https://telegram.me/empireoflies

کنگره آمریکا: اکثر طرفداران پهلوی پیر هستند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در رقابت و جنگ بین گروه‌های اپوزیسیون برای ارتباط‌گیری با دولتهای غربی بخصوص رژیم آمریکا، «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا که موسس گروهکی موسوم به «کنگره ملی ایرانیان» است، به‌ویژه در ماه‌های اخیر بسیار کوشیده تا در رقابت با «ربع پهلوی» خود را به‌عنوان قوی‌ترین و موثرترین مخالف حکومت ایران به آمریکایی‌ها معرفی کند.

فخرآور با ارائه متنی که آن را مربوط به کنگره آمریکا دانسته، مدعی شده که مجلس نمایندگان آمریکا در گزارشی او و گروهش (کنگره ملی ایرانیان) را به عنوان قوی‌ترین گروه مخالف نظام جمهوری‌اسلامی معرفی کرده است! البته این اتفاق چندان بعید نیست، زیرا هرکس اگر هر روز در راهروهای کاخ سفید و کنگره آمریکا حضور داشت و با تک تک نمایندگان مجلس آمریکا عکس یادگاری می‌گرفت و خود را مطرح می‌نمود و گزارش‌های دروغ درباره وضعیت ایران و مبارزات خود ارائه نماید، قطعا بیش از دیگر گروه‌های اپوزیسیون به چشم می‌آید.

این اپوزیسیون فراری در حالی به نقل از آمریکایی‌ها خود را قدرتمندترین مخالفت نظام جمهوری‌اسلامی می‌داند که در سالها و بخصوص ماه‌های اخیر بسیاری از عناصر اپوزیسیون علیه او سخن گفته و علیه وی دست به افشاگری زده‌اند. یکی از آخرین موارد افشاگری‌هایِ مستند علیه فخرآور، مستند «ایستگاه پایانی دروغ» بود، که در آن «روح‌ا… زم» اعتراف کرد که به‌دلیل افراط و تندروی فخرآور در تملق‌گویی برای مقامات آمریکا و اسرائیل، تقریبا هیچ یک از گروه‌های اپوزیسیون دوست ندارد با او ارتباط داشته باشد و به اتحاد برسد تا ابرویش بیش از این در بین مردم ایران نرود.

فخرآور در این گزارشی که منتشر کرده، علاوه بر اینکه خود را نفر اول اپوزیسیون حکومت ایران معرفی نموده، به نقل از مقامات کنگره آمریکا درباره سلطنت‌طلبان هم اذعان کرده که اکثر طرفداران رژیم پهلوی و نظام سلطنتی در ایران در سن پیری قرار دارند و به این دلیل «ربع پهلوی» در سالهای اخیر بسیار کوشیده تا خود را منکر سلطنت‌طلب بودنش بکند و چهره‌ای دموکرات و حامی نظام جمهوری از خود نشان دهد تا طرفداران بیشتری بخصوص از قشر جوان در اطراف او جمع شوند.

در انتهای این گزارش کنگره آمریکا به انحلال گروه «شورای ملی ایران» اشاره شده که چند سال پیش تحت عنوان «آخرین تیر برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی» توسط «ربع پهلوی» ایجاد شد اما عملکرد موثری از آن شاهد نبودیم. این در حالی است که اعضای این گروه همین چند روز پیش جلساتی برگزار کرده‌اند. به نظر می‌رسد هر یک از افراد و گروه‌های اپوزیسیون دنبال کاسبی خود است حتی با تابوت مرده افراد و گروههای سیاسی دنبال دلالی و دریافت دلار از دولتهای غربی بخصوص آمریکایی‌ها بودند.

 

انتهای متن/

در رقابت و جنگ بین گروه‌های اپوزیسیون برای ارتباط‌گیری با دولتهای غربی بخصوص رژیم آمریکا، «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا که موسس گروهکی موسوم به «کنگره ملی ایرانیان» است، به‌ویژه در ماه‌های اخیر بسیار کوشیده تا در رقابت با «ربع پهلوی» خود را به‌عنوان قوی‌ترین و موثرترین مخالف حکومت ایران به آمریکایی‌ها معرفی کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme