https://telegram.me/empireoflies

کنایه مجری اخراجی به «ربع پهلوی»: اپوزیسیون فرمانده ندارد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر به دلیل ناتوانی «ربع پهلوی» در رهبری و هدایت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی انتقادات به او بسیار زیاد شده است. بخصوص پس از آنکه «شورای ملی ایران» که توسط شازده ناکام پهلوی تاسیس شده بود، نتوانست به اهدافش برسد و اکنون در شرایطی که تنها اسمی از آن باقی مانده، حتی بسیاری از حامیان دیروز «ربع پهلوی» نیز به جمع منتقدان او پیوسته‌اند.

افرادی مانند «شهرام همایون»، «سعید شمیرانی»، «فرامرز فروزنده»، «سعید سکویی»، «مسعود صدر» و … تنها تعدادی از حامیان سابق «ربع پهلوی» هستند که اکنون منتقد عملکرد او هستند؛ هرچند که برخی از آنها به‌سبب منافع سیاسی، انتقادات خود را در عموم با لحنی نرم ابراز می‌کنند.

در این میان، «شهرام همایون» مدیر و مجری شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» یکی از افرادیست که با زیرکی در ماه‌های اخیر سعی نموده منتقدان «ربع پهلوی» را دور هم جمع کند و به مرور شاهزاده آواره پهلوی را از قدرتِ بالفعل کنار بزند!

همایون چند روز پیش با دعوت از «سعید شمیرانی» در یکی از برنامه‌های شبکه خود، «ربع پهلوی» را هدف انتقادات زیادی قرار داد؛ هرچند مانند سبک سیاق بی‌بی‌سی سعی نمود محطتاطانه عمل کرده و خود را فردی بی‌طرف جلوه دهد.

«سعید شمیرانی» در این برنامه با اذعان به وجود سانسور در رسانه‌های اپوزیسیون، گفت: “بعد از اینکه مبارزات خودم را عملی و علنی کردم، آقای وطن‌خواه (مدیر شبکه لس‌آنجلسی «ایران آریایی») به من گفت که کارهایم سبب ناراحتی افرادی می‌شود که از این شبکه حمایت می‌کنند”. احتمالاً منظور شمیرانی، «ربع پهلوی» است.

شمیرانی برخی از عناصر و رسانه‌های اپوزیسیون را کاسبانی نامید که تنها به فکر اهداف خود هستند و تلاشی جدی برای مقابله با جمهوری‌اسلامی ندارند و گفت: “به مسئولان برخی شبکه‌ها گفته‌اند که اگر نام شمیرانی را در برنامه‌هایتان ببرید، شما را برمی‌داریم …”

وی با بیان اینکه شاهزاده (ربع پهلوی) نتوانسته اپوزیسیون را سازماندهی بکند، گفت: “اگر روزی جمهوری‌اسلامی سرنگون شد، شاهزاده باید پادشاه بشود و سلطنت نکند. یعنی نباید وارد فعالیت‌های سیاسی شود …”

این مجری اخراجی شبکه‌های سلطنت‌طلب که اکنون در سانسور خبری قرار دارد، با کنایه به «ربع پهلوی»، تصریح کرد: “برخی در شرایط کنونی فقط به فکر شورای خود هستند…”

«سعید شمیرانی» با اعتراف به اینکه اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی اکنون فرمانده ندارد، ضمن تعریف و ترقیب مخاطبین به حمایت از خود، در سخنانی مضحک گفت: “اگر مردم از من حمایت کنند و جمهوری‌اسلامی را سرنگون کنیم، در کمتر از ۵ سال کاری می‌کنم که کسی در ایران گرسنه نباشد!!”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر به دلیل ناتوانی «ربع پهلوی» در رهبری و هدایت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی انتقادات به او بسیار زیاد شده است. بخصوص پس از آنکه «شورای ملی ایران» که توسط شازده ناکام پهلوی تاسیس شده بود، نتوانست به اهدافش برسد و اکنون در شرایطی که تنها …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme