https://telegram.me/empireoflies

گزارشگر BBC: همون خری که بودیم بسه!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «بهزاد بلورفروشان»، ملقب به بهزاد بلور، متولد ۳ فروردین سال ۱۳۴۴ است. به گفته خودش بچه بازار است و از خاندان سرشناس بلورچی‌ها! البته اگر خاندان بلورچی می‌دانست که از میان این خاندان فخیم، چنین فردی سر بر می‌آورد، بارها اسم فامیل خود را تغییر داده بود.

خود او بر این باور است سرویس امنیتی ایران(!) به شدت دنبال اوست و برای تصفیه حساب با او هر کاری می‌کند و با همین داستان‌ها و توهمات، روزگار را در دیار غربت و در حال خدمت به دشمنان کشور، سپری می‌نماید.

بهزاد بلور که در میان خود اهالی بی‌بی سی هم چندان جدی گرفته نمی‌شود، بیشتر همانند یک جوک است تا یک آدم حرفه‌ای. هجده سال پیش، بر اثر یک تصادف راهی لندن و جذب سرویس‌های اطلاعاتی انگلیس شد.

«بهزاد بلور» در بین خواننده‌های لس‌آنجلسی

«بهزاد بلور» در بین خواننده‌های لس‌آنجلسی

در حقیقت بهزاد بلور چهره لمپن «بی‌بی‌سی فارسی» است. تمرکز کاری وی بر روی نزدیکی سبک زندگی ایرانیان به مدل آمریکایی و غربی است. وی در دوران فعالیت خود در رادیو «بی‌بی‌سی فارسی» پیش از تاسیس تلویزیون فارسی توسط این شبکه در برنامه «روز هفتم» به شدت سعی داشت تا موسیقی‌هایی را که به هیچ وجه مطابق با فرهنگ و ذائقه مخاطب فارسی نبودند ترویج نمایید.

مدت‌ها مجری برنامه «روز هفتم» در رادیو «بی‌بی‌سی فارسی» بود که ترانه‌های درخواستی شنوندگان را پخش می‌کرد و یا با خوانندگان فراری و لس‌آنجلسی مصاحبه می‌نمود. یکی دیگر از فعالیت‌های مهم وی در برنامه «روز هفتم» ترغیب جوانانم برای برگزاری میهمانی‌های شبانه و پارتی‌ها بود و در خیلی از برنامه‌های وی افرادی مست و یا قرص مصرف کرده با برنامه «روز هفتم» تماس می‌گرفتند و لحظاتی از پارتی خود را پخش می‌نمودند. البته بسیاری از این تماس‌ها ساختی بود و توسط خود کارکنان بی‌بی‌سی و در جهت القای زیاد بودن تعداد پارتی‌ها و مخاطبان صورت می‌گرفت. با راه‌اندازی تلویزیون فارسی به شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» پیوست و مجری برنامه «کوک» شد که باز هم با خوانندگان و نوازندگان فراری و یا زیرزمینی ایرانی، مصاحبه می‌کند و برنامه‌هایی را در مورد زندگی و فعالیت‌های آنها پخش می‌کند.

بهزاد-بلور-۲

بهزاد بلور

مسئولیت اصلی بلور، نفوذ در میان جوانان ایرانی و به ویژه اهالی موسیقی زیر زمینی است تا به این شکل، اهداف «بی‌بی‌سی فارسی» را بهتر پی بگیرد. بلور بارها به این نکته اشاره کرده و گفته بود که این جوانان دیروز در زیر زمین‌ها بودند و امروز با کمک بی‌بی‌سی فارسی بر روی صحنه اجرا می‌کنند. نمونه روشن آن، کنسرت «بی‌بی‌سی فارسی» در ایام نوروز سال ۸۸ در شهر دوبی بود.

از ویژگی‌های بارز بهزاد بلود که هیچ پروایی هم از بروز دادن آن ندارد هرزگی جنسی است. تعداد افرادی که وی با آنها همبستر شده و یا به آنها تجاوز نموده از شمار خارج است. علاقه وی نیز طیف وسیعی از زنان و دختران را شامل می‌شود. از فرن تقی‌زاده گرفته تا پونه قدوسی. این هرزگی سبب شده وی علی رقم سن بالای خود (بیش از ۵۰ سال) هنوز نتوانسته باشد خانواده‌ای تشکیل دهد و حتی مطابق فرهنگ غربی نیز او دوست‌دختر ثابتی ندارد بلکه در دوره‌های چند هفته تا چند ماه با افراد مختلف است و پس از کام گرفتن از آنها مانند دستمال آنها را دور می‌اندازد.

وضعیت «بهزاد بلور» امروز به نحوی است که حتی مسئولان «بی‌بی‌سی فارسی» از ترس ایجاد بی‌آبرویی دیگر برای این شبکه، وی را به ماموریت‌های راه دور می‌فرستند تا در کنار دیگر همکاران خود به ویژه زنهایی همچون پونه قدوسی و … نباشد. برای شناخت چهره لمپن و معلوم‌الحال «بی‌بی‌سی فارسی»، دیدن ویدئوی زیر کفایت می‌کند.

«بهزاد بلور» در سفر اخیر خود به کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تهیه برنامه، در جایی می‌گوید: “… من اینجا فهمیدم خوش به‌حالم که شتر نیستم، همون خری که بودیم بسه(!)”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme