https://telegram.me/empireoflies

درخواست کمک تجزیه‌طلبان از رژیم صهیونیستی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمصطفی هجری رهبر گروه مسلح “حزب دمکرات کردستان ” گفتگویی انجام داده است با روزنامه اسرائیلی جروزالم پست و رسما از دولت اسرائیل خواسته است تا این گروه را برای ضربه زدن به ایران حمایت کند. او از اسرائیل خواسته است تا با سرمایه گذاری بر این گروه، دشمن خود – ایران – را تضعیف کند.

مصطفی هجری فعال سیاسی و دبیرکل حزب دموکرات کردستان ایران است.سال ۱۳۵۸(۱۹۷۹) به عضویت در حزب دمکرات کردستان ایران درآمد و سال ۱۳۵۹(۱۹۸۰) در دفتر سیاسی حزب دموکرات کردستان ایران انتخاب شد.مصطفی هجری بعد از کنگره سیزدهم حزب دمکرات کردستان ایران (۲۰۰۴) به دبیر کلی این حزب برگزیده شد. در جریان همین کنگره شعار استراتژیک حزب از خودمختاری به فدرالیسم تغییر کرد. همچنین حزب تحت اداره هجری منشعب شد و به دو حزب حزب دمکرات کردستان و حزب دموکرات کردستان ایران تبدیل شد. هجری دبیر کل حزب دموکرات کردستان ایران می‌باشد.

هجری به روزنامه جروزالم پست می گوید که ” ما دشمن مشترکی(ایران)داریم، اما اسرائیل برخلاف ما حامیان زیادی دارد.”هجری در بخشی از مصاحبه اش در مخالفت با برجام می گوید :” بارزگانان اروپایی هر روز به ایران می آیند و قراردادهای تجاری می بندند، به همین خاطر است که از برجام ملت های منطقه – احتمالا خودشون و عربستان و اسرائیل – سود نکردند و فقط جمهوری اسلامی سود کرد.”

او همچنین در این مصاحبه گفته است که “نگران است امریکا اعتبار خود را در میان دوستان منطقه ای اش از دست بدهد” زیرا که نتوانسته از عهده حکومت سوریه و ایران بر بیاید.

وی در ابتدای سال به مناسبت پیام نوروزی خود گفته بود که برای اینکه از حقوق ملت کرد ایران دفاع کند و حقوق از دست رفته آنها را دوباره به دست آورد وارد عمل می شود و در سال ۱۳۹۵ با توجه به شرایطی که کشورهای منطقه دارند تحرکاتشان را در خاک کردستان ایران بیشتر می کنند. این سخنان وی به نشانه اعلام جنگ مسلحانه مجدد در خاک ایران بود و تحرکات چند ماه اخیر این گروهک در درگیری با سپاهیان اسلام در مرز کردستان عراق نشانه این استراتژی گروهک های تروریست در منطقه است.

لازم به یاد آوریست در دهه های اخیر ارتباطات گروه های کرد با رژیم صهیونیستی بیشتر شده تا جایی که یکی از مقامات کردستان عراق که روابط تنگاتنگی با کردهای تجزیه طلب ایرانی دارند چندی پیش اعلام کرده بود که می خواهند اسرائیلی دوم برای منطقه باشند.

همچنین روابط اقتصادی بسیار فعالی بین اسرائیل و کردستان عراق وجود دارد تا جایی که گفته می‌شود اقلیم کردستان در سال ۲۰۱۴ به اسرائیل نفت فروخته است. مقام‌های اقلیم کردستان در این رابطه گفته‌اند که فروش نفت به اسرائیل مشکلی ندارد چرا که به تثبیت استقلال اقلیم کردستان و درآمدزایی آنها کمک می‌کند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مصطفی هجری رهبر گروه مسلح “حزب دمکرات کردستان ” گفتگویی انجام داده است با روزنامه اسرائیلی جروزالم پست و رسما از دولت اسرائیل خواسته است تا این گروه را برای ضربه زدن به ایران حمایت کند. او از اسرائیل خواسته است تا با سرمایه گذاری بر این …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme