https://telegram.me/empireoflies

کنفرانس آنکارا؛ ۷ سخنرانی برای یک سالن مملو از خالی!

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با وجود اینکه در ایران فصل بهار تقریباً به نیمه خود رسیده و برگزاری پرشور مرحله دوم انتخابات مجلس نیز بهاری سیاسی را برای ملت ایران رقم زده است اما، در فراسوی مرزهای کشور اوضاع به گونه‌ای کاملاً متفاوت جاریست، خزان اپوزیسیون رو به زمستان می‌رود و گویا سریال افتضاحات قرار نیست به قسمت آخر برسد.

هنوز یک ماه از افتضاح «کنفرانس برلین ۲» نگذشته بود که خبر برگزاری همایشی در آنکارا بر روی فضای مجازی منتشر شد. مطابق اخبار برگزارکنندگان این همایش معجونی عجیب از عده‌ای خائن متواری و تعدادی مارکسیست فراموش شده بودند، افرادی چون رجبعلی مزروعی، علی‌اصغر رمضانپور، فرخ نگهدار، شاهین دادخواه، رضا حقیقت‌نژاد و… .

سخنرانی‌ها و موضوعاتی که برای پنل‌ها عنوان شده بود نشان از توهم دوباره اپوزیسیون داشت که امیدواریم پس از برگذاری و مشاهده اوضاع کمی به خود آیند و از خواب زمستانی برخیزند.

پیش از برگزاری، این به اصطلاح کنفرانس که قرار بود شامل ۲ پنل و در مجموع ۷ سخنرانی باشد، در تبلیغات به پخش زنده آن از طریق اکانت یوتیوب یکی از وب‌سایت‌های ضدانقلاب تاکید بسیار شد و این جا بود که بار دیگر آیه «و مکروا و مکر اللّه و اللّه خیر الماکرین»(۱) متجلی شد و همین فیلمبرداری باعث شد تا همگان استقبال پرشور از این کنفرانس را نظاره‌گر باشند!! به گونه‌ای که، کنفرانسی که مقرر بود ۷ سخنران داشته باشد مطابق ویدیوها و تصاویر منتشر شده از آن، تقریباً به همین تعداد شرکت کننده دارد! به عبارت دیگر، هیچکس بجز تیم برگزارکننده و سخنرانان که در مجموع تعدادشان به زحمت به تعداد انگشتان دو دست می‌رسید در این به اصطلاح کنفرانس شرکت نجست!

۱۰۹۳۱۱۴۸_۹۸۲۰۶۴۷۵۸۵۳۷۱۱۴_۸۵۴۸۲۷۴۰۹۲۶۴۸۸۶۳۴۴۹_n

در مدت ۳۷ سال که از انقلاب اسلامی ملت ایران میگذرد سریال مضحک اپوزیسیون به اندازه‌ای لوس شده که غیر از یک عده احمق مواجب بگیر هیچکس حاضر به تماشای قسمتی دیگر از آن نیست و به قول منتقدین فیلم، به فیلمنامه این سریال به شدت آب بسته‌اند!

«امپراتوری دروغ» اولاً برخود لازم میداند از ملت فهیم ایران و خصوصاً جامعه ایرانیان خارج از کشور که با فهم و شعور بالای سیاسی خود بار دیگر به اپوزیسیون مواجب بگیر نشان دادند که هرگز کشور و ملت خود را به مزدوران MI6 و CIA نمی‌فروشند و تماشاگر نمایش‌های احمقانه این جماعت نمی‌شوند، تشکر نماید.

دوماً به عنوان توصیه‌ای به اپوزیسیون خارج نشین، بیان میداریم، با کمی خرد و اندیشه در اظهارات ما و پند شنوی، میتوانید اندکی بهتر عمل کنید. نمایش‌های کودکانه شما نه تنها در این ۳۷ سال هیچ وجه‌ای برایتان باقی نگذارده بلکه در حال حاضر تحرکاتتان آنقدر سخیف و بی‌ارزش است که ملت ایران از داشتن اپوزیسیونی چون شما، در جامعه بین‌الملل حقیقتاً شرمسار است، چرا که ما هماوردانی چون شیطان بزرگ (آمریکا) و ۵ نوچه او را به زانو درآورده‌ایم و پیروان مکتب‌ما در منطقه (حزب الله) همچون شمشیر داموکلسی بر سر اسرائیل آماده قطع رگ‌های حیات آن هستند و با این وجود برای ملت ایران سخت گران می‌آید که امثال شما مواجب بگیران را اپوزیسیون خود بداند. معهذا به عنوان توصیه و کمکی به شما که از فقر تفکر و تعقل رنج می‌برید، «امپراتوری دروغ»  پیشنهاد می‌کند تا زین پس قبل از برگزاری چنین به اصطلاح کنفرانس‌ها و همایشاتی، ابتدا با وب‌سایت «امپراتوری دروغ» تماس برقرار نمایید تا از این طریق برای شما تعدادی مستمع و گوش شنوا تدارک بینیم، به این امید که آبروی کمتری از ملت ما با وجود اپوزیسیونی چون شما برود!

سوماً خداوند را شاکریم که همواره ملت مسلمان ایران را مصداق «الحمد لله الذی جعل اعدائنا من الحمقى»(۲) قرار داده است.

حضور پرشمار ایرانیان ترکیه در کنفرانس آنکارا!

حضور پرشمار ایرانیان ترکیه در کنفرانس آنکارا!

در پایان، شایان ذکر اینکه، صدالبته بر همگان واضح و مبرهن است، جماعت اپوزیسیون مواجب بگیر، با این افتضاحات از رو نخواهند رفت چرا که در این صورت، سالها پیش هنگامی که رای ۹۸ درصدی ملت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را مشاهده نمودند باید در مقابل خواست ملت سر تعظیم فرود می‌آوردند و حقیقت را می‌پذیرفتند، اما افسوس که ۳۷ سال است اینان مصرانه می‌خواهند مصداق این بیت از ابن یمین شاعر قرن ۸ باشند، که سروده:‌ «آنکس که نداند و نداند که نداند / در جهل مرکب ابدالدهر بماند».

اخبار تکمیلی در آینده

پ.ن———–

۱) وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ (آل عمران  -۵۴)

و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش،) حیله و نیرنگ کردند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) حیله و نیرنگ آنان را به خودشان بازگرداند؛ و خداوند، بهترین مکر کنندگان است.

۲) سپاس خدایی را که دشمنان ما را از میان احمق‌ها و نادانان قرار داد.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme