https://telegram.me/empireoflies

کنفرانسی که به جای «الگو» تبدیل به «درس عبرت» شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همانطور که پیشتر اطلاع‌رسانی شد، کنفرانس آنکارا توسط عده‌ای اطلاح‌طلب متواری که پیوندی عجیب و نامتجانس (لااقل در ظاهر) با تعدادی مارکسیست فراموش شده خورده‌اند، در روزهای اخیر برگزار شد.

کنفرانس آنکارا که طبق اعلام قبلی برگزارکنندگان آن، قرار بود در دو پنل با ۷ سخنرانی برگزار و همچنین به صورت زنده نیز از طریق حساب یوتیوب یک وب سایت ضد انقلاب برادکست شود با حضور کمتر از ۵ نفر مستمع بار دیگر موجبات مضحکه و طنز را برای خندیدن به حماقت‌های اپوزیسیون فراهم نمود.

این کنفرانس که قرار بود فصل مشترکی در همکاری این دو طیف باشد و تبدیل به الگویی برای سایر گروهک‌های اپوزیسیون شود تا نشان دهد چگونه می‌توان بی‌ربط ترین تفکرات را نیز بر سر دشمنی با یک ملت باهم متحد نمود مطابق معمول و البته همسو با پیش‌بینی سایت امپراتوری دروغ بار دیگر تبدیل به درس عبرتی برای سایرین شد تا شاید از این رهگذر اندکی بیاندیشند و بیش از این راه به بیراهه نبرند.

این موضوع نگارنده را به یاد لطیفه‌ای انداخت، بدین مضمون که شخصی می‌گفت یکبار تصمیم گرفتم در زندگی “الگویی” باشم برای دیگران بعد از آن به دلیل مشروطی‌های پی در پی از دانشگاه اخراج شدم و به خاطر اینکه نتوانستم مدرک تحصیلیم را بگیرم شغلم را از دست دادم و این‌ها باعث شد همسرم از من جدا شود؛ از اینجا بود که فهمیدم من برای بقیه همان «درس عبرت» بمانم بسیار مفیدتر است!

در پایان توصیه‌ای برای جماعت اپوزیسیون مواجب‌بگیر داریم که بهتر است در اقدامات خود به نصایح ما توجه بیشتری نمایید.

انتهای پیام/

کنفرانس آنکارا توسط عده ای اطلاح طلب متواری که پیوندی عجیب و نامتجانس (لااقل در ظاهر) با تعدادی مارکسیست فراموش شده خورده اند، در روزهای اخیر برگزار شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme