https://telegram.me/empireoflies
شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی به گستردگی فساد اخلاقی در غرب اعتراف کرده است.

گزارش بی‌بی‌سی از فساد گسترده اخلاقی در غرب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی به گستردگی فساد اخلاقی در غرب اعتراف کرده است.

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی از افشای برگی دیگر از فساد اخلاقی ریاست جمهوری اسبق آمریکا خبر داده است.

بی‌بی‌سی فارسی در این گزارش با اعلام این خبر که «هشتمین زن هم تجربه آزارجنسی از سوی جورج بوش پدر را فاش کرد»، این گونه نوشته است: «یک زن مترجم در گفتگو با بی‌بی‌سی از تجربه “تلخ” خود در سال ۲۰۰۴ گفته و فاش کرده که آن سال در جریان یک جلسه، جورج اچ‌دبلیو بوش، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا، دو بار باسن او را فشرده است.

این مترجم که نخواسته به علت حساسیت شغلی‌اش نامش فاش شود، می‌گوید در آن هنگام که مصادف بود با اواخر دور اول ریاست‌جمهوری جورج دبلیو بوش، در اسپانیا حزب خوزه زاپاترو به قدرت رسیده بود و اسپانیا به طور ناگهانی همه نیروهای خود را از عراق فراخوانده بود که این مساله باعث کدورت میان کاخ‌سفید و دولت اسپانیا شده بود.

آن طور که این مترجم می‌گوید در چنین ایامی، بوش پدر برای شکار به اسپانیا سفر کرده بوده و او به همراه هیاتی از سوی خوزه بونو مارتینز، وزیر دفاع وقت اسپانیا، برای اهدای هدیه (دو قبضه تفنگ شکار) به محل اقامت رئیس جمهور سابق آمریکا رفته بوده است.

اگر چه این زن مترجم محتوای این جلسه را به دلیل “محرمانه بودن” فاش نکرده اما گزارش‌های رسانه‌ها نشان می‌دهد که وزیر دفاع اسپانیا با ارسال این هدایا برای بوش پدر امیدوار به وساطت او برای بهبود روابط میان مادرید و واشنگتن بوده است.

در جریان این دیدار بوده که به گفته این زن مترجم، در پایان جلسه جورج بوش پدر اصرار می‌کند که او هم برای گرفتن عکس یادگاری در کنارش بایستد؛ کاری که به گفته این زن مترجم “مرسوم” نبود.

“ابتدا فکر کردم اشتباهی باسن مرا گرفته اما وقتی برای بار دوم این کار را کرد فهمیدم که عمدی در کار بوده است.”

این مترجم، هشتمین زنی است که جورج بوش پدر را به آزار جنسی متهم می‌کند.»

این روزها، ایالات متحده آمریکا با بحران جدی فساد اخلاقی روبروست که از سیاست مداران رده بالا گرفته تا فعالین هنری و اقشار مختلف مردم این کشور را در برگرفته و قربانی خود می‌کند.

روزنامه لس آنجلس تایمز در گزارشی ویژه لیستی از سیاست مداران فاسد آمریکا در یک دهه اخیر را منتشر کرده است که گستردگی و اسامی مطرح شده جالب توجه است.

بر اساس این گزارش “آنتونی وینر” نماینده دموکرات ایالت نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا، در سال ۲۰۱۱ به خاطر انتشار تصاویر مستهجن یک دختر ۲۱ ساله در توئیتر مجبور شد از نمایندگی در کنگره آمریکا استعفا بدهد.

“جان ادواردز”، سناتور سابق و دموکرات کارولینای شمالی در سال ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ در رقابت‌های درون حزبی دموکرات‌ها برای انتخاب نامزد ریاست جمهوری حزب حضور داشت و به عنوان معاون جان کری نامزد جمهوری خواهان برای رقابت با جرج بوش و معاونش دیک چنی انتخاب شد، در حالی که همسر داشت با کارگردان فیلم‌های انتخاباتی‌اش رابطه برقرار کرده بود و از کمک‌های مالی به کمپین انتخاباتی‌اش برای پنهان کردن این موضوع استفاده کرده بود.

“کریس لی” نماینده سابق و دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در سال ۲۰۱۱ به خاطر ارسال عکسی نیمه برهنه برای زنی، مجبور به استعفا شد.

“جان اینساین” سناتور جمهوری خواه نوادا در سال ۲۰۱۱ به خاطر داشتن روابط خارج از ازدواج با زن همکارش مجبور شد استعفا بدهد.

“اسپیترز” فرماندار دموکرات نیویورک در سال ۲۰۰۸ به خاطر فاش شدن رابطه داشتن با یک روسپی از طریق یک کلوب روسپیگری مجبور به استعفا شد.

“مارک سودر” نماینده ایندیانا در مجلس نمایندگان آمریکا در سال ۲۰۱۰ پس از فاش شدن داشتن رابطه با یکی از همکاران متاهلش مجبور به استعفا شد.

“اریک مسا” نماینده ایالت نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا به اتهام آزار جنسی، از جمله آزار جنسی یک کارمند مرد، از پست خود استعفا کرد.

“تیم ماهانی” نماینده فلوریدا در مجلس نمایندگان آمریکا پس از برملا شدن قراردادن معشوقه‌اش در میان کارمندانش و اینکه ماهانی به معشوقه‌اش بابت پنهان کردن رابطه‌شان حق السکوت پرداخت کرده است، در انتخابات شکست خورد و صندلی خود را در مجلس نمایندگان آمریکا از دست داد.

“جیم مک گریوی” فرماندار سابق و دموکرات نیوجرسی در سال ۲۰۰۴ و در حالی که همسر داشت پس از برملا شدن رابطه جنسی‌اش با یک مرد دیگر، اعلام کرد که “یک آمریکایی همجنسگرا” است و مجبور شد از مقام فرمانداری نیوجرسی استعفا بدهد.

“لری کرگ”، سناتور آیاداهو در سال ۲۰۰۸ به خاطر سوءرفتار همجنسگرایانه در فرودگاه مورد توبیخ کمیته اخلاقی سنا قرار گرفت.

“مارک فولی”، نماینده جمهوری خواه فلوریدا در سال ۲۰۰۶ به خاطر فرستادن یک ایمیل غیراخلاقی به یک کارگر نوجوان کنگره آمریکا مجبور شد استعفا بدهد.

“گری کاندیت” نماینده کهنه کار ایالت فلوریدا در حالی که همسر داشت با کارآموزی که سی سال از او کوچک‌تر بود رابطه برقرار کرد. این کارآموز در سال ۲۰۰۱ ناپدید شد و یک سال بعد جسد سلاخی شده او پیدا شد.

رؤسای جمهور اسبق این کشور هم در این فساد شریک بوده‌اند، به طوری که رابطه جنسی “تامس جفرسن”، سومین رئیس جمهور آمریکا با یکی از بردگانش پس از گذشت ۲۰۰ سال در سال ۱۹۹۸ و با آزمایش دیان ای ثابت شد و همینگونه در دیگر رؤسای جمهور این کشور ادامه پیدا کرد تا “دونالد ترامپ” که بارها افشاگری در مورد فساد اخلاقی و جنسی‌اش رسانه‌ای شده است.

انتهای پیام/بی‌بی‌سی پرشین

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی به گستردگی فساد اخلاقی در غرب اعتراف کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme