https://telegram.me/empireoflies

گرای مأمور سیا از کردستان عراق: دلار را به ۳۰ هزار تومان برسانید!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآمریکا در نوزدهم اردیبهشت ماه سال جاری با خروج یکجانبه از برجام و اعلام بازگشت تحریم ها علیه ایران، عملاً شیپور جنگ اقتصادی را به صدا درآورد و اکنون با رسانه ای کردن این رویکرد مقابله ای، سعی دارد ایران را دوباره با تهدید و فشار بر سر میز مذاکره بکشاند.

در جنگ اقتصادی دشمن از ابزارهای پیچیده ای برای اخلال در روند اقتصادی کشور هدف و نوسان بی حد و حصر قیمت ها استفاده می کند تا با وارد ساختن فشار معیشتی به مردم، آنها را برای تقابل با حکومت تحریک کند.

برای این منظور، “دلار” برنده ترین سلاح دشمن در جنگ اقتصادی است. آمریکا برای رساندن بازار ارز به مرز فروپاشی، از تمامی فرصت‌ها و امکانات خود حتی ضدانقلاب های خرده‌پا در سراسر دنیا استفاده می‌کند.

 “علی جوانمردی” مجری و خبرنگار ارشد بخش فارسی تلویزیون صدای آمریکا (VOA) که در “اربیل” کردستان عراق مستقر شده، از جمله مهره‌های معاندی است که برای اختلال آفرینی در اقتصاد ایران از جانب سازمان سیا (CIA) مأموریت گرفته است.

 

علی جوانمردی، مجری و خبرنگار ارشد بخش فارسی تلویزیون صدای آمریکا ساکن اربیل

 

یکی از فعالان فضای مجازی هنگام رصد کانال تلگرامی جوانمردی، بر اثر اشتباه نامبرده و افشای یکی از پیام‌هایش متوجه شد که وی با هدف گران شدن دلار، به دشمنان گرای حمله هدفمند به نقاط حساس کشور را می‌دهد.

جوانمردی در پیام خود نوشته است: “من به امیر هم گفتم تنها راهی که دلار سریع به ۳۰ هزار برسه حمله هدفمند به نقاط تعیین شده است. بگو لابی کنه با تد کروز و کاتن”

 

پست فوروارد شده توسط علی جوانمردی

 

از بررسی دیدارهای «تد کروز» در آن مقطع زمانی مشخص می‌شود تنها ایرانی که با نام “امیر” با این سناتور امریکایی ملاقات داشته، «امیرعباس فخرآور» فعال ضدانقلاب نزدیک به لابی صهیونیستی و حزب جمهوری‌خواه است.

 

 

جوانمردی مدتی بعد از انتشار، پست مذکور را حذف و محتوای آن را انکار کرد؛ در حالی که در فضای ابری تلگرام پست یادشده ذخیره شده است.

 

دانلود

در این ویدئو غیرواقعی بودن انکار جوانمردی نشان داده شده است

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme