https://telegram.me/empireoflies

کمک آمریکا به ایران درصورت حمله اسرائیل!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: “دونالد ترامپ” کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا از حزب جمهوری خواه این کشور به انتقاد از توافق هسته ای ایران و ۱+۵ پرداخته است.

وی در مصاحبه با شبکه سی‌ان‌ان (CNN) هشدار داد: توافق ایران، مستلزم آن است که آمریکا درصورت حمله اسرائیل به کمک ایران بیاید.

آقای ترامپ گفت: ما می خواهیم بار دیگر کشورمان را بزرگ کنیم. اینجا مردمی هستند که واقعا می خواهند این کشور را به بزرگی و شکوه برسانند. اینها از دیدن چیزهایی که دارد اتفاق می افتد، نفرت دارند از جمله توافق وحشتناک با ایران که حتی یک نوزاد هم می توانست برای توافقی بهتر از این مذاکره کند.

 

 

ویدئو/ مصاحبه دونالد ترامپ با سی‌ان‌ان

وی افزود: من به ایده توافق با ایران علاقه دارم اما آنها (مقامات دولت اوباما) باید تحریم ها را برای چند ماه دیگر دوبرابر می کردند و پس از آن ایرانی ها به پای میز مذاکراه آمده و برای رسیدن به توافق خوب التماس می کردند.

پایگاه اینترنتی ریل کلیر پالتیک (realclearpolitics) نیز اظهارات ترامپ در مصاحبه با سی‌ان‌ان را انعکاس داده و به نقل از وی می نویسد: ما نتوانستیم زندانیان خود در ایران را آزاد کنیم و طبق این توافق، ایرانی ها برای بازرسی ها [از اماکن اعلام نشده] ۲۴ روز فرصت خواهند داشت. البته نکته دیگری در توافق ایران وجود دارد که فکر نمی کنم مردم آن را بفهمند یا چیزی درباره آن بدانند، کسی هم دوست ندارد درباره این نکته توضیح دهد و آن نکته این است که “اگر کسی به ایران حمله کند، ما باید به دفاع از آنان برخیزیم”.

براساس این گزارش دونالد ترامپ افزوده است: من می پرسم که آیا این قاعده شامل اسرائیل هم می شود؟ بیشتر مردم می گویند “بله” آنها برای ما استثنایی قائل نشده اند. بنابراین اگر اسرائیل به ایران حمله کند، به اعتقاد من ما طبق این توافق ما باید درکنار ایران علیه اسرائیل بجنگیم.

وی در پایان اظهار داشت: ظاهر توافق همین را می گوید، مگر اینکه آنها ضمیمه ای یا چیز دیگری درباره توافق داشته باشند که ما از آن بی اطلاع باشیم.

گفتنی است، دونالد ترامپ Donald Trump)) ابرتاجر، نویسنده، سرمایه‌گذار و مجری تلویزیون آمریکایی است که کاندیداتوری خود را برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حزب جمهوری خواه اعلام کرده است.

 

 انتهای پیام/جام نیوز

«نکته‌ای در توافق ایران وجود دارد که فکر نمی کنم مردم آن را بفهمند یا چیزی درباره آن بدانند، کسی هم دوست ندارد درباره این نکته توضیح دهد …».

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme