https://telegram.me/empireoflies

تقلای گروهک تروریستی رجوی برای جمع‌آوری اطلاعات

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این دو روش البته از طریق برخی افرادی که در دام این گروهک افتاده اند، افشا شده است؛ در ترفند اول که اهالی رسانه به‌ویژه خبرنگاران حوزه سیاست خارجی باید بیشتر مراقب باشند، تخلیه تلفنی در دستور کار قرار گرفته است.

بدین شکل که با توجه به حساسیت ویژه مذاکرات هسته ای و نزدیک شدن به نگارش نهایی متن توافق، برخی افراد ناشناس در قالب مصاحبه تلفنی و یا دریافت تحلیل از خبرنگاران برای کارهای پژوهشی، طی تماس با خبرنگاران و معرفی خود به عنوان محقق نهادهای معتبر، قصد دریافت اطلاعات خاص دارند.

این ترفند که برخی خبرنگاران کشورمان با آن مواجه شده اند، از آن جهت قابل اعتناست که منافقین برای کارشکنی در روند مذاکرات دستشان خالی است و تقریبا تنها کانال اطلاعاتی شان گدایی اطلاعاتی از خبرنگاران داخلی است.

فقر اطلاعاتی و بن بست استفاده از منابع ایرانی در کنار بی اعتنایی و بی اعتمادی کشورهای مختلف، باعث شده منافقین دست به دامان تخلیه تلفنی شوند تا مرگ کامل خود را کمی عقب بیاندازند و به خیال خود با جاسوسی ناشیانه حیات رو به ممات خود را ادامه دهند.

اما ترفند دوم این گروهک تروریستی که مردم عادی را مخاطب قرار می دهد، بیشتر هدف تبلیغاتی و مادی دارد؛ بدین شکل که با استفاده از مناسبت های ملی، و سرقت کلیپ های کارتونی و یا تیزرهای تبلیغاتی پُرطرفدار، به ایرانی ها پیغام می دهند که کلیپ درخواستی شما را با عکس خودتان تدوین و در ازای دریافت مبلغی، برایتان ارسال می کنیم.

با این کار هم بر بی پولی خود سرپوش می گذارند و هم پز تبلیغاتی که ما همچنان در داخل ایران مورد حمایت هستیم!

این رفتارها البته نشان می دهد که گروهک تروریستی منافقین روزهای خیلی سختی را می گذارنند و حاضرند برای ادامه حیات خود دست به هر کار کودکانه ای بزنند تا هم حمایت رفقای سیاسی خود را بدست آورند و هم چند روز دیگر خود را مشغول نگه دارند!

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme