https://telegram.me/empireoflies
امید دانا

کنایه «امید دانا» به فخرآور !

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد یک درگیری لفظی بین عناصر اپوزیسیون هستیم و گویا دشمنان ملت ایران نمی‌توانند رنگ خوشی را ببینند!

هر روز و هر ماه که می‌گذرد شاهد افزایش درگیری و شکاف بین گروه‌ها و عناصر مختلف ضدانقلاب هستیم و این روند روز به روز شتاب بیشتری می‌گیرد.

اینبار نوبت به «امید شریفی دانا» یکی از عناصر سلطنت‌طلب رسید که «امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا و همکار سرویس‌های جاسوس غربی را مورد انتقاد قرار دهد. این دو که خود را از دشمنان قسم‌خورده جمهوری‌اسلامی و دین مبین اسلام می‌دانند، در سالهای اخیر با وجود اختلافات بسیاری در بین خود و جنگ قدرت، سعی کردند تا اختلافات بین خود را هویدا نکرده و همواره در جهت مخفی‌کردن شکاف‌های فی‌مابین اقدام کنند.

البته همیشه نیز نمی‌توان اختلافات عمیق را پنهان کرد و این تفاوت‌ها روزی مشخص می‌شود. «امید دانا» چند ماه پیش در برنامه‌ای با اشاره به فعالیت‌های فخرآور گفته بود با آنکه با بسیاری از کارهای او مخالف است و بر کتابش (رفیق آیت‌ا…) نقدهای بسیاری دارد، اما ترجیه می‌دهد فعلا سکوت کند. با این حال، اقدامات فخرآور در ماه‌های اخیر و تلاش خود برای مطرح کردن خود در بین عناصر اپوزیسیون سبب شد سکوت «امید دانا» بشکند.

«امیرعباس فخرآور» که از عناصر اپوزیسیون تندرو و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه آمریکا است، از هر روشی استفاده می‌کند تا خود را در نگاه مقامات آمریکایی بزرگ کرده و به‌عنوان مخالف اصلی جمهوری‌اسلامی معرفی کند تا از این طریق بتواند در بین دولتمردان آمریکایی برای خود جایگاهی درست کند. فخرآور برای رسیدن به اهداف مورد نظرش، یکی از راه‌ها را گرفتن عکس‌های یادگاری متعدد با مقامات آمریکایی بخصوص جمهوری‌خواهان و حتی مقامات رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی و دیگر دشمنان ملت ایران می‌داند و از طریق انتشار این تصاویر می‌کوشد تا خود را بزرگ کند.

اینگونه اقدامات فخرآور سبب شد تا «امید دانا» در یکی از برنامه‌های اخیرش با کنایه به فخرآور و خودبزرگ‌نمایی‌های او بگوید: “اگر کسی جلوی کنگره آمریکا برود می‌تواند با همه نماینده‌های عکس یادگاری بگیرد و حتی اگر کمی پیگیری کند، عکس گرفتن با ترامپ هم خیلی عجیب نیست …”

این مورد تنها یکی از مواد بسیار زیاد اختلاف و درگیری لفظی بین مخالفان جمهوری‌اسلامی بود.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد یک درگیری لفظی بین عناصر اپوزیسیون هستیم و گویا دشمنان ملت ایران نمی‌توانند رنگ خوشی را ببینند! هر روز و هر ماه که می‌گذرد شاهد افزایش درگیری و شکاف بین گروه‌ها و عناصر مختلف ضدانقلاب هستیم و این روند روز به روز …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme