https://telegram.me/empireoflies
رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در حالی در سفری رسمی وارد لندن می‌شود که دست‌کم ۲۵۰ هزار تظاهرات کننده انگلیسی در انتظار وی هستند.

گاردین: ۲۵۰ هزار تظاهرات کننده انگلیسی منتظر ترامپ در لندن هستند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغانتظار می‌رود که همزمان با سفر «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به لندن تظاهرات گسترده‌ای علیه سیاست‌های دولت وی در موضوعات مختلف برگزار شود.

به گزارش گاردین، برآوردها حاکی از آن است که دست کم ۲۵۰ هزار تظاهرات کننده از گروه‌ها و سازمان‌های مختلف از جمله مخالفان برگزیت و طرفداران محیط زیست و دیگر گروه‌ها علیه ترامپ تظاهرات کنند.

تظاهرات کنندگان قصد دارند در برابر دفتر «ترزا می» نخست وزیر انگلیس در داونینگ استریت و همزمان با استقبال وی از ترامپ تجمع کنند.

تظاهرات کنندگان به شدت از مقامات آمریکایی به دلیل فشار بر پلیس لندن برای ایجاد منطقه حائل در طول مسیر حرکت ترامپ به دفتر ترزا می انتقاد کردند. مقامات آمریکایی خواستار آن شدند که معترضان دست کم ۷۰ متر با داونینگ استریت فاصله داشته باشند.

فعالان در تلاش هستند تا با جمع آوری کمکی به اندازه ۳۸ هزار دلار بالون بزرگی از ترامپ که به شکل یک نوزاد خشمگین است به پرواز در بیاورند.

ترامپ به عنوان سومین رئیس جمهور تاریخ ایالات متحده خواهد بود که در سفری رسمی وارد انگلیس می‌شود. ترامپ جولای گذشته در سفری کوتاه به انگلیس سفر کرده بود اما با وجود آنکه با ملکه دیدار کرد این سفر رسمی به حساب نمی‌آمد.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme