https://telegram.me/empireoflies

کورهایی که چون خودشان به کوری زده‌اند، هیچ وقت بینا نمی‌شوند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وقتی قرار باشد بنا به قاعده عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، خیری از فاجعه هولناک منا به ما برسد، حتماً این خیر از خون شهدای منا به ما خواهد رسید. مگر غیر از این است که خون شهید برکت دارد؟ برکت دارد که دست مدعیان دروغین حقوق بشر را برملا می‌کند.

 
یه سلام بدیم به ...
 
یه سلام بدیم به ...

گویا خون شهدای منا باید می‌ریخت تا افرادی که دنبال آزادی یواشکی بودند، حتی جرأت بیان یواشکی این فاجعه را نیز نداشته باشند و اینگونه معلوم شود که آزادی و اسارت اصلاً یعنی چه و چه کسی در آزادی حقیقی تنفس می‌کند و چه کسی در اسارت، زندگی حیوانی می گذراند.

 
 
یه سلام بدیم به ...
 

دست شیرین عبادی ها و نوری زاده ها را که ادعای خیرخواهی و انسان دوستی شان گوش فلک را کر کرده است. اما در قبال فاجعه منا خفه خوان گرفته اند. دست روشن فکرمآب هایی که از یک‌سو در سودای تمدن آمریکایی روز را به شب می رسانند اما ته آرمان شان، حکومت قبیله‌ای آل سعود است.

 
یه سلام بدیم به ...
 

پشته های کشته های منا چقدر برای مولود نحس پهلوی آشناست. گو اینکه چنین پشته سازی هایی را در ژنش به ارث گذاشته اند. شاید همین عادی بودن کشتار مردم است که باعث شده ککش از این واقعه نگزد و مثل منگ ها، از چیزهای دیگر بگوید. از آمدن به ایران و تشکیل دوباره حکومت … حتی تصورش خنده‌دار است.

یه سلام بدیم به ...

حضرت هنرمند متعهد مردمی! نظر شما در مورد دیکتاتوری آل سعود چیست؟ آهای شمایی که زمین و زمان را به هم وصل می‌کنید تا به جمهوری اسلامی انگ دیکتاتوری بزنید، به نظر شما می‌شود دلیل کشتار حجاج و عدم مسئولیت پذیری هیات حاکمه آل سعود را در دیکتاتوری جستجو کرد؟ یا اینکه شما هم فکر می‌کنید اصلاً در منا حادثه خاصی رخ نداده؟

یه سلام بدیم به ...

اینگونه است که خداوند دست مدعیان ضد بشریت را برملا کرده و چهره واقعی کورهایی که خود را به کوری زده‌اند تا هیچ وقت واقعیات را نبینند، رو می کند. باشد که ما این امر را درک کرده و فریب ظاهر خیرخواهانه ایشان را نخوریم.

انتهای پیام/بولتن نیوز

دست شیرین عبادی ها و نوری زاده ها را که ادعای خیرخواهی و انسان دوستی شان گوش فلک را کر کرده است. اما در قبال فاجعه منا خفه خوان گرفته اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme