https://telegram.me/empireoflies

کنسرت فرح پهلوی با هماهنگی یک ساواکی!

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از جام نیوز، مفسر سیاسی شبکه ماهواره ای “اندیشه” (Andisheh.tv) به دعوت مدیر تلویزیون “ایران فردا” (Iran.e.Farda) از بیوه پهلوی برای رهبری اپوزیسیون خارج از کشور واکنش نشان داد و شدیدا از این حرکت انتقاد کرد.

“مانوک خدابخشیان” با اشاره به سوابق “علیرضا نوری زاده” اظهار داشت: «اینها دیگر کهنه شده اند. آقای نوری زاده یکدفعه یادش آمده که مقاله بنویسد برای دفاع و دعوت از فرح پهلوی؟! نوری زاده بیشتر از من در بازی های سیاسی بوده است. او هم با ساواک همکاری کرده، هم با اصلاح طلبان کار کرده، الان هم که با اعراب همکاری می کند.»

مفسر سیاسی شبکه اندیشه ادامه داد: «این آقا یک روز کنفرانس برپا می کند، یک روز با “سردار مدحی” می آید، حالا هم تصمیم گرفته از فرح پهلوی درخواست کند که به میدان بیاید و نقش مادر ملت را بازی کند! البته نوری زاده خودش خوب می داند که یکی مثل فرح پهلوی نمی تواند در عرض یک شب بیاید به صحنه و “کنسرت سیاسی” اجرا کند.»

مانوک خدابخشیان

خدابخشیان سپس به راه اندازی کمپین کشف حجاب توسط “مسیح علی نژاد” گریز زد و گفت: «یک دخترک نیم وجبی آمده و یکسری کارهایی در فیسبوک انجام داده است. الآن سؤال همه این است که این خانم چکاره است که این کارها را انجام می دهد؟»

وی اضافه کرد: «این دختر البته با زبل بازی، در بعضی جاها با کلاه ظاهر می شود که مثلا بگوید من مثل “گلشیفته فراهانی” نیستم که موهایم را یکدفعه پریشان کنم.»

ظاهرا کارشناس سیاسی شبکه اندیشه تصاویر موهای افشان و پریشان علی نژاد را هنوز در صفحات مجازی مشاهده نکرده است!

مسیح علی نژاد

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme