https://telegram.me/empireoflies

گالوپ: مردم آمریکا به کلینتون و ترامپ اعتماد ندارند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هردو نامزد جمهوری‌خواه و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تلاشند تا عدم اعتماد عمومی مردم آمریکا به خودشان را کمتر و کمتر کنند تا از این طربق بتوانند پیروز نهایی انتخابات باشند.

حدود یک‌سوم رأی دهندگان آمریکایی تمایل دارند تا از عبارت «صادق و قابل اعتماد» استفاده کنند و این عبارت را به «هیلاری کلینتون» و «دونالد ترامپ» نسبت دهند.

۱۱ مورد از ویژگی‌های دو نامزد و میزان آرای رأی‌دهندگان در زیر آورده شده است:

• ترتیب چینش ویژگی‌های جدول براساس میزان درصدهای کلینتون است.

این اطلاعات بین روزهای ۱۴ تا ۱۸ سپتامبر و با ارزیابی و بررسی ۱۱ ویژگی کیفی دو نامزد اصلی انتخابات آمریکا به‌دست آمده است. این اطلاعات نشان می‌دهد که افکار عمومی در آستانه اولین مناظره ریاست جمهوری میان دو نامزد در چه وضعیتی قرار دارد.

ویژگی یازدهم که به صداقت و قابل اعتماد بودن نامزدها اشاره دارد برای کلینتون و ترامپ در پایین‌ترین حد خود قرار دارد، و تجربه ثابت کرده که این ویژگی تکلیف رئیس جمهور آمریکا را روشن خواهد کرد.

در مجموع آمارهای بالای کلینتون وضعیت مطلوب‌تری نسبت به ترامپ دارد. او در ۵ مورد از این ویژگی‌ها از ترامپ بهتر عمل کرده است. علاوه بر این او تجربه کارهای سیاسی را در کارنامه خود دارد.

ترامپ تنها در ۲ مورد از ویژگی‌های ذکرشده دست برتر را دارد. این دو نامزد در ۴ ویژگی دیگر نیز با یکدیگر برابرند.

طی دو هفته اخیر موضوع سلامت جسمانی به‌مراتب در اخبار تکرار شدند و دومین شکاف مهم (۱۷ درصد) را میان دو نامزد ایجاد کردند. دومین جدول و درصدهای آن درست پس از اینکه کلینتون در روز ۱۱ سپتامبر و در محل بزرگداشت قربانیان این حادثه دچار غش و ضعف شد جمع‌آوری شد. پس از این حادثه مشخص شد که هیلاری کلینتون به بیماری ذات‌الریه مبتلاست.

ترامپ نیز در هفته اخیر برخی از مدارک و اطلاعات پزشکی خود را منتشر کرد.

گالوپ در دیگر نظرسنجی‌های خود به این نتیجه رسید که سلامت جسمانی برای مردم آمریکا از اهمیت بالایی برخوردار است و در نظر آنان این امر می‌تواند به بهبود عملکرد رئیس جمهور کمک بالایی کند.

رأی‌دهندگان این نظرسنجی بر این باورند که هردو نامزد نه قابل اعتماد هستند و نه می‌توانند تغییرات بزرگی در کشورشان ایجاد کنند.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/

هرچه به مناظره‌های انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نزدیک‌تر می‌شویم عدم‌اعتماد رأی‌دهندگان آمریکایی به نامزد‌های دموکرات و جمهوری‌خواه بیشتر می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme