https://telegram.me/empireoflies

گاف جدید «سعودی‌زاده»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» مدیر و مجری تلویزیون «ایران فردا» که با کمک‌های دلاری شاهزاده‌های سعودی این تلویزیون را تاسیس کرده، این‌بار با گافی دیگر سطح سواد خود را نشان داد.

وی با آنکه خود را روزنامه‌نگاری حرفه‌ای می‌نامد و ادعا دارد که از بسیاری مسائل پشت‌پرده‌ داخل ایران مطلع است، اما هنوز نام یکی از مهمترین مجموعه‌های تحت نظر نیروی انتظامی یعنی «پلیس فتا» را نمیداند و در یکی از برنامه‌های اخیر خود چندین بار از عنوان «پلیس فنا» استفاده کرد و متوجه اشتباهش هم نشد!

گفتنی است، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران یا پلیس سایبری ایران با نام مختصر «فتا» واحدی تخصصی زیرمجموعه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که از بهمن‌ماه ۱۳۸۹ مشغول به فعالیت است، اما گویا این روزنامه‌نگار حرفه‌ای(!) چیزی درباره آن نشنیده است!

علیرضا نوری‌زاده

«علیرضا نوری‌زاده» که تلویزیون «ایران فردا» را با حمایت‌های ویژه ولیعهدِ سابق عربستان راه‌اندازی کرده و ماهیانه نیز بودجه مخصوصی را از دربار سعودی دریافت می‌کند، طی سالهای اخیر در حمایت از درباره آل‌سعود سنگ‌تمام گذاشته است.

این اپوزیسیون ساکن لندن که در ظاهر با اعمال گروه‌های تروریستی مانند داعش مخالف است، اما تاکنون بارها حکومت سعودی را بزرگترین قربانی تروریست‌های داعی نامیده و ادعا می‌کند افرادی که عربستان را به حمایت از تروریست متهم می‌کنند، هیچ سندی ندارند!

نوری‌زاده که به‌سبب حمایت مداوم از رژیم سعودی به «سعودی‌زاده» هم معروف شده، طی ماه‌های اخیر در ماجرای تجاوز به دو زائر نوجوان ایرانی خانه‌خدا در فرودگاه جده و فاجعه عظیم منا، با حمایت بی‌شرمانه از رژیم آل‌سعود، حجاج ایرانی عامل وقوع این فجایع دانست!

انتهای پیام/

«علیرضا نوری‌زاده» مدیر و مجری تلویزیون «ایران فردا» که با کمک‌های دلاری شاهزاده‌های سعودی این تلویزیون را تاسیس کرده، این‌بار با گافی دیگر سطح سواد خود را نشان داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.57 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme