https://telegram.me/empireoflies

گام دوم اتاق فکر لندن؛ ترور شخصیت قاضی صلواتی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از چند ماه پیش حملات به قوه قضائیه و به تبع نهادهایی که ضابط این قوه در امر برخورد با متخلفان امنیتی هستند بیشتر شد تا جایی که انواع پرونده ها را برای مسئولان این قوه در رسانه ها ساختند و بر آتش تهمت و شایعه بر علیه این قوه دمیدند.

از طرف دیگر برخی از زندانیان سیاسی و امنیتی در داخل با خط گرفتن از بیرون از زندان شروع به اعتصاب غذا نمودند و تمام بهانه شان این بود که در زندان با آنها برخورد های مناسبی نمی شود همراه با این اعتصابات در زندان و تخریب و سیاه نمایی از زندان های ایران در رسانه ها و شبکه های اجتماعی نیز این اعتراض ها شدت گرفت و بی بی سی فارسی در راس رسانه های فارسی زبان به پوشش خبری این وقایع پرداخت.

کاملا مشخص است که راهبرد این شبکه در ماه های باقی مانده تا انتخابات استفاده از بغض و نفرت هایی است که در جامعه مخاطب ایرانی از قوه قضائیه به وجود آورده البته برخی از عملکردهای غیر قابل قبول از طرف برخی دستگاه های حکومتی هم می تواند در آینده بر این آتش فتنه اضافه نماید که باید این دستگاه ها به تصحیح عملکرد خود بپردازند تا مبادا بهانه ای به دست فتنه گران بدهند.

یکی از تحلیل گران داخلی در همین زمینه به برنامه دشمن برای تخریب قوه قضائیه اشاره کرده و نوشته :”از دوران دوم خرداد و فتنه ٨٨ یک چیز آموخته ایم و آن اینکه وقتی نهادی از سوی غربگرایان و دولت های خارجی حامی آنها زیر ضرب می رود، یعنی به زودی نظام به آن نهاد نیاز فوری پیدا خواهد کرد. نهادی مورد حمله همه جانبه قرار می گیرد که از کار انداختن، منزوی سازی و محافظه کار کردن آن، بخش ضروری از “پروژه بحران” در آینده باشد. این را قبلا درباره وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی در سال ٧٨ و سپاه قبل از ٨٨ تجربه کرده ایم. اکنون موج حملات به قوه قضاییه را از این منظر باید تحلیل کردکدام بحران در ماه های آینده در راه است که قوه قضاییه باید امکان نقش آفرینی موثر در آن را از دست بدهد؟”

به همین مناسبت در روز های اخیر اتاق فکر لندن در پیامی به حامیان خود دستور حمله به قوه قضائیه را داد و از داخلی های هم صنف خود خواست که به این نهاد و اعضای برجسته و عملکرد آن حمله ور شوند.

در این راستا یکی از روزنامه های آلمانی چند روز پیش مقاله ای در خصوص یکی از قضات دادگستری که معمولا در پرونده های امنیتی حکم صادر می کند نوشته که سراسر تخریب و توهین به این قاضی انقلابی است.

این قاضی دادگستری در زمان فتنه ۸۸ مسئول رسیدگی به اتهامات بسیاری از فتنه گران بود و عموما در دادگاه انقلاب به پرونده های افراد ضد انقلاب رسیدگی می کند.

این روزنامه آلمانی در خصوص وی نوشته که نام ابوالقاسم صلواتی در ایران به “قاضی مرگ” و “قاضی اعدام” معروف است، وی رئیس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران و مسئول رسیدگی به پرونده فعالان حقوق بشر، روزنامه نگاران و زندانیان با تابعیت دوگانه است که اخیرا هم پرونده های زیادی را در این زمینه داشته است.

این روزنامه در راستای تخریب و فرا فکنی از شخصیت این قاضی انقلابی نوشته که وی مطیع بازجوها و دستگاه های امنیتی است و تنها دستورات آنها را که از قبل به وی ابلاغ می کنند اجرا میکند.

این روز نامه هم چنین نوشته که وی در سال ۲۰۱۱ به دلیل اعمالی که بر علیه فتنه گران اعمال کرده توسط اتحادیه اروپا تحریم شده است.

همچنین این روزنامه آلمانی از قول مسیح علی نژاد روز نامه نگار فراری که دوستان خلافکار وی در ایران از این قاضی دادگستری زخم های فراوان خورده اند می نویسد:”قاضی صلواتی “کابوسی” برای روزنامه نگاران، فعالان و خانواده های آنها است” این روزنامه در ادامه می نویسد از آن جایی که علی نژادخود فمینیستی مشهور است و سال ها به عنوان یک روزنامه نگار در ایران کار می کرد و با صدها نفر از خانواده های زندانیان سیاسی و اعدام مصاحبه کرده که همه آنها از “ظلم و ستم” این قاضی گفته اند.
تخریب قاضی صلواتی نه اولین و نه آخرین نمونه از سری ترور های شخصیتی است که در روز ها و ماه های اخیر در جریان بوده و از این به بعد باید منتظر بمانیم که در خصوص تمام کسانی که زمانی با فتنه گران و عمال آنها برخورد قانونی داشته اند این اتفاق ها تکرار شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme