https://telegram.me/empireoflies

کیپا یادتون نره!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وابستگی عناصر و گروه‌های اپوزیسیون به دولتهای بیگانه امری مشخص بود، اما این موضوع در سالهای اخیر برای همگان هویدا شده است. از گروهک ترویستی منافقین و سلطنت‌طلبان گرفته تا عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان همگی به نحوی به دولتهای بیگانه ازجمله آمریکا و انگلیس وابسته هستند و تابعیت آن کشورها را دارند. در سالهای اخیر با افزایش سرمایه‌گذاری رژیم سعودی برای روی گروه‌های اپوزیسیون ایرانی با هدف ایجاد ناآرامی در کشورمان، بر تعداد وابستگان به سعودی‌ها در بین اپوزیسیون ایران افزوده شده که نماد آن را می‌توان در شبکه «ایران اینترنشنال» دید.

حال در این میان، به نقل از یکی از عناصر اپوزیسیون شنیده شده که در روزهای آتی قرار است جمعی از عناصر اپوزیسیون مقیم لس‌آنجلسی با «برایان هوک» از عناصر ضدایرانی وزارت خارجه آمریکا دیدار کنند؛ آن هم در یک کنیسه یهودی‌ها!

این اقدام بی‌سابقه جمعی از عناصر اپوزیسیون که یک کنیسه را به‌عنوان محل دیدار خود با «برایان هوک» انتخاب کرده‌اند، بازتاب زیادی داشته و حتی سبب انتقاد برخی از عناصر اپوزیسیون شده است. «فرامرز دادرس» یکی از عناصر اپوزیسیون مقیم فرانسه در صفحه فیسبوک خود درباره این موضوع با کنایه نوشت: “سکولار- بر اندازهای ترامپ‌مدار، کیپا یادتان نرود! در پستی که دکتر محمد سهیمی درباره تحریمها علیه ایران نوشته بود، در پایان اشاره کرده بود که هفته اول ژانویه ۲۰۲۰ میلادی قرار است برایان هوک، وزیر امور تحریم‌ها به لوس‌آنجلس بیاید و با جامعه ایرانی جنوب کالیفرنیا در یک کنیسه یهودیان ملاقات کند. اما من فکر کردم بد نیست اگر توضیحی به ایرانیان شرکت کننده درباره این ملاقات بدهم و سفارش کنم خود را از پیش برای این ملاقات و سخنرانی آماده کنند. در «شولحان عاروخ» آمده‌ است؛ همچنین وارد شدن مرد سر ناپوشیده (بدون کلاه مخصوص، کیپا) به کنیسه جایز نیست. آقایون اپوزیسیون سکولار – برانداز، فراموش نکنید همراه خودتان کیپا داشته باشید. خانمهای اپوزیسیون سکولار – برانداز شما هم توجه داشته باشند که کپیا نوع زنانه هم دارد. در چهل سال گذشته همین یک مورد کم بود که سکولار – براندازها در یک کنیسه جمع شوند و طرح‌نو در اندازند.”

همان‌طور که می‌بینید، عناصر اپوزیسیون در سالهای اخیر خود را به هر خاری می‌زنند تا نظر مقامات آمریکایی را به سوی خود جلب کنند و خود را شایسته حمایت‌های دلاری دولت آمریکا برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی معرفی کنند. این امر به خوبی نشاندهنده سرسپردگی و وابستگی عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین و دنباله‌های آنها است که در آرزوی تبدیل کردن ایران به یکی از ایالت‌های آمریکا روز را به شب می‌رسانند.

 

انتهای متن/

 

وابستگی عناصر و گروه‌های اپوزیسیون به دولتهای بیگانه امری مشخص بود، اما این موضوع در سالهای اخیر برای همگان هویدا شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme