https://telegram.me/empireoflies

کمک‌های انسان دوستانه ایران خار چشم رادیو فردا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرسانه ی وابسته به وزارت امور خارجه ایالات متحده در خبری بار دیگر از عقده های خود مبنی بر کمک های انسان دوستانه ایران به کشورهای منطقه پرده برداشت.
 
رادیو فردا که متناوبا از زمان کمک های ایران به فلسطین به دلیل اشغال و درگیری با رژیم صهیونیستی و سپس عراق در جدال با آمریکا و گروه های تروریستی و لبنان در جنگ با اسراییل و این روزها کمک به سوریه و عراق به صورت نظامی و غیر نظامی عقده گشایی می کند و به نحوی از جدال غیر مستقیم ایران با رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی دست پرورده حامیانش به خشم آمده است زیرا جنایات و خرابکاری ایران با حضور ایران خنثی می شود. بر همین اساس رادیو فردا نگران مردم ایران شده و تلاش می کند ازین طریق فعالیت های ایران را زیر سوال ببرد.
 
اگر ما تصور کنیم که این رسانه نگران مردم ایران شده است که محال و غیرممکن محض است حال سوال اینجاست چرا حامیانش که دم از انسان دوستی و حقوق بشر می زنند به راحتی گروه های تروریستی می پرورند و مردم را در فلسطین می کشند و یا حقوق سیاهان را زیرپا می گذارند و هزاران مورد دیگر که نیاز به یک رمان برای بیان آن است، انسان دوستی ایران و کمک به مردم جنگ زده و تحت فشار آنقدر برای این رسانه و حامیانش سخت است که حتی حاضر نیستند از آن بگذرند و سعی دارند تا با پیش کشیدن وضع زندگی برخی که این روزها با بنیادهای خیریه و کمیته امداد و بسیاری از خیرین و بنیاد و سازمان ها مدیریت و تامین آن ها صورت می گیرد به سیاه نمایی بپردازد.

شرم آورست مخاطبی که این اراجیف را از رسانه ای که خود توسط جنایتکاران حمایت و مدیریت می شود به باور این خزعبلات بپردازد، تنها تفکر کوتاهی نشان می دهد که چهره واقعی غرب و رسانه های مزدورش چگونه است و خوشبختانه این روزها با گسترش عمیق دانش و بینش و اگاهی مردم فهیم دیگر این حیله های بچگانه هیچ ثمری ندارد و ایستگاه پنج شنبه هر هفته مخاطبانش را کمتر و کمتر می بیند و دیری نخواهید پایید که تعطیل خواهد شد.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رسانه ی وابسته به وزارت امور خارجه ایالات متحده در خبری بار دیگر از عقده های خود مبنی بر کمک های انسان دوستانه ایران به کشور های منطقه پرده برداشت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme