https://telegram.me/empireoflies

کمک به یک ضدانقلاب و وارونه‌نمایی BBC

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از بولتن‌نیوز، سایت رسانه دولتی انگلیس بی بی سی فارسی در خبری که منتشر کرده است، تلاش کرده تا دولت سوئد را تحریک کند که مانع از دیپورت یکی از به اصطلاح پناهندگان احزاب کردی شود. (پیشمرگ گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی، قادر میری است) و در این ارتباط خبر دروغی را مبنی بر اینکه در حالیکه پلیس سوئد نامبرده را سوار هواپیما می کند، مسافران هواپیمای حامل این تروریست کردی، برای همراهی با نامبرده و جهت جلوگیری از دیپورت وی به کشورمان، کمربندهای خود را نبسته اند تا پلیس نامبرده را تحویل ایران ندهد و از هواپیما او را خارج کنند! و این کار آنها موجب عقب نشینی پلیس شده و نامبرده به ایران تحویل داده نشد!


اما منبع خبری ما که از افشاگری های وی از نشست های ضدانقلاب در خارج کشور بارها خبر ساز شده است؛ جزئیات واقعی خبر و دروغ بی بی سی فارسی را فاش ساخت.
ماجرا از این قرار است که یکی از مسافران این هواپیما (قادر میری از پیشمرگان گروهکهای تجزیه طلب و تروریست کردی) قرار بود برای دیپورت به ایران تحویل داده شود، اما گروهکی که نامبرده عضو آنها بوده، از نفوذشان در پارلمان سوئد استفاده کرده و با تلاش پارلمان سوئد، در یک برنامه از قبل طراحی شده و جهت تحریک احساسات مردمی مردم سوئد و مسافران هواپیما، یک زن پارلمانتار سوئدی (نماینده مجلس) که از حامیان اصلی این گروهک بوده بنام خانم مالین بیورک که عضو حزب مطرح چپ سوئد نیز می باشد را بعنوان مسافر سوار این هواپیما شده تا در زمان ورود قادر میری، نامبرده از نفوذش در دولت استفاده کرده و با نبستن کمربند ایمنی خود از دیگر مسافران نیز بخواهد این کار را بکنند تا مانع دیپورتش شوند و در این کار نیز موفق می شوند!.
بنا به این گزارش، روز پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه برابر با ۱۰ آپریل ۲۰۱۴ میلادی مقارن ساعت ۰۶:۳۰ بامداد در حالیکه قادر میری عضو گروهک تررویست و تجزیه طلب کردی می بایستی یکی از سرنشینان این هواپیمایی می شد که باید از فروردگاه اوسترشوند به استکهلم می رفت و سپس بسمت مسکو و از آنجا نیز بسمت ایران دیپورت می شد به دلیل حرکت از پیش طراحی شده نماینده مجلس سوئد، بالاجبار مسئولان پلیس نامبرده را از فروردگاه خارج کردند و اینگونه سوئد مانع مجازات یکی از تروریستهای گروهکهای کردی شد.
مالین بیورک خانم عضو پارلمان کشور سوئد و عضو حزب چپ این کشور تحت عنوان مسافر هواپیما دقیقا با برنامه ریزی قبلی، در حالیکه توسط گروهکهای کردی در جریان قرار می گیرد که یک عضو آنها، در هواپیمای فوق از سوئد اخراج و روانه ایران می شود،بخاطر خوش خدمتی به مخالفین ضد انقلاب ایران، براحتی اینگونه با تحریک احساسات دیگر مسافران مانع دیپورت وی می شوند.

این خانم پارلمانتار سوئدی، مالین بیورک، برای ممانعت از دیپورت این تروریست کردی، در داخل هواپیما از صندلی خود بلند می شود، روی پا می ایستد و با صدای بلند مسافران دیگر هواپیما را در جریان ماجرا قرار می دهد و از قادر میری چهره ای مظلوم می سازد و از دیگر سرنشینان هواپیما می خواهد که آنها نیز کمربندهای خود را باز کنند و مانع پرواز هواپیما شوند.

که این حرکت عوام فریبانه باعث باخبر شدن تمامی مسافران هواپیما می شود و در نتیجه کادر هواپیمایی و خلبان و کمک خلبان و حفاظت هواپیما که می بینند مسافران هیچیک کمربندهای امنیتی خود را نمی بندند و حاضر نیستند، در صندلی هایشان بنشینند، تصمیم می گیرند که قادر میری را سوار هواپیما نکنند.!

بعد از این اتفاق مسئولان اداره مهاجرت و پناهندگی کشور سوئد، تصمیم به بازنگری بر مسئله دیپورت قادر میری برای بار دیگری را می گیرند. مالین بیورک عضو پارلمان سوئد از حزب چپ این کشور است و اخیرا نیز،برای عضویت در پارلمان اروپا کاندید شده است.

سایت رسانه دولتی انگلیس بی بی سی فارسی در سانسوری کامل، این خبر را با خوشحالی، وارونه جلوه داده و تلاش های مردمی مردم سوئد را مانع دیپورت این تروریست اعلام کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme