https://telegram.me/empireoflies

گرگ‌زاده، آخر گرگ شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از انحراف فکری «محمد نوری‌زاد» در سالهای اخیر و به‌عبارت دیگر عیان شدن هویت درونی‌اش، نوری‌زاد اکنون با ثمره زندگی خود مواجه شده است. خبری در رسانه‌ها منتشر شد، مبنی بر اینکه «ابوذر نوری‌زاد» پسر «محمد نوری‌زاد» با صدور بیانیه‌ای از پیوستنش به گروهک تروریستی منافقین خبر داد و اعلام کرد که در همایش اخیر این گروهک در پاریس که با حضور و حمایت سعودی‌ها و برخی سران دسته چندم کشورهای غربی انجام شد، حضور داشته است.

«محمد نوری‌زاد» که پیش از فتنه ۸۸ و در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ از یاران و همراهان شهید مرتضی آوینی بود و در روزنامه‌های انقلابی قلم علیه استکبار و ضدانقلاب می‌زد، پس از حوادث سال ۸۸ دچار تحولی عمیق در افکار و اعتقاداتش شد، تحولی که نشان می‌داد، او از سالهای پیش نسبت به اعتقاداتش بدبین و سست شده بود!

نوری‌زاد پس از فتنه ۸۸ به حدی دچار تحول شده که بسیاری از اعتقادات گذشته خود را نفی کرد و در این سالها سخنان شاذ و عجیبی مانند تطهیر رژیم پهلوی و رضا خان، حمایت از فرقه ضاله بهاییت، ادای احترام به شیطان پرستان، توهین به شهدای هشت سال دفاع مقدس و حمایت از گروهک تروریستی منافقین و … بر زبان آورد.

وی سال گذشته پس آنکه گروه «جیش المختار» عراق پس از چند بار اخطار، به مقر گروهک تروریستی منافقین در اطراف بغداد حمله موشکی کردند، به همدردی و حمایت از عناصر منافقین پرداخت و بدون اشاره به آلوده بودن دست عناصر این گروهک به خون بیش از ۱۷۰۰۰ مرد ، زن و کودک بیگناه ایرانی، کشته‌های منافقین را افرادی آزاده نامید!

یک سال پس از حمایت «محمد نوری‌زاد» از منافقین، او با خبر پیوستن پسرش به این گروهک تروریستی مواجه شده است؛ پسری که چند سال پیش با پولهای بادآورده پسر به آمریکا رفت تا به فعالیت‌های به‌اصطلاح هنری و موسیقی بپردازد! پولهایی که اگر دنبال آن را بگیریم، به ماجرای گم‌شدن بخشی از بودجه سریال شکست‌خورده و ناموفق «چهل سرباز» برمی‌گردد.

حال پس از چند سال خوشگذرانی، «ابوذر نوری‌زاد» در صفحه فیسبوکش به‌طور رسمی از پیوستنش به جمع منافقین نوشته و گویا قسط دارد برخلاف بسیاری که از دست این گروهک تروریستی فرار می‌کنند، در حرکتی قهقرایی، به منافقین بپیوندند. پسر «محمد نوری‌زاد» در صفحه فیسبوکش نوشته: “آنچه من دیدم حقیقتا آشی که مجاهدین برای رژیم و سر و تهش پخته اند روغنی رویش دارد هفت وجب. یعنی از قد همه ولایی های عمامه دار و کراواتی و سبزاللهی بلندتر. گوارای خلق به پا خاسته اهورامزدا. با شمشیر صلح شیر و خورشید. جشن صد و پنجاه هزار نفری آزادی. نوید دهنده جشن هشتاد میلیونی مردم بزرگ ایران (!)”

وی در بیانیه خود ضمن توهین به کشور و اعتقادات مردم عنوان می‌کند که شرکت در مراسم های منافقین آرزوی دیرینه اش بوده است.

تصویر از صفحه فیسبوک «ابوذر نوری‌زاد»

«ابوذر نوری‌زاد» جنایت‌های فراوان و ترورهای گروهک تروریستی منافقین در طول ۳۸ سال اخیر را نادیده گرفته و در این بیاینه سرتاسر توهین و کینه‌ی خود، از منافقین حمایت کرده است و به خوبی مشخص است که «ابوذر نوری‌زاد» این منافق نوظهور هم تحت تاثیر پروپاگاندای گروهک منافقین با امید آنکه روزی به نان و نوایی برسد.

جایگاه منافقین در بین مردم ایران آنقدر شوم و سیاه است که پس از رسانه‌ای شدن خبر مذکور، «محمد نوری‌زاد» هم به‌طور تلویحی مجبور شد پیوستن پسرش به این گروهک تروریستی را نادرست بداند، هرچند که وی سعی کرد پیوستن پسرش به گروهک منافقین را نتیجه اعمال سران جمهوری‌اسلامی بداند!

«محمد نوری‌زاد» در صفحه فیسبوکش نوشت: “تا بدین سنّ و سال، مرا نه با مجاهدین، بل با هیچ تشکیلات چه در داخل و چه خارج کشور به قدر یک دقیقه حتی، مراوده و عضویت و همراهی و همکاری و سر و سرّی نبوده است … کار من به خودم، وکار پسرم به خودش مربوط است … من محمد نوری زاد خیزشِ مسلحانه مجاهدینِ دیروز را و هر حرکت مسلحانه از جانب هر جماعتی را مطرود می‌دانم. اما مجاهدینِ امروز را، با اسلحه ای که به مجامع جهانی تحویل داده اند، معترضانی می دانم در هیاهو … من محمد نوری زاد هستم. با پذیرشِ مسئولیتِ کارهایم. و پسرم، که مسئولیت رفتارش با خود اوست.”

اگرچه «محمد نوری‌زاد» در پی آن باشد تا ننگ پیوستن پسرش به گروهک نفاق را از خود دور کند، اما حمایت‌های مستقیم و غیرمستقیم او از گروهک منافقین و همنوایی با این گروهک در مبارزه با جمهوری‌اسلامی در سالهای اخیر بخصوص در ایام فتنه ۸۸ فراموش نشده است و حقیقت آن است که گرگ‌زاده گرگ شده است!

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از انحراف فکری «محمد نوری‌زاد» در سالهای اخیر و به‌عبارت دیگر عیان شدن هویت درونی‌اش، نوری‌زاد اکنون با ثمره زندگی خود مواجه شده است. خبری در رسانه‌ها منتشر شد، مبنی بر اینکه «ابوذر نوری‌زاد» پسر «محمد نوری‌زاد» با صدور بیانیه‌ای از پیوستنش به گروهک تروریستی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme