫۴۸ ۶۴۶ obomansoor ۰٫۲۲
۳۰۴ Bibii93617957 ۰٫۴۸ ۶۴۷ s0544222 ۰٫۲۲
۳۰۵ naserali83 ۰٫۴۸ ۶۴۸ sa801801 ۰٫۲۲
۳۰۶ HananAlsadhan ۰٫۴۸ ۶۴۹ saam000 ۰٫۲۲
۳۰۷ fffyyy88 ۰٫۴۶ ۶۵۰ sabenkuddah ۰٫۲۲
۳۰۸ honey0lake ۰٫۴۶ ۶۵۱ Gardenia_bh ۰٫۲۲
۳۰۹ k12335 ۰٫۴۶ ۶۵۲ K6__5 ۰٫۲۲
۳۱۰ moqam2 ۰٫۴۶ ۶۵۳ alghk5888 ۰٫۲۲
۳۱۱ mosuliman111 ۰٫۴۶ ۶۵۴ almasrinasser1 ۰٫۲۲
۳۱۲ MesferAbo ۰٫۴۶ ۶۵۵ alwadani30 ۰٫۲۲
۳۱۳ NasserFtieh ۰٫۴۶ ۶۵۶ alzeer27_f ۰٫۲۲
۳۱۴ ۱۲mohammed13 ۰٫۴۶ ۶۵۷ factofbahrain ۰٫۲۱
۳۱۵ VCO53nIBzf1fDnv ۰٫۴۶ ۶۵۸ fahad111407 ۰٫۲۱
۳۱۶ WDM122 ۰٫۴۶ ۶۵۹ faisal201810 ۰٫۲۱
۳۱۷ ZGhy3gAEsKlVIOU ۰٫۴۶ ۶۶۰ hhhhhh10101010 ۰٫۲۱
۳۱۸ abdallahsolami ۰٫۴۶ ۶۶۱ hqahtany6543211 ۰٫۲۱
۳۱۹ adah83815976 ۰٫۴۶ ۶۶۲ lola16th ۰٫۲۱
۳۲۰ Eur6mhaAli ۰٫۴۶ ۶۶۳ sameer100100 ۰٫۲۱
۳۲۱ Fahd201712 ۰٫۴۶ ۶۶۴ sinohe_doctor ۰٫۲۱
۳۲۲ yasmeenbehaijan ۰٫۴۶ ۶۶۵ swod9027 ۰٫۲۱
۳۲۳ nawaf05522 ۰٫۴۶ ۶۶۶ mohamedaldossa8 ۰٫۲۱
۳۲۴ nwt4612rf ۰٫۴۶ ۶۶۷ mohammed2526 ۰٫۲۱
۳۲۵ o8rA47oza1Mgcik ۰٫۴۶ ۶۶۸ Mfrh_MD_Salman ۰٫۲۱
۳۲۶ s7m15 ۰٫۴۶ ۶۶۹ OAlsaheel ۰٫۲۱
۳۲۷ HAWiiiii1 ۰٫۴۶ ۶۷۰ RAEES_BIN_MARAE ۰٫۲۱
۳۲۸ ali07shehri ۰٫۴۶ ۶۷۱ SAlghamde ۰٫۲۱
۳۲۹ amer_alqadri ۰٫۴۶ ۶۷۲ arar_ss ۰٫۲۱
۳۳۰ fahad_aljabbari ۰٫۴۴ ۶۷۳ atgafy ۰٫۲۱
۳۳۱ fmalkiksa ۰٫۴۴ ۶۷۴ bander99033 ۰٫۲۱
۳۳۲ halkutub ۰٫۴۴ ۶۷۵ bn_2018_10 ۰٫۲۱
۳۳۳ hloooo81 ۰٫۴۴ ۶۷۶ engalida ۰٫۲۱
۳۳۴ ibm143uae ۰٫۴۴ ۶۷۷ AAlwasim ۰٫۲۱
۳۳۵ saronah19941 ۰٫۴۴ ۶۷۸ Abu_Nasser79 ۰٫۲۱
۳۳۶ ssdd02221 ۰٫۴۴ ۶۷۹ Ahah9Awad ۰٫۲۱
۳۳۷ N_abo_Turki ۰٫۴۴ ۶۸۰ AleneziShlash ۰٫۲۱
۳۳۸ Nasser197310 ۰٫۴۴ ۶۸۱ AliAxlans ۰٫۲۱
۳۳۹ QQ211QQ ۰٫۴۴ ۶۸۲ T_alsayah ۰٫۲۱
۳۴۰ SEzzalden ۰٫۴۴ ۶۸۳ Trying01669663 ۰٫۲۱
۳۴۱ bandr_r ۰٫۴۴ ۶۸۴ aaawawaaa111 ۰٫۲۱
۳۴۲ dem1123853 ۰٫۴۴ ۶۸۵ aahoosin888 ۰٫۲۱
۳۴۳ ۲۰۱۰Keem ۰٫۴۴ ۶۸۶ abomatraf ۰٫۲۱
ردیف نام کاربری نمره ردیف نام کاربری نمره
۶۸۷ afh5000 ۰٫۲۱ ۱۰۳۰ molana1420 ۰٫۱۲
۶۸۸ Araiq5 ۰٫۲۱ ۱۰۳۱ na_2006 ۰٫۱۲
۶۸۹ B1427bBandar ۰٫۲۱ ۱۰۳۲ naaddiiiirr ۰٫۱۲
۶۹۰ BINASKAR4 ۰٫۲۱ ۱۰۳۳ Mohaal15 ۰٫۱۲
۶۹۱ BuKr686 ۰٫۲۱ ۱۰۳۴ azoozf8011 ۰٫۱۲
۶۹۲ Dosary_4 ۰٫۲۱ ۱۰۳۵ ۴۰۱۰۵۲D ۰٫۱۲
۶۹۳ woqbv ۰٫۲۱ ۱۰۳۶ Abozeuad31 ۰٫۱۲
۶۹۴ zakiabukhaled ۰٫۲۱ ۱۰۳۷ AlangariI ۰٫۱۲
۶۹۵ nawaf197721 ۰٫۲۱ ۱۰۳۸ abdmad86 ۰٫۱۲
۶۹۶ ne3xfFkNWpHMfFg ۰٫۲۱ ۱۰۳۹ abdullah1391111 ۰٫۱۲
۶۹۷ s11w666 ۰٫۲۱ ۱۰۴۰ aboali_fahad89 ۰٫۱۲
۶۹۸ GhamdiTalal ۰٫۲۱ ۱۰۴۱ abokhalfe ۰٫۱۲
۶۹۹ Hessa_mo ۰٫۲۱ ۱۰۴۲ abumanal7 ۰٫۱۲
۷۰۰ alakhtark ۰٫۲۱ ۱۰۴۳ ahmad_algamdi9 ۰٫۱۲
۷۰۱ alawe600 ۰٫۲۱ ۱۰۴۴ Alrashed1984 ۰٫۱۲
۷۰۲ ali18191819 ۰٫۲۱ ۱۰۴۵ Alslakhy998 ۰٫۱۲
۷۰۳ alnader1407 ۰٫۲۱ ۱۰۴۶ tt_7312 ۰٫۱۲
۷۰۴ alskr0556 ۰٫۲۱ ۱۰۴۷ vip_19990 ۰٫۱۲
۷۰۵ had_aj ۰٫۱۹ ۱۰۴۸ nasseralhoraish ۰٫۱۲
۷۰۶ honestksa ۰٫۱۹ ۱۰۴۹ ppp90300 ۰٫۱۲
۷۰۷ i_waleed_kk ۰٫۱۹ ۱۰۵۰ saed_008 ۰٫۱۲
۷۰۸ sh3olah_01 ۰٫۱۹ ۱۰۵۱ Hidden_Truth_1 ۰٫۱۲
۷۰۹ shrog_alamri8 ۰٫۱۹ ۱۰۵۲ KR90789264 ۰٫۱۲
۷۱۰ maxm491 ۰٫۱۹ ۱۰۵۳ KSr3MDPUVDLSdtC ۰٫۱۲
۷۱۱ mdossery78 ۰٫۱۹ ۱۰۵۴ Lapeed_Q8 ۰٫۱۲
۷۱۲ medoo9001 ۰٫۱۹ ۱۰۵۵ ak5005ak ۰٫۱۲
۷۱۳ Mohamme11055316 ۰٫۱۹ ۱۰۵۶ justnow1991 ۰٫۱۱
۷۱۴ arameme11 ۰٫۱۹ ۱۰۵۷ looolooo56 ۰٫۱۱
۷۱۵ baizamaa ۰٫۱۹ ۱۰۵۸ saud5552912 ۰٫۱۱
۷۱۶ bakhatsaad ۰٫۱۹ ۱۰۵۹ sokkarah50 ۰٫۱۱
۷۱۷ diraalwatan1 ۰٫۱۹ ۱۰۶۰ ss502502502 ۰٫۱۱
۷۱۸ f9Cga5GCBkrhrPr ۰٫۱۹ ۱۰۶۱ mishalrowaished ۰٫۱۱
۷۱۹ ۰JoppIMIb4rMLar ۰٫۱۹ ۱۰۶۲ mohammedsaab_ ۰٫۱۱
۷۲۰ ۲۰۳۰Amri ۰٫۱۹ ۱۰۶۳ MousaAlshammary ۰٫۱۱
۷۲۱ ۸KdCoDI3m97F1Qd ۰٫۱۹ ۱۰۶۴ NawafAug ۰٫۱۱
۷۲۲ ALMohammed734 ۰٫۱۹ ۱۰۶۵ ۱۲Abdalzeez ۰٫۱۱
۷۲۳ A_K_Alhamrani ۰٫۱۹ ۱۰۶۶ ۲۰۱۸Tawten ۰٫۱۱
۷۲۴ Ac1N8whcQLFsIlc ۰٫۱۹ ۱۰۶۷ AJ85555 ۰٫۱۱
۷۲۵ SaveGad ۰٫۱۹ ۱۰۶۸ ALNASSR1_NFC ۰٫۱۱
۷۲۶ ShraryZ ۰٫۱۹ ۱۰۶۹ Abdullahalshar1 ۰٫۱۱
۷۲۷ Wx2vLKBVTupkyP4 ۰٫۱۹ ۱۰۷۰ Ahmad140Hadi ۰٫۱۱
۷۲۸ YAlmihad ۰٫۱۹ ۱۰۷۱ AlosaimiMeshal ۰٫۱۱
۷۲۹ YaserA7wazi ۰٫۱۹ ۱۰۷۲ Yousef_xxxxx ۰٫۱۱
۷۳۰ a00a9a ۰٫۱۹ ۱۰۷۳ _sar54 ۰٫۱۱
۷۳۱ aazooz2132 ۰٫۱۹ ۱۰۷۴ abdullah_juh7 ۰٫۱۱
۷۳۲ abu_5atheer ۰٫۱۹ ۱۰۷۵ abusaiba ۰٫۱۱
۷۳۳ ahmed_4078 ۰٫۱۹ ۱۰۷۶ AlwneesKr ۰٫۱۱
۷۳۴ BenGbran ۰٫۱۹ ۱۰۷۷ Asad333333A ۰٫۱۱
۷۳۵ BumeshariA ۰٫۱۹ ۱۰۷۸ BOHTITI_ ۰٫۱۱
۷۳۶ DHAIF_ALJBREEN ۰٫۱۹ ۱۰۷۹ Bak7e8 ۰٫۱۱
۷۳۷ FNOSH123 ۰٫۱۹ ۱۰۸۰ BlacRaing ۰٫۱۱
۷۳۸ zozoal3jeb ۰٫۱۹ ۱۰۸۱ DsWL3Vmgp8Jwr01 ۰٫۱۱
۷۳۹ nnxx1990 ۰٫۱۹ ۱۰۸۲ Eng_aaltaiar ۰٫۱۱
۷۴۰ opeed ۰٫۱۹ ۱۰۸۳ EntsarSaleh ۰٫۱۱
۷۴۱ osmanssaass ۰٫۱۹ ۱۰۸۴ xsaad333 ۰٫۱۱
۷۴۲ raaagyy ۰٫۱۹ ۱۰۸۵ nasher747ghamdi ۰٫۱۱
۷۴۳ saad_alaklbe ۰٫۱۹ ۱۰۸۶ roozalanazi2 ۰٫۱۱
۷۴۴ HussinBajubir ۰٫۱۹ ۱۰۸۷ s7aiman ۰٫۱۱
۷۴۵ Huzaim_mk ۰٫۱۹ ۱۰۸۸ Grand500 ۰٫۱۱
۷۴۶ KingofN94305928 ۰٫۱۹ ۱۰۸۹ Lama1426Boo ۰٫۱۱
۷۴۷ Majed_1a ۰٫۱۹ ۱۰۹۰ aljuof900 ۰٫۱۱
۷۴۸ aishuwaish ۰٫۱۹ ۱۰۹۱ almugbli ۰٫۱۱
۷۴۹ aljoharassd ۰٫۱۹ ۱۰۹۲ fhn0035 ۰٫۱
۷۵۰ fa1385ed ۰٫۱۸ ۱۰۹۳ helal_1380 ۰٫۱
۷۵۱ fatima502f ۰٫۱۸ ۱۰۹۴ hguvdt9955 ۰٫۱
۷۵۲ gggaaa660 ۰٫۱۸ ۱۰۹۵ jnoona7bab ۰٫۱
۷۵۳ goda5656 ۰٫۱۸ ۱۰۹۶ kleedalsalh ۰٫۱
۷۵۴ hajer56339094 ۰٫۱۸ ۱۰۹۷ salem_alsubeai ۰٫۱
۷۵۵ hattan2030mbs ۰٫۱۸ ۱۰۹۸ salman_3333 ۰٫۱
۷۵۶ kh_albgedi ۰٫۱۸ ۱۰۹۹ secretsoldier99 ۰٫۱
۷۵۷ mJKctNC1bs2dYN6 ۰٫۱۸ ۱۱۰۰ mohammedaldaham ۰٫۱
۷۵۸ samer8500 ۰٫۱۸ ۱۱۰۱ MohammedMarwai ۰٫۱
۷۵۹ saud1141 ۰٫۱۸ ۱۱۰۲ NugEc0 ۰٫۱
۷۶۰ sultan198225 ۰٫۱۸ ۱۱۰۳ O8UnuRenEerFO2H ۰٫۱
۷۶۱ tamer93248545 ۰٫۱۸ ۱۱۰۴ R996633 ۰٫۱
۷۶۲ thebeautifulti4 ۰٫۱۸ ۱۱۰۵ SAAD6821601 ۰٫۱
۷۶۳ mo141469 ۰٫۱۸ ۱۱۰۶ Sahamgareh213 ۰٫۱
۷۶۴ mrmmmm4ms ۰٫۱۸ ۱۱۰۷ asmousli ۰٫۱
۷۶۵ Muhammed198710 ۰٫۱۸ ۱۱۰۸ athyaf77 ۰٫۱
۷۶۶ Nothing2loss31 ۰٫۱۸ ۱۱۰۹ diyab2004 ۰٫۱
۷۶۷ athman1976 ۰٫۱۸ ۱۱۱۰ ۱۰۱_falcon ۰٫۱
۷۶۸ bader_G78 ۰٫۱۸ ۱۱۱۱ AAAA71022128 ۰٫۱
۷۶۹ bin_sadoun17 ۰٫۱۸ ۱۱۱۲ ALSAHRAN1314 ۰٫۱
۷۷۰ ebr1019 ۰٫۱۸ ۱۱۱۳ AlaqeedSM ۰٫۱
۷۷۱ ۳۰۰۰۱Ss ۰٫۱۸ ۱۱۱۴ Sami_A1 ۰٫۱
۷۷۲ ۷۳Psk ۰٫۱۸ ۱۱۱۵ TurkiBarrak ۰٫۱
۷۷۳ AHZA551 ۰٫۱۸ ۱۱۱۶ _۳۴۳۱۷۰۳۰ ۰٫۱
۷۷۴ Aboturkee1 ۰٫۱۸ ۱۱۱۷ _Seen_4 ۰٫۱
۷۷۵ Al_Moheeb ۰٫۱۸ ۱۱۱۸ _h1965 ۰٫۱
۷۷۶ AlmahashR ۰٫۱۸ ۱۱۱۹ aaaa1111486 ۰٫۱
۷۷۷ WaheedEid ۰٫۱۸ ۱۱۲۰ aae078 ۰٫۱
۷۷۸ aaaaaksa1 ۰٫۱۸ ۱۱۲۱ abdullaaah1964 ۰٫۱
۷۷۹ abdu_alsobhi ۰٫۱۸ ۱۱۲۲ ahmkk1414 ۰٫۱
۷۸۰ abomatz2012 ۰٫۱۸ ۱۱۲۳ AlthaniAljnob ۰٫۱
۷۸۱ abushaher2011 ۰٫۱۸ ۱۱۲۴ Amak1961 ۰٫۱
۷۸۲ abuyazeed1 ۰٫۱۸ ۱۱۲۵ AminaAl22264411 ۰٫۱
۷۸۳ CIA_B_H_R ۰٫۱۸ ۱۱۲۶ Bo7als7ab ۰٫۱
۷۸۴ CiZjfqxVRWWO3nO ۰٫۱۸ ۱۱۲۷ Eid84Faisal ۰٫۱
۷۸۵ F_R_4 ۰٫۱۸ ۱۱۲۸ re_1111e ۰٫۱
۷۸۶ xmk9VRpSYAejzSk ۰٫۱۸ ۱۱۲۹ s3uud_89 ۰٫۱
۷۸۷ yas2016meen ۰٫۱۸ ۱۱۳۰ MISHARE_MAG ۰٫۱
۷۸۸ nawafAlharbi47 ۰٫۱۸ ۱۱۳۱ MamaLelaa ۰٫۱
۷۸۹ oohamoo11 ۰٫۱۸ ۱۱۳۲ Md500Moh ۰٫۱
۷۹۰ rami_tambosi ۰٫۱۸ ۱۱۳۳ MemoMem000 ۰٫۱
۷۹۱ sKOv5SJyCjiQrwh ۰٫۱۸ ۱۱۳۴ aldaleey ۰٫۱
۷۹۲ Giant2030 ۰٫۱۸ ۱۱۳۵ gallant000 ۰٫۰۹
۷۹۳ GonewithTheWin7 ۰٫۱۸ ۱۱۳۶ kanzy33t ۰٫۰۹
۷۹۴ H_alqouba ۰٫۱۸ ۱۱۳۷ khalids19000 ۰٫۰۹
۷۹۵ Khaled_Alnajim ۰٫۱۸ ۱۱۳۸ knight_yas8888 ۰٫۰۹
۷۹۶ KjU4U30HiOBvPgD ۰٫۱۸ ۱۱۳۹ kud_m ۰٫۰۹
۷۹۷ Lion0o1 ۰٫۱۸ ۱۱۴۰ ssrraabb ۰٫۰۹
۷۹۸ MNdd98453574 ۰٫۱۸ ۱۱۴۱ sss77720407076 ۰٫۰۹
۷۹۹ Manalowais ۰٫۱۸ ۱۱۴۲ sultan11332 ۰٫۰۹
۸۰۰ alkaseralmksor ۰٫۱۸ ۱۱۴۳ ms4441 ۰٫۰۹
۸۰۱ amoooor1234 ۰٫۱۸ ۱۱۴۴ nafsonah ۰٫۰۹
۸۰۲ falmutairimmm ۰٫۱۷ ۱۱۴۵ Naseerbensaud33 ۰٫۰۹
۸۰۳ hassanksa2012 ۰٫۱۷ ۱۱۴۶ atrallil8 ۰٫۰۹
۸۰۴ hoobaa_1 ۰٫۱۷ ۱۱۴۷ bahoot6 ۰٫۰۹
۸۰۵ hssaan112 ۰٫۱۷ ۱۱۴۸ bnd0r ۰٫۰۹
۸۰۶ lolitamoon111 ۰٫۱۷ ۱۱۴۹ AhmedAsSollbi ۰٫۰۹
۸۰۷ saud2005sa ۰٫۱۷ ۱۱۵۰ AlbraryZhr ۰٫۰۹
۸۰۸ meshal0500500 ۰٫۱۷ ۱۱۵۱ Alfarooq14 ۰٫۰۹
۸۰۹ mohs_1374 ۰٫۱۷ ۱۱۵۲ Ali_Chendeb ۰٫۰۹
۸۱۰ moo_tsh ۰٫۱۷ ۱۱۵۳ Almadimm ۰٫۰۹
۸۱۱ mshrei ۰٫۱۷ ۱۱۵۴ Specia_1980 ۰٫۰۹
۸۱۲ n_n_s_o ۰٫۱۷ ۱۱۵۵ ZHussam82 ۰٫۰۹
۸۱۳ Mgrd__7 ۰٫۱۷ ۱۱۵۶ aburayyan777 ۰٫۰۹
۸۱۴ Rasel4Abo ۰٫۱۷ ۱۱۵۷ adoool9999 ۰٫۰۹
۸۱۵ SMuhairi ۰٫۱۷ ۱۱۵۸ ahmad_Alzubeadi ۰٫۰۹
۸۱۶ S_Bin_Khalid ۰٫۱۷ ۱۱۵۹ Deer2015 ۰٫۰۹
۸۱۷ Saeed0707 ۰٫۱۷ ۱۱۶۰ Dhafer2018 ۰٫۰۹
۸۱۸ baderadg ۰٫۱۷ ۱۱۶۱ Dreamshope1 ۰٫۰۹
۸۱۹ bastdmen ۰٫۱۷ ۱۱۶۲ naiff533 ۰٫۰۹
۸۲۰ cX2W7c1HALmfiN9 ۰٫۱۷ ۱۱۶۳ qgb88xz ۰٫۰۹
۸۲۱ engsaleh60 ۰٫۱۷ ۱۱۶۴ riydhalzahrani ۰٫۰۹
۸۲۲ ۵۸_۱۱۰۵ ۰٫۱۷ ۱۱۶۵ Iiaboatbi ۰٫۰۹
۸۲۳ ۵D5D2ELpwNO43q4 ۰٫۱۷ ۱۱۶۶ Jumaira_Moon ۰٫۰۹
۸۲۴ ۹۱۱Shad ۰٫۱۷ ۱۱۶۷ K_ALK3BI ۰٫۰۹
۸۲۵ AAA17255115 ۰٫۱۷ ۱۱۶۸ MQoXoQM ۰٫۰۹
۸۲۶ Abonawa64823222 ۰٫۱۷ ۱۱۶۹ al_3amry123 ۰٫۰۹
۸۲۷ Ahmad25802360 ۰٫۱۷ ۱۱۷۰ alessa0321 ۰٫۰۹
۸۲۸ AliAAlMarry1 ۰٫۱۷ ۱۱۷۱ algarnas1 ۰٫۰۹
۸۲۹ WaelALjahdali ۰٫۱۷ ۱۱۷۲ alhobaish ۰٫۰۹
۸۳۰ YAQOOBALAWAD ۰٫۱۷ ۱۱۷۳ alzaeem_t_r ۰٫۰۹
۸۳۱ aalmalki20155 ۰٫۱۷ ۱۱۷۴ haamfj5 ۰٫۰۹
۸۳۲ aborashed343 ۰٫۱۷ ۱۱۷۵ jasmeen723 ۰٫۰۹
۸۳۳ abrq_1 ۰٫۱۷ ۱۱۷۶ js_ea208 ۰٫۰۹
۸۳۴ Fa_o_0 ۰٫۱۷ ۱۱۷۷ khaled2o5 ۰٫۰۹
۸۳۵ uux101 ۰٫۱۷ ۱۱۷۸ khaled7654 ۰٫۰۹
۸۳۶ yaraaap3 ۰٫۱۷ ۱۱۷۹ khalidsts ۰٫۰۹
۸۳۷ yaseraljedaani ۰٫۱۷ ۱۱۸۰ sgdlhk3142 ۰٫۰۹
۸۳۸ ymf20111 ۰٫۱۷ ۱۱۸۱ sportcitymakkah ۰٫۰۹
۸۳۹ zainabhifni ۰٫۱۷ ۱۱۸۲ tammem001 ۰٫۰۹
۸۴۰ zgmwal ۰٫۱۷ ۱۱۸۳ modaljar ۰٫۰۹
۸۴۱ GhchhhGhhghhh6 ۰٫۱۷ ۱۱۸۴ msm20042004m ۰٫۰۹
۸۴۲ HasaanAlghamdi_ ۰٫۱۷ ۱۱۸۵ Proud_2Bme ۰٫۰۹
۸۴۳ M00N_i ۰٫۱۷ ۱۱۸۶ ashash14002 ۰٫۰۹
۸۴۴ MBS_kahled ۰٫۱۷ ۱۱۸۷ baderalmoon1 ۰٫۰۹
۸۴۵ alialgammdi ۰٫۱۷ ۱۱۸۸ ۱۹۳۷_ALMALKI ۰٫۰۹
۸۴۶ almazam222 ۰٫۱۷ ۱۱۸۹ ۳bdlw1mohnnaa ۰٫۰۹
۸۴۷ alshaber_msr ۰٫۱۷ ۱۱۹۰ ۷nd700 ۰٫۰۹
۸۴۸ alsubaie2020 ۰٫۱۷ ۱۱۹۱ AlJammazy ۰٫۰۹
۸۴۹ aqsaaaad ۰٫۱۷ ۱۱۹۲ aaaj93 ۰٫۰۹
۸۵۰ gggggyyy111 ۰٫۱۶ ۱۱۹۳ abhassaa ۰٫۰۹
۸۵۱ hayaniabood ۰٫۱۶ ۱۱۹۴ aboodk1881 ۰٫۰۹
۸۵۲ jark156 ۰٫۱۶ ۱۱۹۵ Alshaf3i1 ۰٫۰۹
۸۵۳ kalrja3 ۰٫۱۶ ۱۱۹۶ Alwaysnorth1 ۰٫۰۹
۸۵۴ kha007led ۰٫۱۶ ۱۱۹۷ Bandar_SK ۰٫۰۹
۸۵۵ khalid3aeed ۰٫۱۶ ۱۱۹۸ Bonaser_almoha ۰٫۰۹
۸۵۶ loool_008 ۰٫۱۶ ۱۱۹۹ Fida9_ ۰٫۰۹
۸۵۷ m_alkthami ۰٫۱۶ ۱۲۰۰ umyasser7 ۰٫۰۹
۸۵۸ maje2030 ۰٫۱۶ ۱۲۰۱ nasseralajeb ۰٫۰۹
۸۵۹ sdhz1385 ۰٫۱۶ ۱۲۰۲ nouf_noo0oof31 ۰٫۰۹
۸۶۰ sfkhaldi_s_f ۰٫۱۶ ۱۲۰۳ saharalidrissi ۰٫۰۹
۸۶۱ tewajer ۰٫۱۶ ۱۲۰۴ M3Vhmm ۰٫۰۹
۸۶۲ thebahraini ۰٫۱۶ ۱۲۰۵ alaklabi1399 ۰٫۰۹
۸۶۳ tli102 ۰٫۱۶ ۱۲۰۶ ali900206 ۰٫۰۹
۸۶۴ mohareb80_ ۰٫۱۶ ۱۲۰۷ alsaadsalim ۰٫۰۹
۸۶۵ mohsad1408 ۰٫۱۶ ۱۲۰۸ alsada747 ۰٫۰۹
۸۶۶ n3er ۰٫۱۶ ۱۲۰۹ alshagwy ۰٫۰۹
۸۶۷ naah0089 ۰٫۱۶ ۱۲۱۰ fahadkhlif ۰٫۰۸
۸۶۸ Mhh_1996 ۰٫۱۶ ۱۲۱۱ hishammja ۰٫۰۸
۸۶۹ Munaahmed911 ۰٫۱۶ ۱۲۱۲ imseruos2030 ۰٫۰۸
۸۷۰ SaadOM1 ۰٫۱۶ ۱۲۱۳ kld1290 ۰٫۰۸
۸۷۱ attaddddd ۰٫۱۶ ۱۲۱۴ loly2040_ ۰٫۰۸
۸۷۲ azizksu ۰٫۱۶ ۱۲۱۵ sss8412 ۰٫۰۸
۸۷۳ ddss20081 ۰٫۱۶ ۱۲۱۶ masoud_q02 ۰٫۰۸
۸۷۴ dimondah17 ۰٫۱۶ ۱۲۱۷ mdd1386 ۰٫۰۸
۸۷۵ ۵۹AgynVg03uUkD5 ۰٫۱۶ ۱۲۱۸ medomyg16 ۰٫۰۸
۸۷۶ ۶kujowFF0Ncshi5 ۰٫۱۶ ۱۲۱۹ mrmagna1 ۰٫۰۸
۸۷۷ Abo_Faisal_ksa1 ۰٫۱۶ ۱۲۲۰ Princess_820 ۰٫۰۸
۸۷۸ AlkaabiM97 ۰٫۱۶ ۱۲۲۱ asalorabi ۰٫۰۸
۸۷۹ SalehAlBreiki ۰٫۱۶ ۱۲۲۲ azizdubai3 ۰٫۰۸
۸۸۰ Zhus7ozxg8T0p3G ۰٫۱۶ ۱۲۲۳ bbandar30 ۰٫۰۸
۸۸۱ abomohamed1117 ۰٫۱۶ ۱۲۲۴ coldcost ۰٫۰۸
۸۸۲ Alshehri_dr1 ۰٫۱۶ ۱۲۲۵ AShahr2255 ۰٫۰۸
۸۸۳ Arabs39 ۰٫۱۶ ۱۲۲۶ AYMAN_IDREES ۰٫۰۸
۸۸۴ unlimite2 ۰٫۱۶ ۱۲۲۷ Abdulaziz_im1 ۰٫۰۸
۸۸۵ wafi2008 ۰٫۱۶ ۱۲۲۸ Alarwahily ۰٫۰۸
۸۸۶ wwh1112 ۰٫۱۶ ۱۲۲۹ The_ENFP ۰٫۰۸
۸۸۷ xcaspr1 ۰٫۱۶ ۱۲۳۰ aaaa5aaaa ۰٫۰۸
۸۸۸ ymyq1397 ۰٫۱۶ ۱۲۳۱ Assssssss93 ۰٫۰۸
۸۸۹ o9zez ۰٫۱۶ ۱۲۳۲ Badar2008 ۰٫۰۸
۸۹۰ Haantush ۰٫۱۶ ۱۲۳۳ s_tw_s ۰٫۰۸
۸۹۱ Img2Pi ۰٫۱۶ ۱۲۳۴ HafeedAlfarouk ۰٫۰۸
۸۹۲ Justonehelp1 ۰٫۱۶ ۱۲۳۵ Hassankrz ۰٫۰۸
۸۹۳ LPwBKSB7WcWDpJv ۰٫۱۶ ۱۲۳۶ Maher_Ashri ۰٫۰۸
۸۹۴ LebanonSave ۰٫۱۶ ۱۲۳۷ alfrasahah ۰٫۰۸
۸۹۵ Lukw3XokuV5aD2d ۰٫۱۶ ۱۲۳۸ fattiq ۰٫۰۷
۸۹۶ MMRIIAsFnzVpxFa ۰٫۱۶ ۱۲۳۹ huda____ ۰٫۰۷
۸۹۷ aladl111 ۰٫۱۶ ۱۲۴۰ ittih7 ۰٫۰۷
۸۹۸ alshayeWaleed ۰٫۱۶ ۱۲۴۱ jay20081 ۰٫۰۷
۸۹۹ hTddxt7tbYuDfwz ۰٫۱۵ ۱۲۴۲ kll7_ ۰٫۰۷
۹۰۰ hemed444 ۰٫۱۵ ۱۲۴۳ salwa_alharbi ۰٫۰۷
۹۰۱ hmeed1390 ۰٫۱۵ ۱۲۴۴ tarigb4com ۰٫۰۷
۹۰۲ salmahawad1405 ۰٫۱۵ ۱۲۴۵ meemmoo1 ۰٫۰۷
۹۰۳ saudiman397 ۰٫۱۵ ۱۲۴۶ n14077_h ۰٫۰۷
۹۰۴ saudt23 ۰٫۱۵ ۱۲۴۷ na3emal3od ۰٫۰۷
۹۰۵ swbh2003 ۰٫۱۵ ۱۲۴۸ azaDan_ ۰٫۰۷
۹۰۶ thowaibi ۰٫۱۵ ۱۲۴۹ bnsror4477 ۰٫۰۷
۹۰۷ Nasser55Nhazj ۰٫۱۵ ۱۲۵۰ dabishng2013 ۰٫۰۷
۹۰۸ ar2015ab1 ۰٫۱۵ ۱۲۵۱ ۳Abo3abd3 ۰٫۰۷
۹۰۹ bin55c ۰٫۱۵ ۱۲۵۲ Abo3zaEqla3 ۰٫۰۷
۹۱۰ bndr19801 ۰٫۱۵ ۱۲۵۳ AboMazen1324 ۰٫۰۷
۹۱۱ expectation_x ۰٫۱۵ ۱۲۵۴ AbuowaisAdil ۰٫۰۷
۹۱۲ ۰۷S3VBkZM8vasPG ۰٫۱۵ ۱۲۵۵ AishaFahad4170 ۰٫۰۷
۹۱۳ AboNoo7 ۰٫۱۵ ۱۲۵۶ abalshaalan ۰٫۰۷
۹۱۴ Aishahaaaaaa ۰٫۱۵ ۱۲۵۷ aeyd35 ۰٫۰۷
۹۱۵ AlHRkan_9 ۰٫۱۵ ۱۲۵۸ ahmedalmosleh1 ۰٫۰۷
۹۱۶ ShafiAbdurrahm2 ۰٫۱۵ ۱۲۵۹ AlrashedSaud ۰٫۰۷
۹۱۷ _YYY_Y_1 ۰٫۱۵ ۱۲۶۰ BinSabaa ۰٫۰۷
۹۱۸ _mem84 ۰٫۱۵ ۱۲۶۱ zaezafoon ۰٫۰۷
۹۱۹ _moon_14 ۰٫۱۵ ۱۲۶۲ northstar2020 ۰٫۰۷
۹۲۰ abnafsmreym ۰٫۱۵ ۱۲۶۳ alerqh1 ۰٫۰۷
۹۲۱ abohossam1 ۰٫۱۵ ۱۲۶۴ ali999xxoo ۰٫۰۷
۹۲۲ abonwaf305 ۰٫۱۵ ۱۲۶۵ hassanalqasem ۰٫۰۷
۹۲۳ ahmeed00721976 ۰٫۱۵ ۱۲۶۶ hhsm2000us ۰٫۰۷
۹۲۴ Faisalnam ۰٫۱۵ ۱۲۶۷ i_jwna ۰٫۰۷
۹۲۵ usidkhdhdkjd1 ۰٫۱۵ ۱۲۶۸ salemenezy ۰٫۰۷
۹۲۶ z7x77 ۰٫۱۵ ۱۲۶۹ shogon987 ۰٫۰۷
۹۲۷ naif12295 ۰٫۱۵ ۱۲۷۰ tloo2004 ۰٫۰۷
۹۲۸ nmrree ۰٫۱۵ ۱۲۷۱ NaghamBuHulaiga ۰٫۰۷
۹۲۹ oso940 ۰٫۱۵ ۱۲۷۲ as221221 ۰٫۰۷
۹۳۰ HassanBahkali1 ۰٫۱۵ ۱۲۷۳ dsmkuwait ۰٫۰۷
۹۳۱ I_diva99 ۰٫۱۵ ۱۲۷۴ ALHARTH97868826 ۰٫۰۷
۹۳۲ ajma3 ۰٫۱۵ ۱۲۷۵ aasshhgg55 ۰٫۰۷
۹۳۳ alawdah_k ۰٫۱۵ ۱۲۷۶ abdullahh204 ۰٫۰۷
۹۳۴ ali_alkaby1 ۰٫۱۵ ۱۲۷۷ abomoath5543 ۰٫۰۷
۹۳۵ alomari181 ۰٫۱۵ ۱۲۷۸ vipsaudii ۰٫۰۷
۹۳۶ alsaif_alarabi ۰٫۱۵ ۱۲۷۹ wa_tn0 ۰٫۰۷
۹۳۷ alwaleedim ۰٫۱۵ ۱۲۸۰ nasseralotaibi2 ۰٫۰۷
۹۳۸ h_alkenani ۰٫۱۴ ۱۲۸۱ poot111 ۰٫۰۷
۹۳۹ salem_19681 ۰٫۱۴ ۱۲۸۲ GhYasser ۰٫۰۷
۹۴۰ sultan50143 ۰٫۱۴ ۱۲۸۳ KSAinHeart2 ۰٫۰۷
۹۴۱ majed_mahdi ۰٫۱۴ ۱۲۸۴ MarwanM_ ۰٫۰۷
۹۴۲ mishal63 ۰٫۱۴ ۱۲۸۵ alsbeai99 ۰٫۰۷
۹۴۳ moa6enDaikh ۰٫۱۴ ۱۲۸۶ hilaliahalhawa ۰٫۰۶
۹۴۴ Nasser63790971 ۰٫۱۴ ۱۲۸۷ lioneyes002 ۰٫۰۶
۹۴۵ QualityUltimate ۰٫۱۴ ۱۲۸۸ sawalief ۰٫۰۶
۹۴۶ Reemi1438 ۰٫۱۴ ۱۲۸۹ sl6oooooooooon ۰٫۰۶
۹۴۷ azimah11 ۰٫۱۴ ۱۲۹۰ storm_ksa7 ۰٫۰۶
۹۴۸ bQ1yMq6VMmKdtb5 ۰٫۱۴ ۱۲۹۱ theknight858 ۰٫۰۶
۹۴۹ d3mshmr ۰٫۱۴ ۱۲۹۲ mbfalmarriUAE ۰٫۰۶
۹۵۰ dr_abufaris ۰٫۱۴ ۱۲۹۳ mohnad_z ۰٫۰۶
۹۵۱ ۵۵۵۵۵x ۰٫۱۴ ۱۲۹۴ as_ALomari ۰٫۰۶
۹۵۲ ۹Shammary ۰٫۱۴ ۱۲۹۵ ۴u4uz ۰٫۰۶
۹۵۳ A2a1214 ۰٫۱۴ ۱۲۹۶ Abdulah_Aldohan ۰٫۰۶
۹۵۴ Aboazzoz70 ۰٫۱۴ ۱۲۹۷ AboHemo_99 ۰٫۰۶
۹۵۵ Af__ser ۰٫۱۴ ۱۲۹۸ Zone831 ۰٫۰۶
۹۵۶ _ALzafairi ۰٫۱۴ ۱۲۹۹ a_alhashimi_23 ۰٫۰۶
۹۵۷ aa1950aa ۰٫۱۴ ۱۳۰۰ Bu_Mahari ۰٫۰۶
۹۵۸ abdaliluh_1 ۰٫۱۴ ۱۳۰۱ walleed78 ۰٫۰۶
۹۵۹ aboshmok55 ۰٫۱۴ ۱۳۰۲ rooo7alroo72010 ۰٫۰۶
۹۶۰ abualim601 ۰٫۱۴ ۱۳۰۳ HARB888 ۰٫۰۶
۹۶۱ BsD7EM54BjHR0i0 ۰٫۱۴ ۱۳۰۴ Hamads85 ۰٫۰۶
۹۶۲ FVm3sdF4Uj8Mvt0 ۰٫۱۴ ۱۳۰۵ L6tifah ۰٫۰۶
۹۶۳ vip_naiif ۰٫۱۴ ۱۳۰۶ alnaaader23 ۰٫۰۶
۹۶۴ xvxvx_vip ۰٫۱۴ ۱۳۰۷ alshmshm0 ۰٫۰۶
۹۶۵ y7y_Q ۰٫۱۴ ۱۳۰۸ anoud5555 ۰٫۰۶
۹۶۶ yJwWE0HXTQJn3AU ۰٫۱۴ ۱۳۰۹ kraz_666 ۰٫۰۶
۹۶۷ oYpOSXn3CLgZhpY ۰٫۱۴ ۱۳۱۰ srabaldma ۰٫۰۶
۹۶۸ s87126099 ۰٫۱۴ ۱۳۱۱ tareqalqanas ۰٫۰۶
۹۶۹ saadmsaad1973 ۰٫۱۴ ۱۳۱۲ tooma9929 ۰٫۰۶
۹۷۰ Fooxx1986 ۰٫۱۴ ۱۳۱۳ mera9499 ۰٫۰۶
۹۷۱ IbnAlrif ۰٫۱۴ ۱۳۱۴ Nahla_Bash70 ۰٫۰۶
۹۷۲ amal1432h ۰٫۱۴ ۱۳۱۵ NaifKhalifa ۰٫۰۶
۹۷۳ fahad_kas ۰٫۱۳ ۱۳۱۶ AAl7arthi33 ۰٫۰۶
۹۷۴ fasad100 ۰٫۱۳ ۱۳۱۷ AboAemj ۰٫۰۶
۹۷۵ ffaloufi ۰٫۱۳ ۱۳۱۸ aalmariq ۰٫۰۶
۹۷۶ fhd_fl ۰٫۱۳ ۱۳۱۹ abdulaziz1th ۰٫۰۶
۹۷۷ g666sg ۰٫۱۳ ۱۳۲۰ abualwleed2 ۰٫۰۶
۹۷۸ jojo_nfc0 ۰٫۱۳ ۱۳۲۱ wolfpac897 ۰٫۰۶
۹۷۹ ksa67809 ۰٫۱۳ ۱۳۲۲ princess_delmon ۰٫۰۶
۹۸۰ shgran001 ۰٫۱۳ ۱۳۲۳ saad141089 ۰٫۰۶
۹۸۱ ssaaam999 ۰٫۱۳ ۱۳۲۴ apt_nora ۰٫۰۶
۹۸۲ th__otb1 ۰٫۱۳ ۱۳۲۵ frwsho ۰٫۰۵
۹۸۳ mohad0606 ۰٫۱۳ ۱۳۲۶ hamad6210 ۰٫۰۵
۹۸۴ mohamedalhrby43 ۰٫۱۳ ۱۳۲۷ mesnedam ۰٫۰۵
۹۸۵ Mshkoor2 ۰٫۱۳ ۱۳۲۸ mthalj ۰٫۰۵
۹۸۶ NSRAWEFC55 ۰٫۱۳ ۱۳۲۹ SHAMMARI_KSA ۰٫۰۵
۹۸۷ asas82398 ۰٫۱۳ ۱۳۳۰ ۱۶_garni ۰٫۰۵
۹۸۸ bdoor___999 ۰٫۱۳ ۱۳۳۱ ahmed_ALsufayan ۰٫۰۵
۹۸۹ deference1 ۰٫۱۳ ۱۳۳۲ D7non11 ۰٫۰۵
۹۹۰ etghut ۰٫۱۳ ۱۳۳۳ Dhabya_World ۰٫۰۵
۹۹۱ ۷۷Shanter ۰٫۱۳ ۱۳۳۴ DrAsmaAlketbi ۰٫۰۵
۹۹۲ ABDULLA588 ۰٫۱۳ ۱۳۳۵ yahyyyy ۰٫۰۵
۹۹۳ A_Ibrahim_Zd ۰٫۱۳ ۱۳۳۶ najatab1 ۰٫۰۵
۹۹۴ Abo1384 ۰٫۱۳ ۱۳۳۷ qrq31 ۰٫۰۵
۹۹۵ UseMind18 ۰٫۱۳ ۱۳۳۸ alshallahy2196 ۰٫۰۵
۹۹۶ Vip100070 ۰٫۱۳ ۱۳۳۹ amromsindi ۰٫۰۵
۹۹۷ Xurmus ۰٫۱۳ ۱۳۴۰ fn1423 ۰٫۰۵
۹۹۸ aadakeel ۰٫۱۳ ۱۳۴۱ haifa_96 ۰٫۰۵
۹۹۹ abdulazizalaa19 ۰٫۱۳ ۱۳۴۲ mohmad_F_20 ۰٫۰۵
۱۰۰۰ abojod1329 ۰٫۱۳ ۱۳۴۳ nadawi92 ۰٫۰۵
۱۰۰۱ adtsa1 ۰٫۱۳ ۱۳۴۴ bandrr2011 ۰٫۰۵
۱۰۰۲ Amina5544js ۰٫۱۳ ۱۳۴۵ ALAMRA2012 ۰٫۰۵
۱۰۰۳ Angeleyes0o ۰٫۱۳ ۱۳۴۶ aaee1122789 ۰٫۰۵
۱۰۰۴ BuSaif_UAE4EVER ۰٫۱۳ ۱۳۴۷ nassr4ever ۰٫۰۵
۱۰۰۵ Dhf7f6A ۰٫۱۳ ۱۳۴۸ almooansabdulaz ۰٫۰۵
۱۰۰۶ wael59933 ۰٫۱۳ ۱۳۴۹ amani_alhoqail ۰٫۰۵
۱۰۰۷ rroko22 ۰٫۱۳ ۱۳۵۰ hassanalosaimii ۰٫۰۵
۱۰۰۸ FylchVZz7K1efew ۰٫۱۳ ۱۳۵۱ hessah_ib ۰٫۰۵
۱۰۰۹ KSAKSA53062475 ۰٫۱۳ ۱۳۵۲ marsal2244 ۰٫۰۵
۱۰۱۰ M_T_SH0 ۰٫۱۳ ۱۳۵۳ Muz911 ۰٫۰۵
۱۰۱۱ alaglan1 ۰٫۱۳ ۱۳۵۴ f_albehjan ۰٫۰۵
۱۰۱۲ albandry202030 ۰٫۱۳ ۱۳۵۵ naissy_q ۰٫۰۵
۱۰۱۳ alnemri2005 ۰٫۱۳ ۱۳۵۶ AlhamdEssam ۰٫۰۵
۱۰۱۴ alsalmiR ۰٫۱۳ ۱۳۵۷ yuseef2012 ۰٫۰۵
۱۰۱۵ ansans1999 ۰٫۱۳ ۱۳۵۸ rashidalmaazmi2 ۰٫۰۵
۱۰۱۶ faisalnasseer ۰٫۱۲ ۱۳۵۹ i7xx ۰٫۰۴
۱۰۱۷ fayezaa70 ۰٫۱۲ ۱۳۶۰ aboraayan2 ۰٫۰۴
۱۰۱۸ fdas443 ۰٫۱۲ ۱۳۶۱ msaafer ۰٫۰۴
۱۰۱۹ ghrsan33 ۰٫۱۲ ۱۳۶۲ SBabaeer ۰٫۰۴
۱۰۲۰ hellrazersss ۰٫۱۲ ۱۳۶۳ ۰۰shihan00 ۰٫۰۴
۱۰۲۱ jary100100 ۰٫۱۲ ۱۳۶۴ ABUMUATH86 ۰٫۰۴
۱۰۲۲ ksa606ka ۰٫۱۲ ۱۳۶۵ abosdum682 ۰٫۰۴
۱۰۲۳ like_BOGEYMAN ۰٫۱۲ ۱۳۶۶ Fahd_Alshelaimi ۰٫۰۴
۱۰۲۴ m_almhmod ۰٫۱۲ ۱۳۶۷ uae_865 ۰٫۰۳
۱۰۲۵ saif2013468 ۰٫۱۲ ۱۳۶۸ Adnan_Jas ۰٫۰۳
۱۰۲۶ spicy_show ۰٫۱۲ ۱۳۶۹ drmadiii ۰٫۰۲
۱۰۲۷ tawalaham1 ۰٫۱۲      
۱۰۲۸ thaar0511 ۰٫۱۲      
۱۰۲۹ mesoojedawi ۰٫۱۲      

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی  

شکل ۴پ: صفحه توئیتر یکی از کاربران موجود در گروه حامیان عربستان

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۵پ: صفحه توئیتر یکی از کاربران فعال در گروه حامیان عربستان

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۶پ: صفحه توئیتر یکی از کاربران فعال در گروه حامیان عربستان

تحلیل داده‌های کمپین توئیتری فرشید هکی

شکل ۷پ: صفحه توئیتر یکی از کاربران فعال در گروه حامیان عربستان

[۱] https://www.nbcnews.com/tech/tech-news/exclusive-twitter-pulls-down-bot-network-pushing-pro-saudi-talking-n921871

[۲] Community Detection

[۳] Davis, C. A., Varol, O., Ferrara, E., Flammini, A., & Menczer, F. (2016, April). Botornot: A system to evaluate social bots. In Proceedings of the 25th International Conference Companion on World Wide Web (pp. 273-274). International World Wide Web Conferences Steering Committee.

[۴] https://www.nbcnews.com/tech/tech-news/exclusive-twitter-pulls-down-bot-network-pushing-pro-saudi-talking-n921871

[۵] Fact-Checking Companies

انتهای پیام/فردا نیوز

عملیات روانی خارجی در فضای مجازی عبارت است از مجموعه‌ای از تاکتیک‌ها و ابزارها برای مداخله و اثرگذاری بر افکار و عواطف عمومی کشوری خارجی از طریق اینترنت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme