https://telegram.me/empireoflies

گروهک نهضت آزادی با تنفس مصنوعی ابراهیم یزدی هم احیاء نشد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  شنیده ها حاکی از آن است که گروهک نهضت آزادی که در روزهای گذشته قصد داشت تا با برگزاری همایشی زیر پوشش مرکز دایره‌المعارف اسلامی به ترویج افکار مسموم و انحرافی خود بپردازد و در قالب سخنرانی‌ها و پخش محصولاتی مانند جزوه و کتاب و … در جهت تطهیر تفکرات التقاطی افرادی چون مهندس بازرگان اقدام کند با هوشیاری دستگاه های نظارتی دولت نتوانست مجوزهای لازم را برای برگزاری این همایش کسب نماید.

قابل ذکر است که گروهک غیرقانونی نهضت آزادی در مهر ماه سال جاری نیز برای شروع فعالیت تشکیلاتی با پیشنهاد عناصر مقیم آمریکا، به دنبال برگزاری جلسه شاخه جوانان در منزل سرکرده این گروهک بود. این گروهک بهانه این جلسه تشکیلاتی را جشن تولد ابراهیم یزدی سرکرده هشتاد و اندی ساله خود قرار داده بود.

باید توجه کرد که گروهک نهضت آزادی و برخی گروه‌های معاند درصدد هستند به صورت قدم به قدم فعالیت خود را شروع کنند، اما باتوجه به غیرقانونی بودن این گروه‌ها و نقش آنها در فتنه و ارتباط با بیگانگان شروع به فعالیت این گروهک جای تأمل دارد.

این اقدام دستگاه های امنیتی کشور در عدم اعطای مجوز برگزاری همایش در پوشش مرکز دایره‌المعارف اسلامی شایسته تقدیر بوده و امید است در آینده نیز با حرکت‌هایی این چنین برخورد شود و جلوی تزریق و ترویج افکار منحرف چنین گروهک‌هایی در جامعه گرفته شود.

البته اعضای گروهک نهضت آزادی نیز بیکار ننشسته و خبرها حکایت از آن دارد که این گروهک در تلاش است تا با همکاری شاخه آمریکای خود این همایش را در خاک ایالات متحده برگزار کند.

از جمله فعالین شاخه آمریکای گروهک افرادی چون نوربخش، فرزانه بذرپور و قلی زاده و … هستند. این عده که سوابق هرکدامشان به در وطن فروشی طعنه به سیاهی شب می‌زند در تلاشند تا شکست اخیر خود را از طریق برگزاری همایش در آمریکا جبران کنند.

۴BBC04F5-642C-4ACE-9342-1BFA66AA1E53_mw1024_s_n

فرزانه بذرپور از فعالین شاخه آمریکای گروهک آزادی

منتظر اخبار تکمیلی و جزئیات سوابق سرکردگان این گروهک در امپراتوری دروغ باشید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme