https://telegram.me/empireoflies
وزیر پیشین خارجه آمریکا در مراسمی در پنتاگون اذعان کرد آمریکا در وضعیتی قرار دارد که برخلاف گذشته دیگر به سادگی به آنچه می‌خواهد دست نمی‌یابد.

کیسینجر: آمریکا دیگر به راحتی به اهدافش نمی‌رسد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وزیر پیشین خارجه آمریکا در مراسمی در پنتاگون اذعان کرد آمریکا در وضعیتی قرار دارد که برخلاف گذشته دیگر به سادگی به آنچه می‌خواهد دست نمی‌یابد.

«هنری کیسینجر» وزیر خارجه اسبق آمریکا طی مراسمی در پنتاگون برای دریافت جایزه خدمات عمومی برجسته در سن ۹۲ سالگی در خصوص گرایش نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا برای اینکه همه تقصیرات مربوط به وضعیت جهان را بر گردن دولت‌های کنونی و گذشته آمریکا بیاندازند، هشدار داد.

پایگاه «میلیتری تایمز» گزارش کرد، کیسینجر گفت: «ما وارد رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شویم و به نظر می‌رسد که عادت برخی چهره‌های خاص شده که خود را از بدی‌های رؤسای جمهور قبلی جدا کنند».

وزیر خارجه اسبق آمریکا بدون آنکه نامی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ببرد گفت که برخی چهره‌های خاص همچنین تلاش می‌کنند خود را از بدی‌های رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا متمایز کنند».

وی تصریح کرد: «در دوران جنگ سرد، به اندازه‌ای ظرفیت آمریکا در زمینه مواد [و منابع موجود و در اختیار] بالا بود که تخصیص منابع  به اقدامی خاص، یک وظفیه مهم قلمداد می شد».

کیسینجر سپس ادامه داد، اما جهان تغییر کرده است و راه‌حل‌های گذشته دیگر کاربردی ندارد و توضیح داد: «با گذشت چندین دهه، ما در وضعیتی قرار گرفتیم که فهمیدیم که با شناسایی مشکل نمی‌توانیم به سادگی به آنچه می‌خواهیم، دست پیدا کنیم».

وزیر خارجه اسبق آمریکا و مشاور سابق امنیت ملی آمریکا اعلام کرد که معترضان به جنگ ورود به پنتاگون را سخت کرده بودند و اضافه کرد که آمریکا وارد یک دوره سیاسی دشوار دیگر شده است.

وی در اینباره گفت: «هم‌اکنون ما بار دیگر در یک دوره بسیار دشوار قرار گرفتیم. ما وارد رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری قرار گرفتیم و به نظر می‌رسد که عادت برخی چهره‌های سیاسی شده است که خود را از بدی‌های روسای جمهور اسبق آمریکا متمایز کنند و همچنین خود را از بدی‌های رئیس‌جمهور کنونی آمریکا متمایز می‌کنند اما حقیقت این است که ما در انگیزه‌های خوب دخیل هستیم».

افرادی همچون «مادلین آلبرایت» وزیر خارجه اسبق آمریکا، «دیک لوگار» سناتور سابق ایالت ایندیانا، «سم نان» سناتور سابق ایالت جرجیا، «جین هارمن» سناتور سابق ایالت کالیفرنیا، «پائول برمر» و »جیمز جفری» سفرای سابق آمریکا، «گراهام آلیسون»، «جان همری»، «مایکل فلورنوی» و «رابرت تیلور» مقامات ارشد دفاعی آمریکا، «جمی مورین» مقام کنونی دفاعی آمریکا، «دبورا جیمز» وزیر نیروی هوایی و فرماندهان نظامی و ارتش و نیروی دریایی در این مراسم حضور داشتند.

 
منبع: فارس
انتهای پیام/

وزیر پیشین خارجه آمریکا در مراسمی در پنتاگون اذعان کرد آمریکا در وضعیتی قرار دارد که برخلاف گذشته دیگر به سادگی به آنچه می‌خواهد دست نمی‌یابد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme