https://telegram.me/empireoflies

کوروش‌دوستان ماست‌ها را کیسه کردند!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به نقل از کانال «پارازیت» بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان در سالهای اخیر با ایجاد یک تضاد کاذب میان تاریخ باستانی و اسلامی کشور، می‌کوشند تا با سوءاستفاده از احساسات هم‌میهنان به مبارزه با نظام اسلامی بپردازند. در این راستا، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب در هفته‌های گذشته با صدور بیانیه‌هایی از هوادارانشان خواستند با تجمع در منطقه باستانی پاسارگاد و مقبره موهوم کوروش، با سر دادن شعارهای سیاسی و نژادپرستانه، از یک مکان تاریخی در جهت اهداف سیاسی و ضدامنیتی سوءاستفاده کنند.

اما در پی فراخوان مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی برای حضور در تجمع موهوم «روز کوروش» در پاسارگاد، وزارت اطلاعات جمهوری‌اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای هشدار داد با هرگونه هنجارشکنی و تجمع غیرقانونی در روز هفتم آبان برخورد جدی و قانونی خواهد نمود.

هنوز ساعاتی از انتشار بیانیه هشدارآمیز این نهاد امنیتی نگذشته بود که بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون برخلاف روزهای گذشته از موضع خود عقب‌نشینی کردند و در اقدامی تامل‌برانگیز زیر ادعاهای گذشته خود زدند و از طرفداران خود خواستند تا در تجمع مذکور شرکت نکنند!

شاید این سوال پیش بیاید که گروه‌های اپوزیسیون که تا چند روز پیش تمام تلاش خود را برای حضور جمعیتی بیشتر در تجمع موهوم روز کوروش در پاسارگاد انجام می‌دادند، چرا چند ساعت پیش از موعد مذکور از تبلیغات و مواضع چند ماه گذشته خود به وضوح عقب نشستند. جواب به این سوال چندان پیچیده نیست؛ عناصر اپوزیسیون که وطن‌فروشی پیشه چهل ساله آنهاست، به خوبی از اقتدار دستگاه‌های امنیتی و انتظامی ایران اسلامی خبر داشته و اکنون با صدور بیانیه‌های اینچنین می‌کوشند تا خود را از بازی کنار کشیده و هرگونه مشکلی را که برای هوادارانشان و ساده‌دلانی که فریب تبلیغات کاذب آنها خورده‌اند، از جانب نظام اسلامی معرفی نمایند.

بسیار قابل تأمل است که ماجرای این عناصر ضدانقلاب همچون ماجرای ابلیس است که در قیامت در برابر شکایت جهنمیان از او، می‌گوید که فقط پیشنهاد داده و کسی را مجبور به گناهی نکرده است!

«وقال الشیطان لما قضی الامر ان الله وعدکم وعد الحق ووعدتکم فاخلفتکم وما کان لی علیکم من سلطان الا ان دعوتکم فاستجبتم لی فلا تلومونی ولوموا انفسکم ما انا بمصرخکم وما انتم بمصرخی انی کفرت بما اشرکتمون من قبل ان الظالمین لهم عذاب الیم»
و شیطان، هنگامی که کار تمام می‌شود، می‌گوید: «خداوند به شما وعده حق داد؛ و من به شما وعده (باطل) دادم، و تخلّف کردم! من بر شما تسلّطی نداشتم، جز اینکه دعوتتان کردم و شما دعوت مرا پذیرفتید! بنابر این، مرا سرزنش نکنید؛ خود را سرزنش کنید! نه من فریادرس شما هستم، و نه شما فریادرس من! من نسبت به شرک شما درباره خود، که از قبل داشتید، (و اطاعت مرا همردیف اطاعت خدا قرار دادید) بیزار و کافرم!» مسلّماً ستمکاران عذاب دردناکی دارند! (ابراهیم ۲۲)

 

بیانیه گروهک تروریستی «انجمن پادشاهی ایران»

بیانیه گروهک تروریستی «انجمن پادشاهی ایران»

 

انتهای متن/

در این راستا، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب در هفته‌های گذشته با صدور بیانیه‌هایی از هوادارانشان خواستند با تجمع در منطقه باستانی پاسارگاد و مقبره موهوم کوروش، با سر دادن شعارهای سیاسی و نژادپرستانه، از یک مکان تاریخی در جهت اهداف سیاسی و ضدامنیتی سوءاستفاده کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme