https://telegram.me/empireoflies

کومله: سلطنت‌طلب نوکر اسراییل هستند/سلطنت‌طلب‌ها: کومله تروریست است!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، چند روز پیش در پی تجمع تعدادی ضدانقلاب سلطنت‌طلب در شهر استکهلم سوئد، درگیری و ضدوخورد شدیدی بین گروه‌های مختلف ضدانقلاب رخ داد. اما هنوز خبرها حاکی است که دامنه این اختلافات و درگیری‌ها به فضای مجازی نیز کشیده شده و دو طرف حسابی از خجالت هم درآمده‌اند.

ماجرای درگیری گروه‌های مختلف اپوزوسیون نظام از جایی شروع شد که سلطنت‌طلبها که تعدادشان به اذعان شرکت‌کنندگان به ۲۰ نفر هم نمی‌رسید در میدانی در مرکز شهر استکهلم شروع به تجمع و شعار به هواداری از ربع پهلوی می‌کنند که با واکنش گروه‌های چند نفره کمونیست و مخالفین ربع پهلوی مواجه می‌شوند و طبق معمول کار به درگیری و فحاشی می‌کشد و با میانجیگری پلیس کشور سوئد و بازداشت عده‌ای نهایتا به پایان رسید.

تجمع 20 نفری سلطنت‌طلب‌ها در استکهلم.

تجمع ۲۰ نفری سلطنت‌طلب‌ها در استکهلم.

درگیری خیابانی ضدانقلاب در خیایان‌های استکهلم. این عکس در صفحه فیسبوک یکی از عناصر سلطنت‌طلب منتشر شده است.

درگیری بین گروه‌های ضدانقلاب در خیایان‌های استکهلم. این عکس در صفحه فیسبوک یکی از عناصر سلطنت‌طلب منتشر شده است.

همانطور که ذکر شد این درگیری‌ها به فضای مجازی کشیده شد و دوطرف درگیری توهین‌های شدیدی به یکدیگر نموده و هر کدام دیگری را متهم به نوکری اسراییل و مزدوری می‌نمایند. امپراتوری دروغ به دلیل القاب و کلمات بسیار زشت و زننده‌ای که دو سمت درگیری نثار یکدیگر نموده‌اند از انتشار این توهین‌ها معذور است.

درگیری بین ضدانقلاب‌ها.

درگیری بین ضدانقلاب‌ها.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. من خودم کرد هستم اما عاشق ایران و به ایرانی بودنم افتخار میکنم. دوره شاه و این مسخره بازیا هم تموم شده . نمیدانم برای چی عده ای نادان با هم سر این مسایل درگیرند ؟؟؟ برید زندگیتونو بکنید … باز خدا رو شکر ۳۶ سال پیش این تفاله را از مملکت بیرون کردن وگرنه تکلیف ما مشخص نبود

  2. اینا هم عقلشون پاره سنگ برداشته بابا دیگه دوره شاهنشاهی در ایران به تاریخ پیوسته طومارش بسته شده اینا اگه کاره ای بودن تا حالا به هدفشون رسیده بودن فقط دارن خودشونو مسخره جهان می کنن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme