https://telegram.me/empireoflies

کنفرانس شکست خورده اتحاد برای دموکراسی در لندن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: توهمات در میان ضد انقلاب آن چنان بالا گرفته که این افراد در خارج کشور با فضای رسانه ای که برای فریب مردم ساخته اند هم اکنون تحت تاثیر همین فضا به این نتیجه رسیده اند که کار جمهوری اسلامی تمام شده و باید برای دوران پس از فروپاشی برنامه ریزی کنیم!!!

چند روز پیش در لندن کنفرانسی تحت عنوان “مدیریت گذار از جمهوری اسلامی” با شرکت ضد انقلاب داخل و خارج نشین تشکیل شده است.

در دستورکار این کنفرانس که از سوی تشکلی به نام «اتحاد برای دموکراسی در ایران» برگزار شده، چند موضوع اصلی قرار گرفت که عبارت بود از «چشم‌انداز فروپاشی نظام»، «ضرورت مدیریت روند گذار از جمهوری اسلامی»، «نقشه راه تا برقراری سکولار دموکراسی در ایران»، «شکل و نحوه سازمان یابی مدیریت گذار»، «اوضاع سیاسی منطقه‌ای و جهانی در ارتباط با دگرگونی‌های سیاسی در ایران»، و بالاخره «مقاومت‌های مدنی و جنبش‌های اعتراضی». اتحاد برای دموکراسی در ایران، برپاکننده همایش لندن، تشکلی است که شش سال پیش در خارج از ایران راه اندازی شده‌است. و اولین کنفرانس هم در کلن آلمان در سال ۹۲ تشکیل شد.

قبل زا برگزاری این کنفرانس افرادی مثل حسن اعتمادی از حزب سکولار دموکرات های ایران که سابقا در تلویزیون من وتو هم سمت مدیریتی داشت و از آن جایی که در این کنفرانس دعوت نشده بود نتیجه این کنفرانس را کاملا مردود دانست و آن را شکست خورده پنداشت چرا که افراد شرکت کننده در آن را با مواضع متضاد سیاسی می دانست.

افراد شرکت کننده در این کنفرانس از طیف های مختلف ضد انقلاب بوده اند مثل محسن سازگارا و شهریار آهی، فریدون احمدی، مهرانگیز کار، فعال حقوق بشر؛ علیرضا نوری زاده و احمد رافت و عبدالله مهتدی، دبیر کل گروهک کومله از جمله سخنرانان این همایش بودند.

در این کنفرانس، فیلم سخنرانی حشمت الله طبرزدی، فعال سیاسی و هاشم خواستار، فعال حقوق معلمان از داخل ایران ، پخش شده و همچنین سخنرانی رضا پهلوی هم خوانده شده است .

این کنفرانس هرچند در ظاهر امر افرادی را بریا رایزنی توانسته دور هم جمع نماید ولی از سخنان میهمانان و شرکت کنندگان کاملا پیداست که در این جمع هیچ گونه اتحادی دیده نمی شود و افراد بر خلاف توافقات ظاهری چشم دیدن یکدیگر را ندارند و تنها برای کندن پول بیشتر از اربابان آمریکایی و انگلیسی تلاش می کنند تا به خودشان سهم بیشتری برسد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme